https://www.facebook.com/groups/354510949242206
’’Положення про кафедру підприємництва, торгівлі та біржової діяльності"
У Національному університеті «Запорізька політехніка» 16-17 травня 2024 р. на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ».
До участі у конференції були запрошені наукові співробітники, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, роботодавці та представники органів місцевого самоврядування. На конференції були розглянуті такі теми:
- "ОГЛЯД НАЦІОНАЛЬНОГО ПЛАНУ З ЕНЕРГЕТИКИ ТА КЛІМАТУ УКРАЇНИ 2025-2030 РОКИ"
- "РОЗРОБКА ТА ВПРОВАДЖЕННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ ДЛЯ БУДІВЕЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, ОРІЄНТОВАНОЇ ГА УСПІШНИЙ РОЗВИТОК"
- "МЕТОДОЛОГІЧНІ ПІДХОДИ ЩОДО ОБРАННЯ ПОКАЗНИКІВ ОЦІНКИ СТАЛОГО РОЗВИТКУ В КОНКУРЕНТНОМУ СЕРЕДОВИЩІ"
- "ТУРИЗМ В УКРАЇНІ ПІД ЧАС ВІЙНИ: НОВІ ВИКЛИКИ, МОЖЛИВОСТІ ТА ПЕРСПЕКТИВИ"
- "ВПЛИВ ТЕХНОЛОГІЙ МАЙБУТНЬОГО НА ІННОВАЦІЙНЕ ПІДПРИЄМНИЦТВО"
та інші.
Приєднуйся до студентів Національного університету "Запорізька політехніка" та зроби крок до свого майбутнього.
Фото1 Фото2 Фото3 Фото4 Фото5
23.05.2024
Шановні колеги!
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності запрошує Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» Національного університету «Запорізька політехніка». Конференція відбудеться 16-17 травня 2024 року у м. Запоріжжя, Україна.
До участі у конференції запрошуються наукові співробітники, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, роботодавці та представники органів місцевого самоврядування.
https://zp.edu.ua/conference-2024-1-2
Вимоги до оформлення тез https://zp.edu.ua/sites/default/files/konf/vymogy.doc
22.04.2024
Другий випуск електронного періодичне міждисциплінарне наукове видання «Підприємництво та управління розвитком соціально-економічних систем».
Шановні колеги! Вийшов перший випуск електронного періодичне міждисциплінарне наукове видання «Підприємництво та управління розвитком соціально-економічних систем». Головним редактором видання є завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності професор Алла Ткаченко. Web-сторінка видання доступна за посиланням: https://purses.zp.edu.ua/index
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ
В умовах онлайну кожна зустріч зі студентами наживо - це маленьке свято, тим більше, коли мова йде про можливість прийняти в дружну родину кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Факультету будівництва, архітектури та дизайну НУ "Запорізька політехніка" нових членів. День відкритих дверей у Запорізькій політехніці став плідним діалогом з потенційними студентами. Фото1 Фото2
30.03.2024
Проведення доценткою кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності тренінгу з ділового етикету
14 березня 2024 року в рамках співпраці з Головним управлінням пенсійного фонду України в Запорізькій області доценткою кафедри ПТБД Факультету будівництва, архітектури та дизайну Запорізької політехніки Іриною Черновою було проведено тренінг з ділового етикету. Слухачі розмовного клубу плідно завершили 2-місячне навчання, узагальнюючи правила ділової комунікації. Ситуативні завдання допомогли узагальнити чинні норми представлення та привітання, роботи з електронною поштою, правила поведінки під час відеоконференцій, нарад, телефонних розмов, офісного етикету.
Фото
14.03.2024
Студенти кафедри ПТБД - переможці тогорічного «STARTUP із Запорізькою політехнікою» отримали патент на корисну модель!
