Ви є тут

Головна » Факультети

Юридичний факультет

Емблема факультету «Юридичний факультет»

Юридичний факультет

Рік початку діяльності: 2016

Керівництво:

Декан факультету: к.ю.н., професор Філей Юрій Володимирович

Заступник декана факультету: к.ю.н., доцент Надієнко Олена Іванівна

Профілюючі кафедри:

Спеціальності та освітні програми:

081 – «Право», освітні програми:

«Правознавство»

262 – «Правоохоронна діяльність», освітні програми:

«Правоохоронна діяльність»

052 – «Політологія», освітні програми:

«Політологія»

 

Контакти:

адреса деканату: вул. Тургенєва 39, м. Запоріжжя, Україна, 69063
аудиторія (кабінет): 490А (IV корпус)
мобільний номер: +380630400207
офіційний канал деканату: https://t.me/yuf_nuzp
тел.: +380(61)7698621
e-mail: dekanat_law@zntu.edu.ua

У перший тиждень жовтня на юридичному факультеті Запорізької політехніки пройшов традиційний Тиждень права. Протягом тижня було проведено безліч заходів для студентів факультету, як наукових так і пізнавальних. Серед них, зокрема, можна виділити:

ПРАВОВИЙ БРЕЙН-РИНГ, що відбувся 6 жовтня у групах Ю-110, 310 та 320 за керівництвом кандидата юридичних наук, доцента Баєвої Л.В. Під час даного заходу студенти проявили свої найкращі якості, а саме активність та кмітливість.

КРУГЛИЙ СТІЛ «ЮРИДИЧНА ГАРАНТІЯ ЗАХИСТУ ТРУДОВИХ ПРАВ ТА ІНТЕРЕСІВ ТРУДЯЩИХ» пройшов 6 жовтня. Організаційний комітет заходу був представлений к.ю.н., доцентом Смоляровою М.Л., професором Пальченковою В.М., лаборантом Бодзяк А.С. Серед студентів 4 курсу своєю активністю виділилися Барановська Вікторія, Гарайчук Максим, Богданова Анна, Виноградова Карина.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА ГРА «КВК» відбулася 7 жовтня. В ерудованості та кмітливості змагалися студенти 2 та 3 курсу юридичного факультету. Організатор та ведуча заходу, к.ю.н., доцент Надієнко О.І. підібрала цікаві завдання з різних галузей юриспруденції та загальних знань. Змішані команди «Феміда» і «Юристи» продемонстрували високий рівень обізнаності у сфері права. Авторитетне журі у складі декана юридичного факультету Філея Ю.В., кандидата юридичних наук, доцента Баєвої Л.В., лаборанта Гудименко Д.Ю. не змогло визначити команду-лідера, тому, як водиться, перемогла дружба.


          

          

 

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

Згідно пункту 2.8 Положення про організацію освітнього процесу в Національному університеті «Запорізька політехніка» (https://zp.edu.ua/uploads/dept_nm/Polozhennia_pro_organizatsiyu_osvitnoh...) навчання студента здійснюється за індивідуальним навчальним планом, який розробляється на підставі робочого навчального плану. За ЗУ «Про вищу освіту», здобувач має право обирати дисципліни обсягом не менше 25% кредитів ЄКТС від загального обсягу освітньої програми (кредитів ЄКТС). Обрання студентами вибіркових дисциплін на наступний навчальний рік здійснюється до завершення занять поточного навчального року. Для осіб, зарахованих на навчання в поточному році, обрання вибіркових дисциплін здійснюється в період з 20 до 31 серпня (у 2020 році - з 20 до 30 вересня). Вибіркові дисципліни включаються до індивідуального навчального плану з переліку дисциплін (та/або блоків навчальних дисциплін) вибіркової частини навчального плану підготовки здобувачів вищої освіти за певним освітнім ступенем, спеціальністю, освітньою програмою. Ознайомившись зі змістом освітньої програми (https://zp.edu.ua/perelik-osvitnih-program), робочим навчальним планом, переліком вибіркових дисциплін, їх аннотаціями, навчальними та робочими навчальними програмами дисциплін, студенти подають заяву щодо включення в індивідуальний навчальний план на наступний навчальний рік відповідні навчальні дисципліни вільного вибору (файл заява). Просимо ознайомитись із зазначеними документами та подати заяву до деканату (особисто або через систему дистанційного навчання moodle.zp.edu.ua, завантаживши заяву у відповідний курс)

Привітання з Днем юриста

 

 

 

Свято юридичного факультету

Demo

Детальніше

 

 

 

 

 

Demo

Урочисте вручення дипломів магістрам юридичного факультету.

Детальніше

 

 

 

 

 

 

 

Demo

Всеукраїнський тиждень права на юридичному факультеті фінішував традиційною інтелектуальною грою «Що?Де?Коли?»з сімейного права"

Детальніше

 

 

 

 

 

 

 

 

Demo

Студенти юридичного факультету є постійними глядачами вистав Запорізького академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. В.Г. Магара.

Детальніше

 

 

                                                                       

 

                                                                 У добру путь, випускники!

 

У 2021 р. випуск магістрів юридичного факультету Запорізької політехніки був довгоочікуваним та незвичним. По-перше, отримали омріяні дипломи перші магістри-політологи. Отримали з рук першого проректора, свого безпосереднього наставника. По-друге, дотримання карантинних обмежень наклало свій відбиток на організацію та проведення святкового заходу. Але все інше було, як завжди. Посмішки, обійми, щиросердечні побажання. Виступи керівників факультету. Слова подяки від представника студентства. Вірші та пісні. Традиційні повітряні кульки. І фото на пам'ять.

Хай щастить вам, наші талановиті та амбітні випускники! Зичимо здоров’я, щастя, наснаги, наполегливості! Дякуємо за довіру!