Ви є тут

Головна

Спеціальністі та освітні програми

Спеціальністі та освітні програми

Для здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Код Спеціальність Спеціалізація Освітня програма
C1 Економіка та міжнародні економічні відносини (за спеціалізаціями) C1.02 Міжнародні економічні відносини Міжнародна економічна та митна діяльність
D1 Облік і оподаткування - Облік і аудит
D2 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок - Фінанси і кредит
D3 Менеджмент - Менеджмент організацій
- Управління проєктами
D4 Публічне управління та адміністрування - Регіональне управління
D5 Маркетинг - Маркетинг
D7 Торгівля - Бізнес-аналітика

Для здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти

Код Спеціальність Спеціалізація Освітня програма
C1 Економіка та міжнародні економічні відносини (за спеціалізаціями) C1.02 Міжнародні економічні відносини Міжнародна економічна та митна діяльність
D1 Облік і оподаткування - Облік і аудит
D2 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок - Фінанси і кредит
D3 Менеджмент - Управління персоналом
- Менеджмент організацій
- Управління проєктами
D4 Публічне управління та адміністрування - Регіональне управління
D5 Маркетинг - Маркетинг
D7 Торгівля - Бізнес-аналітика

24 червня 2025 року на засіданні кафедри “Політологія та загальноправові дисципліни” у дистанційному форматі відбулось звітування здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти другого, третього та четвертого року навчання спеціальності 052 “Політологія” про виконання освітньо-наукової програми доктора філософії.

 

Зображення

Зображення

Зображення

 

12, 13 та 16 червня 2025 року на кафедрі “Політологія та загальноправові дисципліни” відбувся публічний захист кваліфікаційних (бакалаврських) робіт здобувачів вищої освіти групи Ю-211 зі спеціальності 052 “Політологія” в дистанційному форматі.

Вітаємо наших випускників! Бажаємо успіхів, реалізації амбітних проєктів та натхнення на нові завершення.

 

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

 

Загальна інформація

Здобувач ступеня: ЛЕВЧЕНКО Сергій Анатолійович

Тема дисертації: Економічна безпека підприємств енергетики в умовах трансформації до низьковуглецевої економіки

Галузь знань: 07 Управління та адміністрування

Спеціальність: 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Кафедра на якій виконано дисертацію: кафедра «Бізнес та управління»

Науковий керівник:

  • ТКАЧЕНКО Алла Михайлівна, докторка економ. наук, професорка

Спеціалізована вчена рада PhD 9788 Національного університету «Запорізька Політехніка» утворена відповідно до наказу Національного університету «Запорізька Політехніка» від 16 червня 2025 р за № 317-C у складі:

Голова ради:

1. КАРПЕНКО Андрій Володимирович, д-р екон. наук, професор, професор кафедри економіки та митної справи Національного університету «Запорізька політехніка»

Члени ради:

Рецензенти:

2. БРАТКОВСЬКА Катерина Олександрівна, канд. екон. наук, доцентка, доцентка кафедри електропостачання промислових підприємств Національного університету «Запорізька політехніка»;

3. ЛОЗА Світлана Петрівна, канд. екон. наук, доцентка, доцентка кафедри бізнесу та управління Національного університету «Запорізька політехніка»;

Опоненти:

4. ПАВЛОВ Костянтин Володимирович, д-р екон. наук, професор, професор кафедри економіки і торгівлі Волинського національного університету імені Лесі Українки МОН України (м. Луцьк);

5. НЯНЬКО Віталій Миколайович, канд. екон. наук, доцент, доцент кафедри маркетингу Хмельницького національного університету (м. Хмельницький).

НАКАЗ про створення разової спеціалізованої вченої ради № 317-C від 16 червня 2025 року (PDF, 960 KБ)

Онлайн трансляція захисту дисертації відбудеться з використанням платформи ZOOM за посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/87119943266

Ідентифікатор конференції: 871 1994 3266
Код доступу: 472958

Захист дисертаційної роботи ЛЕВЧЕНКО С.А. відбудеться за адресою:
м.Запоріжжя вул.Жуковського, 64

Дисертація ЛЕВЧЕНКА С.А.

Файл КЕП ЛЕВЧЕНКА С.А. (P7S, 6,5 MБ)

Протокол створення та перевірки КЕП (PDF, 52 KБ)

Висновок про наукову новизну, теоретичне та практичне значення результатів дисертації (PDF, 7,0 MБ)

Контактна інформація:

Голова ради: КАРПЕНКО Андрій Володимирович
електронна пошта: aspirantnuzp@gmail.com
тел.: (063) 040-0262

Фото

Сергій Володимирович Литвиненко народився 18 липня 1997 року в селі Новокарлівка Пологівського району Запорізької області. У 2014 році закінчив загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

3 вересня 2016 року Сергій обрав долю захисника й прийняв присягу на вірність Батьківщині.