Цьогорічний Конкурс бізнес-ідей «STARTUP із Запорізькою політехнікою» набирає обертів і саме час розповісти про успіхи переможців минулого року. Студент БАД-612сп Іван Жаворонков та військовий ЗСУ Максим Чеботар, окрім диплома та матеріального заохочення, отримали підтримку в оформленні патенту та допомогу з реалізацією експериментальної моделі. І на сьогодні хлопці мають патент на корисну модель кінетичного накопичувача енергії! Запропонована технологія переможців дозволить знизити витрати споживачів на електроенергію та гарантувати стабільність її подачі навіть під час блекауту. У фіналі торішнього конкурсу Інжинірингова школа «Noosphere» погодилася проспонсорувати експериментальну модель їх пристрою, а начальниця патентно-інформаційного відділу Наталя Висоцька здійснила підтримку і супровід в оформленні заявки на патент, який учасники оформили власним коштом. Запорізька політехніка створює простір для реалізації інтелектуального потенціалу молоді, підтримує найсміливіші починання задля розвитку рідного міста і країни! Реєстрація на конкурс триває до 28 лютого посиланням >>
20.02.2024
Шановні колеги!
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності запрошує Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» Національного університету «Запорізька політехніка». Конференція відбудеться 16-17 травня 2024 року у м. Запоріжжя, Україна.
До участі у конференції запрошуються наукові співробітники, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, роботодавці та представники органів місцевого самоврядування.
https://zp.edu.ua/conference-2024-1-2
22.02.2024
Онлайн-зустріч студентів кафедри ПТБД з представниками Запорізької митниці
Cтудентка кафедри ПТБД Василенко А. взяла участь у онлайн-зустрічі з представниками Запорізької митниці. На заході розглядали такі питання:
- діяльність митниці;
- актуальні вакансії;
- можливість працевлаштування та кар'єрного зростання;
- навчання та практику.
У якості спикерів виступили:
Бєлінський Олександр - начальник Запорізької митниці;
Козюра Марія - перший заступник начальника Запорізької митниці;
Супрун Олена - заступник начальника відділу по роботі з персоналом.
02.02.24
Зустріч студентів кафедри ПТБД з провідним фахівцем молодіжних програм та залучення молоді ООН (ЮНІСЕФ)
В умовах війни кожен потребує підтримки і допомоги. Однією з рис сучасного управління, лідера поза будь-яким сумнівом є здатність відчувати чуже горе, допомагати в скрутну хвилину. 6 жовтня 2023 року студенти ОП Управління проєктами мали нагоду поспілкуватися з провідним фахівцем молодіжних програм та залучення молоді ООН (ЮНІСЕФ) – Межерицьким Данилом Анатолійовичем. Данило Анатолійович розповів про участь у різних волонтерських ініціативах з надання різної допомоги чутливим групам громадянам. Водночас магістрантів розповіли про свою участь у таких заходах. Фото
6.10.2023
Шановні студенти!
В рамках неформальної освіти ви можете пройти навчання з отримання сертифікатів з подальшим зарахуванням досягнень з навчальних дисциплін. Врахування досягнень можливе з окремих тем, питань, модулів.
►Дія. Цифрова освіта – платформа з цифрової грамотності, створена цифрової трансформації України. Кожного місяця випускає нові освітні серіали, у яких можна знайти відповіді на питання: як попередити кібератаку або кібершахрайство, ефективно захистити приватні дані, розібратися у функціонуванні безкоштовних сервісів Google тощо. Після перегляду серії пропонують пройти невелике тестування – для кращого засвоєння теми, а потім отримати сертифікат, що підтверджує здобуті навички та може допомогти під час працевлаштування.
Перевага: на порталі за 90 хвилин можна перевірити рівень цифрової грамотності та отримати за це ще один сертифікат.
► Prometheus – одна з найбільших платформ відкритих онлайн-курсів в країні. Викладачі з України та світу допомагають отримати новітні навички у будь-якій сфері.
За сім років у сфері освіти платформа назбирала більш як 250 курсів на різноманітні теми: побудова бізнесу, дизайн, журналістика, програмування, англійська, місцеве самоврядування. Звісно, що це не весь перелік, адже ще є безліч лекцій з підвищення кваліфікації. Теж надає сертифікати.
Перевага: мобільний додаток зручний для навчання, оскільки лекції та завдання постійно доступні.
► Освітній хаб – EduHub.in.ua – простір для вдосконалення та реалізації навичок від освітньої агенції Київської міської державної адміністрації, що дозволить підвищити рівень конкурентоспроможності на ринку праці.
Безкоштовно зануритесь у теми: управління людьми, екології, маркетингу, ораторського мистецтва та ще багато інших.
