Шановне панство!

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ "Запорізька політехніка" оприлюднені відомості про обговорення проекту освітньо-наукової програми "Економіка", щодо підготовки докторів філософії за спеціальністю 051 "Економіка" галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.
Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ "Запорізька політехніка", роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати:

ВАСИЛЬЄВІЙ Олені, доктору економічних наук, професору, декану факультету міжнародного туризму та економіки Національного університету «Запорізька політехніка», голові робочої групи e-mail:  olena.vasilyeva@gmail.com або
СОКОЛОВУ Андрію, кандидату наук з державного управління, доценту, в.о. завідувача кафедри «Економіка та митна справа» Національного університету «Запорізька політехніка» e-mail:  sokolovav333@gmail.com