У 2018 році вступив до Національного університету «Запорізька політехніка» на факультет управління фізичною культурою та спортом на омріяну спеціальність «Фізична культура і спорт». Як студент Сергій запам'ятався своїм відкритим та впевненим поглядом молодого чоловіка, який з перших хвилин спілкування справляє враження сильної та щирої людини.

Сергій загинув 14 квітня 2022 на 25 році життя захищаючи Україну та нашу свободу в селі Вірнопілля Ізюмського району Харківської області.

Викладачі згадують Сергія як цілеспрямованого, працьовитого, наполегливого, надзвичайно організованого та відповідального студента і водночас як відкриту та життєрадісну особистість.

Оксана Порада, старша викладачка, заступниця декана факультету управління фізичною культурою та спортом, згадує: «На навчальних заняттях Сергій проявив себе як вдумливий, відповідальний та принциповий студент. Не зважаючи на те, де він перебував — у казармі чи на полігоні під час військово-польових навчань — завжди ретельно виконував завдання та намагався максимально відвідувати заняття».

У пам'яті одногрупників Сергій залишився людиною, з якою дуже легко працювати: організований, старанний та відповідальний. Він був завжди позитивний — у спілкуванні з Сергієм завжди відчувалася внутрішня сила.

Однокурсниця Олена Куцева ділиться своїми спогадами про Сергія Литвиненка: «Чому в нас забирають найкращих? Ми бачилися лише на сесіях, бо навчалися онлайн, але він мені запам'ятався веселим хлопчиною, легким у спілкуванні. Він завжди жартував та усміхався. Пам'ятаю, як він виходив на онлайн лекції, перебуваючи на військово-польових навчаннях… Спогади про нього лише добрі та позитивні...»

Антон Трюхан з теплотою відгукується про колишнього однокурсника: «Уже з перших хвилин спілкування з ним зрозумів, що це людина дуже відкрита та щира. В моїй пам'яті є лише приємні спогади про нього, не тому що пам'ятаю лише їх, а тому що нічого неприємного від нього ніколи не було. Жив для інших, дарував свою усмішку всім, хто його оточував, завжди всіх пригощав кавою, готовий підставити своє плече... У перші дні війни я запитав його, як він, як справи, а він скинув фото сухпайку ворожого і відповів: "Працюємо!"… Сергій був справжнім чоловіком, мав за честь навчатися разом з ним!».

Факультет буде пам'ятати Сергія неординарною та багатогранною особистістю.

Світла тобі пам'ять, Сергію!

Фото

Народився 18 липня 1978 року в Запоріжжі. У 1995 році закінчив навчальний комплекс неперервної освіти №88, де за особисті успіхи нагороджений золотою медаллю.

Після закінчення навчального комплексу у 1995 році вступив до радіоприладобудівного факультету Запорізького державного технічного університету (нині — Національний університет «Запорізька політехніка», факультет інформаційної безпеки та електронних комунікацій) на спеціальність «Програмне забезпечення автоматизованих систем».

Фото

У 1997 році був зарахований для навчання на кафедру військової підготовки.

У 2000 році Дмитро захистив диплом за темою «Створення комплексу інструментальних засобів побудови звітних форм». З відзнакою здобув кваліфікацію інженера-програміста. Пізніше навчався в аспірантурі університету.

Працював на керівних посадах у ТД «Мегаполіс».

Фото

З початком повномасштабного вторгнення РФ в Україну Дмитро пішов захищати Батьківщину. Виконував бойові завдання на Запорізькому напрямку, а потім на Харківському.

Дмитро Луценко загинув 5 листопада 2022 року під Харковом.

Завідувач кафедри програмних засобів Сергій Субботін згадує Дмитра так: «Я знав Дмитра ще зі шкільних часів, бо навчався з ним на спільних підготовчих курсах для вступу до університету. Дмитро був одним із найкращих за підготовкою вступників, він демонстрував відмінні знання з математики й фізики. Пізніше ми навчалися разом з Дмитром в університеті. Як студент він був старанним у навчанні, і разом з цим дуже скромною людиною. Дмитро товаришував з багатьма одногрупниками — ніколи не цурався інших, був дуже контактною людиною, вихованою та ввічливою».

Дмитро запам'ятався одногрупникам як добра та чуйна людина.

У Дмитра Луценка залишилися дружина та двоє дітей.

Слава Герою!