Навчання проходить за змішаною моделлю – онлайн-курси та практичні тренінги. Після успішного закінчення курсів – сертифікат.
Перевага: SCORM-курси – інноваційний формат навчання, який є цікавою історією (сторітелінг), захопливим квестом (гейміфікація), корисним і практичним матеріалом, що засвоюється, інтерактивними тестами, які вбудовані в SCORM-уроки.
► ВУМ online (Відкритий Університет Майдану) – всеукраїнський рух громадянської освіти, який виник під час подій на Майдані у 2013 році, аби сприяти розвитку громадянського суспільства в Україні.
Платформа має 80 курсів від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектору, практиків з бізнесу та соціальної сфери, видала більш як 67 тис. сертифікатів. Її слухачі проходять модуль курсу (відеолекція, завдання, тестування), тривалість навчання визначає викладач.
Теми курсів різноманітні: від відповідального батьківства до побудови репутації та управління репутаційними ризиками.
Перевага: Курс «Школа свідомого громадянина» – навчальна програма для громадян, які хочуть змінити свої громади. Її учасники набувають знання з питань створення соціальних проєктів, побудови комунікацій з місцевою владою тощо.
► EdEra – Educational Era – студія онлайн-освіти, яка розміщує уроки та курси на різні теми (медіаграмотність, гендерно орієнтоване врядування, як стати підприємцем тощо), створює спецпроєкти, інтерактивні підручники.
Принцип навчання не відрізняється від інших порталів: відео-лекції, завдання, перевірка знань, іспит, сертифікат.
Перевага: команда студії веде освітній блог, у якому щотижня інформує про освітні тенденції, робить огляди міжнародних конференцій, наукових статей та іноземних онлайн-платформ.
► WiseCow – креативний відеолекторій, що має дев’ять розділів: мистецтво, журналістика, література, музика, кіно, театр, історія, мода та соціум, «Міста» – карта соціальних ініціатив України та афіша подій. У кожному з них – курси, які вміщують відео та додаткові матеріали.
Перевага: усі розділи мають курс «100 років за 100 хвилин», де на кожне десятиліття відведено 10-хвилинне відео.
► Impactorium – платформа онлайн-освіти зі сталого розвитку, містить короткі майстер-класи, тренінги, семінари.
На порталі є п’ять курсів: «Компетенції викладачів 4.0», «Фінансова грамотність», «Нефінансова звітність», «Skills Lab: успішна кар’єра» та «Корпоративна соціальна відповідальність».
Алгоритм отримання знань: вибір лекції, завдання, перевірка знань, іспит, сертифікат за курс/майстер-клас або ж диплом за певний набір курсів.
Перевага: трансляція конференцій та форумів щодо Цілей сталого розвитку та Корпоративної соціальної відповідальності.
1.10.2023
Зустріч студентів кафедри ПТБД з регіональним директором Київської будівельної компанії «Емайбутнє»
Житловому фонду внаслідрк ракетних ударів було завдано суттєвих збитків. Ворожі ракетні удари знищили 446 квартир у 11 багатоповерхівках.
Про проєкти з відновлення чотирьох частково зруйнованих житлових будинках, підготовку проєктно-кошторисної документації та перший етап робіт яких профінансували за кошти міського бюджету магістрантів розповів Поляков Володимир Валерійович - Регіональний директор Київської будівельної компанії «Емайбутнє». Фото
12.09.2023
Перший випуск електронного періодичне міждисциплінарне наукове видання «Підприємництво та управління розвитком соціально-економічних систем».
Шановні колеги! Вийшов перший випуск електронного періодичне міждисциплінарне наукове видання «Підприємництво та управління розвитком соціально-економічних систем». Головним редактором видання є завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності професор Алла Ткаченко. Web-сторінка видання доступна за посиланням:
https://zp.edu.ua/emdses-journal?fbclid=IwAR3c25fiFfXtnOyDNEQvesET09dQ5xVBHaTVz1GCX6WjedN3pIAIXA0yBD4
25.07.2023
Інформація для абітурієнтів
Панове, зверніть увагу! Особи 45+ за наявності стажу 15 років можуть отримати ваучер на навчання на суму 26800! Вчитися ніколи не пізно! Використайте цю нагоду!
