Головна » Наука » Науково-дослідна частина

Дата створення «Бізнес-інкубатора НУ «Запорізька політехніка» - 11 жовтня 2018 р.

Бізнес-інкубатор створено за ініціативи зав. кафедри менеджменту проф. Пуліної Т.Б. на базі кафедри менеджменту та кафедри інформаційних технологій електронних засобів, разом з Департаментом економічного розвитку й торгівлі Запорізької обласної державної адміністрації, Регіональним фондом підтримки підприємництва в Запорізькій області та за підтримки Запорізької торгово-промислової палати в межах реалізації Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2018-2019 роки.

Головна мета «Бізнес-інкубатора НУ «Запорізька політехніка» – створити платформу, на якій підприємці-початківці, перш за все, студенти НУ «Запорізька політехніка», зможуть отримати практичні навички, досвід і додаткові знання.

Співзасновниками «Бізнес-інкубатора НУ«ЗП» є кафедри менеджменту та інформаційних технологій електронних засобів.

Директор «Бізнес-інкубатора НУ«ЗП» - зав. кафедри менеджменту д.е.н., проф. Пуліна Тетяна Веніамінівна; заступник директора «Бізнес-інкубатора НУ«ЗП» - зав. кафедри інформаційних технологій електронних засобів д.т.н., доцент Шило Галина Миколаївна.

Учасниками та випускниками бізнес-інкубатору «Бізнес-інкубатор НУ «Запорізька політехніка» за 2019-2020 рр. стали: Оболадзе Альона Нугзарівна, Голованова Анна Сергіївна, Єськов Кирило Олегович, Коваль Дмитро Сергійович, Сіленко Олена Едуардівна, Миронов Костянтин Олександрович, Довга Ірина Олександрівна, Лавріненко Вадим Олексійович та інші.»

Інформація про результати діяльності 2018-2019рр. [PDF, 221.87 KБ]

Інформація про результати діяльності 2019-2020рр. [PDF, 238.16 KБ]

Інформація про учасників та випускників бізнес- інкубатора [PDF, 237.42 KБ].