Ви є тут

Головна » Сфери діяльності » Працевлаштування » Студенту

З метою організації якісного підбору персоналу університетом запропоновано відповідний пакет документів. Основним критерієм участі в стажуванні є наявність диплому рівня «Бакалавр» або «Магістр» (які продовжують навчання в університеті). За результатами проходження стажування роботодавці як правило надають студентам висновок про результати, в якому зазначаються виконані роботи, оцінка якості їх виконання, а також характеристика професійної компетентності, особистих та ділових якостей стажиста.

Для більш детального ознайомлення з документами, що надають право на стажування ви можете завантажити файли Положення про стажування НУ «Запорізька політехніка», Заява студента НУ «Запорізька політехніка» про стажування, Договір НУ «Запорізька політехніка» про стажування.

Студентам Національного університету "Запорізька політехніка" будуть надані більш сприятливі умови для професійного зростання, в результаті чого студенти стануть більш конкурентоздатними та адаптованими для сучасного ринку праці.

За додатковою інформацією Ви можете звернутись до Центру сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Національного університету «Запорізька політехніка», деканату відповідного факультету тощо.