17.07.2023
Запрошуємо вступати на спецііальності 073 "Менеджмент" і 076 "Підприємництва та торгілвля"
Незабаром наша перемога і країна потребуватиме фахівців, здатних організувати відновні процесі в економіці країні, управляти проєктами різного спрямування#вступ2023. Подбайте про майбутнє України вже зараз, отримайте освіту з актуальних напрямів на кафедрі підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Національного університету "Запорізька політехніка".
Злагоджений висококваліфікований колектив пропонує навчання за такими освітніми програмами:
Бакалаврат:
076 Економіка підприємства
076 Підприємництво
073 Менеджмент у будівництві
076 Економіка бізнесу
Магістратура:
073 Управління проєктами
076 Економіка підприємства.
Зверніть увагу! Вступ на ОКР "Бакалавр" за результатами НМТ (2023рік) або сертифікатів ЗНО (2020-2021рр.), на базі повної вищої освіти (диплома бакалавра, спеціаліста чи магістра) без сертифікатів та НМТ.
Зроби правильний крок вже зараз на шляху до процвітання України!
Адреса кафедри: вул. Жуковського 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063
аудиторія (кабінет): 368
тел.: +380(61)7698393
e-mail: kafedra_eov@zntu.edu.ua
моб.т. +380676128584
5.07.2023
Оголошення
Пропонується Проєкт освітньо-професійної програми Управління проектами, спеціальності 073 "Менеджмент" другого (магістерського) рівня вищої освіти для обговорення та надання пропозицій.
Проект освітньо-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 073 «Менеджмент» «Управління проктами»
Пропозиції надсилати на ел. адресу levchenkon65@gmail.com
29.06.2023
Оголошення
Пропонується Проєкт освітньо-професійної програми Економіка підприємства, спеціальності 076 "Підприємництво та торгівля" другого (магістерського) рівня вищої освіти для обговорення та надання пропозицій.
Проект освітньо-професійної програми підготовки здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня зі спеціальності 076 «Підприємництво та торгівля» «Економіка підприємства»
Пропозиції надсилати на ел. адресу elenakrainik2@gmail.com
29.06.2023
Нагороди кафедри на Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікацій та управління брендами.
Напружено очікуючи на нашу спільну ПЕРЕМОГУ колектив кафедри впевнено працює над вивченням світового досвіду повоєнного економічного відновлення. Наукова школа «Сучасна стратегія розвитку суб’єкта господарювання як основа формування його економічної захищеності» кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Національного університету "Запорізька політехніка" акумулює дослідження з галузей: «Управління та адміністрування» та «Підприємництво та торгівля». Черговими здобутками цієї школи, засвідченими дипломами та подяками, стали перемоги випускників магістратури та бакалаврату у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікацій та управління брендами.
Вітаємо переможців! Пишаємося здобутками!
Диплом переможця І ступеня , олена Крайнік, керівник д.е.н., проф. Тетяна Пожуєва
Диплом переможця ІІ ступеня, Тетяна Чуб, керівник д.е.н., проф. Алла Ткаченко
Лист подяки проф. Аллі Ткаченко за активну участь у Всеукраїнському конкурсі кваліфікаційних робіт з маркетингу, реклами, digital-комунікацій та управління брендами
29.06.2023
ПРОВЕДЕННЯ НА БАЗІ КАФЕДРИ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ МІЖНАРОДНОЇ НАУКОВО-ПРАКТИЧНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
На базі кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності 10-11 травня 2023 р. відбулась IV Міжнародна науково-практична конференція "Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності". З вітальним словом виступив ректор Національного університету "Запорізька політехніка" професор Грешта В.Л. Активну у події взяли викладачі і студенти українських і закордонних ніукових установ.
’’Програма IV-ї Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»
Посилання на збірник тез IV-ї Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ у репозитарії Національного університету "Запорізька політехніка" - http://eir.zntu.edu.ua/bitstream/123456789/10033/1/Strategic_priorities.pdf
Career Forum 2023
Сбт, 20/05/2023 - 15:00 |
Ідеальна можливість поспілкуватися зі спеціалістами з різних сфер — від IT до фінансів, від маркетингу до інженерії, і дізнатися про їх досвід.