10-11 червня 2025 р. НУ «Запорізька політехніка» проводить Всеукраїнський форум «Дні освітнього лідерства» – 2025, який відбудеться у змішаному форматі:
– офлайн – Незламний Хаб «Хортицький» (просп. Інженера Преображенського, 15) та Незламний Хаб «Орбіта» (вул. Вячеслава Зайцева, 9)
– онлайн – Zoom-конференція та трансляція на YouTube

 

YouTube-трансляція

 

Banner

Тема форуму

Університет 2030: освіта майбутнього

Мета форуму

Посилення ролі університетів як центрів суспільної взаємодії, вивчення практик проектної освіти та громадської взаємодії, а також підготовка фахівців, які здатні діяти в умовах швидких змін і невизначеності

Цільова аудиторія

Освітні лідери, представники бізнесу, влади, громадського сектору та міжнародні партнери

 

Програма

 

Партнери

Форум проводиться за підтримки Національного агентства із забезпечення якості освіти, Національного агентства кваліфікацій, Національної служби України з питань державної служби, Всеукраїнського об'єднання обласних організацій роботодавців підприємств металургійного комплексу «Федерація металургів України», ГО «Прогресипьні».

Партнери

10 червня

Дві панельні дискусії:
☞ «Університеті бізнес: від практики до партнерства»
☞ «Освіта через дію: прогромадськість, проєкти, партнерства, вплив»
☑ кейс-сесія

Платформа 1. Університеті бізнес: від практики до партнерства

Віктор Грешта

ректор НУ «Запорізька політехніка»

Олександр Азюковський

ректор Національного ТУ «Дніпровська політехніка»

Лариса Іванченкова

ректорка Одеського національного технологічного університету

Володимир Онищенко

голова Вченої ради НУ «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Олексій Дніпров

ректор Київського національного університету будівництва і архітектури

Андрій Куц

віце-президент Запорізької торгової промислової палати

Кирило Красносельський

СЕО Triada Welding

Юрій Торба

заступник директора з наукової роботи АТ «Івченко-Прогрес»

Платформа 2. Освіта через дію: прогромадськість, проєкти, партнерства, вплив

Віктор Грешта

ректор НУ «Запорізька політехніка»

Анатолій Мельниченко

ректор Київського політехнічного інституту ім. Ігоря Сікорського

Сергій Оковитий

ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара

Наталія Фалько

ректорка Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького

Олена Хаджинова

ректорка Приазовського державного технічного університету

Олена Чепелюк

ректорка Херсонського національного технічного університету

Сергій Матюх

ректор Хмельницького національного університету

Тетяна Коноваленко

напряму «Фандрайзинг» ГО «Прогресильні»

Вікторія Агентаєва

директорка КУ «Інститут розвитку міста Запоріжжя» Запорізької міської ради

Кейс-сесії

Наталя Глебова

перша проректорка Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького
 
Від ідеї до результату: академічні та міжнародні партнерства в дії

Олена Хаджинова

ректорка Приазовського державного технічного університету
 
Переміщений університет як ресурс громади: моделі співпраці і взаємопідтримки

Сергій Оковитий

ректор Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара
 
Проблеми і перспективи інтернаціоналізації прифронтових університетів в умовах війни

11 червня

Молодіжна секція «Освіта відповідальних: молодіжна політика, взаємодія, лідерство»:
☞ виступи молодіжних лідерів
☞ панельна дискусія на тему «Баланс між освітою, кар'єрою та активністю: виклики і можливості»

Кароліна Шмалько

членкиня Правління з правових питань та діловодства EDYN Ukraine
 
Нетворкінг, стажування, міжнародне навчання: що може дати EDYN українським студентам та молодим діячам

Софія Степаненко

голова студентського самоврядування НУ «Запорізька політехніка», заступниця голови Первинної профспілкової організації студентів, аспірантів та докторантів НУ «Запорізька політехніка», заступниця голови молодіжної ради при Запорізькії міський раді
 
Роль студентства у формуванні громадянського суспільства: від волонтерства до управління

Даніел Махмудов

в.о. директора КУ «Харківський обласний центр молоді», співголова президії Ради з питань співпраці органів студентського самоврядування з МОН України, член Виконавчого комітету зі стратегічних партнерств Української асоціації студентів, в.о. Голови Студентського Парламенту Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди
 
Студентське самоврядування: від голосу до впливу

Єлизавета Бурлака

голова PR-сектору Студентського Парламенту Херсонського національного технічного університету
 
Міцелій ініціатив: як студентство Херсонського національного технічного університету проростає крізь виклики

Богдан Манін

голова Ради Студентів Національного технічного університету «Дніпровська політехніка»
 
Стратегія розвитку ОСС та механізми залучення студентів у період невизначеності

Валерій Левченко

президент студентського парламенту національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»
 
Розкриття потенціалу студентів та формування лідерських якостей у Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»

Сертифікат

За результатами форуму учасники можуть отримати сертифікат (О,5 ЄКТС)

(тільки зареєстровані учасники зможуть отримати сертифікат)

 

Реєстрація

 

Програма

 

Сторінки