Що на тебе чекає:
-
6 топових представників сучасних професій
-
історії успіху, що надихають
-
відкритий діалог зі спікерами
Коли: 20 травня о 10:30
Де: Національний університет «Запорізька політехніка» (вул. Жуковського, 64)
Реєструйся на форум за посиланням!
Студент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності – призер конкурсу «STARTUP із Запорізькою політехнікою»
7 квітня, відбулася урочиста церемонія підбиття підсумків конкурсу «STARTUP із Запорізькою політехнікою». Серед 27 бізнес-ідей, заявлених на конкурс ІІ місце отримав проект «EnerCore — технології раціоналізації використання електроенергії та заробітку на її реалізації» під авторством студента кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності групи БАД-612сп Івана Жаворонкова та військового ЗСУ Максима Чеботаря/ Під час урочистості кожен конкурсант отримав сертифікат учасника навчального курсу з підготовки бізнес-планів. Переможці були нагороджені грамотами, наставники переможців здобули подяки за плідну науково-педагогічну діяльність. Проєкт було відзначено дипломами та грошовою винагородою. Вітаємо наших найкращих студентів і викладачів!
7.04.2023
Шановні колеги!
Кафедра підприємництва торгівлі та біржової діяльності запрошує Вас взяти участь у роботі ІІI Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» Національного університету «Запорізька політехніка». Конференція відбудеться 10-11 травня 2023 року у м. Запоріжжя, Україна.
Скачати інформаційний лист конференції можна за посиланням:
https://drive.google.com/file/d/1PXNTFIM56_089-jHzH2ry3PDR_kxHOk1/view?usp=sharing
1.03.2023
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Наукова школа кафедри ПТБД «Сучасна стратегія розвитку суб’єкта господарювання як основа формування його економічної захищеності»
Наукова школа кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
На кафедрі ПТБД функціонує наукова школа «Сучасна стратегія розвитку суб’єкта господарювання як основа формування його економічної захищеності». Галузь знань за державним переліком науково-технічної інформації – 06. Економіка. Економічні науки. УДК 658 06.81 Економіка та організація підприємств. Керування підприємством УДК 658. Керівником– засновником школи є д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Ткаченко Алла Михайлівна. Сьогодні школа об’єднує 4 докторів наук: Ткаченко А.М., Левченко Н.М., Пожуєва Т.О., Кійко С.Г.; 9 кандидатів наук, докторів філософії: Круглікова В.В., Плинокос Д.Д., Лоза С.П., Лівошко Т.В., Севастьянов Р.В., Ханенко А.В., Крайнік О.М., Бугрім О.Ю., Силенко С.А., аспірантів та здобувачів вищої освіти. До основних наукових здобутків школи можна віднести: представництво у спеціалізованих вченених радах(Ткаченко А.М. - член спеціалізованої вченої ради: Д 09.052.01 УДВНЗ «Криворізький національний університет» зі спеціальності 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» (за видами діяльності; Левченко Н.М. - член спеціалізованої вченої ради Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 «Механізми державного управління» (2016-2019); Плинокос Д.Д. - член спеціалізованої вченої ради Д 23.073.03 Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» (2017-2020); ; опонування докторських та кандидатських дисертацій; керівництво докторськими та кандидатських дисертаціями( Коваленко Олена Валеріївна «Формування механізму попередження загрози банкрутства на підприємствах», спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) 24.04. 2012 р. Інститут економіки промисловості НАН України; Іванова Марина Іллівна тема «Управління логістичною системою кластера промислових підприємств» спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) 28.09. 2018 р. ДВНЗ «Криворізький національний університет ", Лівошко Тетяна Володимирівна «Вплив економічної інформації на планування господарської діяльності підприємства» , спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління підприємствами, 20.12.2007 р. Приазовський державний технічний університет; Шляга Ольга Володимирівна тема «Інформаційне забезпечення системи управління машинобудування підприємств», спеціальність 08.00.04. – Економіка та управління підприємствами (машинобудування та металургія) 28.11.2007 р. Приазовський державний технічний університет; Морщенок Тетяна Сергіївна тема «Стратегічне удосконалення управління персоналом», спеціальність 08.00.04 – Економіка підприємствами 24.04.2008 р. Приазовський державний технічний університет; Асмалова Ганна Борисівна тема «Удосконалення амортизаційного механізму регулювання відтворення основних виробничих фондів підприємства» 25.06.2008 р., спеціальність 08.00.04. – Економіка та управління підприємствами (за видами діяльності), Приазовський державний технічний університет; Гугля Марина Володимирівна тема «Управління фінансовою складовою стійкого розвитку промислового підприємства, спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами, 29.04.2009 р. Приазовський державний технічний університет; Єлець Ольга Павлівна тема «Антикризова складова управління машинобудівним підприємством», спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) 27.05.2009 р. Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Бугрім Олександр Юрійович тема «Удосконалення системи управління машинобудівних підприємств на основі реструктуризації», спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами (машинобудування і металургія) 17.03.2016 р.; Єропутова Ольга Олександрівна тема «Методи планування і регулювання оборотного капіталу на машинобудування», спеціальність 08.00.04. – Економіка та управління підприємствами (за видами діяльності)» 22.04. 2010 р. Класичний приватний університет; Севастьянов Р.В. «Підвищення ефективності використання оборотних коштів на підприємствах гірничо-металургійного комплексу», 2006, Криворізький технічний університет; Куташенко Максим Валентинович тема «Управління ризиками металургійних підприємств», спеціальність 08.00.04. – Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності) 08.06.2010 р., Класичний приватний університет; Рожков Вадим Олександрович тема «Формування системи управління конкурентоспроможністю металургійних підприємств в ринкових умовах», спеціальність 08.00.04. – Економіка та управління підприємствами (за видами діяльності).
1.03.2023
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Викладачі кафедри взяли участь у форумі «Інтернаціоналізація як вимір якості освіти»
1 березня, у Національному університеті «Запорізька політехніка» за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Національного агентства кваліфікацій відбувся форум «Інтернаціоналізація як вимір якості освіти». Викладачі кафедри Підприємництва торгівлі та біржової діяльності взяли участь у роботі форуму та ознайомилися з новітніми тенденціями в інтернаціоналізації ЗВО, виходу університету на міжнародний рівень та особливістю функціонування системи освіти в цілому в сучасних умовах. Форум відкрив ректор НУ «Запорізька Політехніка» - проф. Віктор Грешта, серед запрошених спікерів був голова НАЗЯВО – Андрій Бутенко, член Національного агентства кваліфікацій Юрій Рашкевич, генеральний директор директорату фахової передвищої, вищої освіти МОН України Олег Шаров. Теоретична підготовка та практична реалізація основних положень стратегії інтернаціоналізації нашого університета дозволяє кафедрі бути однією з провідних кафедр з міжнародної діяльності в Запорізькій Політехніці.
1.03.2023
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Шановні молоді вчені!
Рада молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України запрошує Вас взяти участь у щорічному конкурсі «Молодий вчений року»! Головною метою конкурсу є визнання значних досягнень молодих учених у різних галузях знань та сферах діяльності. До участі запрошуються молоді вчені, визначені Законом України «Про наукову і науково-технічну діяльність». Заявки на участь можна подати з 1 лютого по 1 березня 2023 року за посиланням: https://leaderscientist.ysc.in.ua/vzyaty-uchast/
Додаткова інформація про конкурс розміщена на офіційному сайті: https://leaderscientist.ysc.in.ua/
Поділіться своїми досягненнями та зробіть свій внесок у розвиток української та світової науки!
15.02.2023
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Підготовка до ЗНО/НМТ від Запорізької політехніки
Ндл, 08/01/2023 - 18:36 |
Складай тестування на всі двісті.
Ще не встиг зареєструватися на підготовчі курси?
Запорізька політехніка оголошує набір!
Готуйся за такими предметами:
-
українська мова
-
математика
-
англійська мова
-
історія України
А також записуйся на підготовку до творчого іспиту!
Початок занять: 9 січня
Формат: дистанційний
Реєструйся на сайті: https://courses.zp.edu.ua
Вітаємо із Новим 2023 роком!
Ндл, 01/01/2023 - 00:00 |
Продовжується калейдоскоп новорічних свят і напередодні найголовнішого свята року хочемо побажати всім добра, миру та злагоди.
Хай здійсняться ваші мрії та бажання, рідні люди будуть поруч, а життя дарує лише приємні несподіванки!
Віримо, що одна на всіх мрія здійсниться і запанує мир на нашій землі. Хай рік 2023 стане роком відбудови та відновлення.
Безмежного щастя, міцного здоров'я та невичерпної віри у справедливість!
З Новим роком!
Круглий стіл «Інформаційне суспільство: право, інновації, бізнес»
Студенти групи БАД-310 та БАД-311, разом з викладачем к.е.н., доц. кафедри ПТБД Крайнік О.М. приймали участь у круглому столі «Інформаційне суспільство: право, інновації, бізнес», який відбувався у онлайн-форматі 29 листопада 2022 р.
Робота круглого столу відбувалася за такими напрямами:
• правові аспекти інформатизації суспільства;
• медіаграмотність в умовах війни;
• види психологічного впливу в інформаційному полі;
• інформаційно-комунаційні технології в бізнесі
29.11.2022
Наукова школа кафедри ПТБД
«Сучасна стратегія розвитку суб’єкта господарювання як основа формування його економічної захищеності»
На кафедрі ПТБД функціонує наукова школа «Сучасна стратегія розвитку суб’єкта господарювання як основа формування його економічної захищеності». Галузь знань за державним переліком науково-технічної інформації – 06. Економіка. Економічні науки. УДК 658 06.81 Економіка та організація підприємств. Керування підприємством УДК 658
Керівником– засновником школи є д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності
Ткаченко Алла Михайлівна.
Сьогодні школа об’єднує 4 докторів наук: Ткаченко А.М., Левченко Н.М., Пожуєва Т.О., Кійко С.Г.; 9 кандидатів наук, докторів філософії: Круглікова В.В., Плинокос Д.Д., Лоза С.П., Лівошко Т.В., Севастьянов Р.В., Ханенко А.В., Крайнік О.М., Бугрім О.Ю., Силенко С.А., аспірантів та здобувачів вищої освіти. До основних наукових здобутків школи можна віднести: представництво у спеціалізованих вченених радах(Ткаченко А.М. - член спеціалізованої вченої ради: Д 09.052.01 УДВНЗ «Криворізький національний університет» зі спеціальності 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами» (за видами діяльності; Левченко Н.М. - член спеціалізованої вченої ради Дніпропетровського державного аграрно-економічного університету з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата наук з державного управління за спеціальністю 25.00.02 «Механізми державного управління» (2016-2019); Плинокос Д.Д. - член спеціалізованої вченої ради Д 23.073.03 Центральноукраїнського національного технічного університету (м. Кропивницький) з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук зі спеціальності 08.00.03 «Економіка та управління національним господарством» (2017-2020); опонування докторських та кандидатських дисертацій; керівництво докторськими та кандидатських дисертаціями: Коваленко Олена Валеріївна «Формування механізму попередження загрози банкрутства на підприємствах», 2012; Іванова Марина Іллівна «Управління логістичною системою кластера промислових підприємств» , 2018; Лівошко Тетяна Володимирівна «Вплив економічної інформації на планування господарської діяльності підприємства» , 2007; Шляга Ольга Володимирівна «Інформаційне забезпечення системи управління машинобудування підприємств», 2007; Морщенок Тетяна Сергіївна «Стратегічне удосконалення управління персоналом», 2008; Асмалова Ганна Борисівна «Удосконалення амортизаційного механізму регулювання відтворення основних виробничих фондів підприємства», 2008; Гугля Марина Володимирівна «Управління фінансовою складовою стійкого розвитку промислового підприємства", 2009; Єлець Ольга Павлівна «Антикризова складова управління машинобудівним підприємством», 2009; Бугрім Олександр Юрійович «Удосконалення системи управління машинобудівних підприємств на основі реструктуризації», 2016; Єропутова Ольга Олександрівна «Методи планування і регулювання оборотного капіталу на машинобудування», 2010; Севастьянов Р.В. «Підвищення ефективності використання оборотних коштів на підприємствах гірничо-металургійного комплексу», 2006; Куташенко Максим Валентинович «Управління ризиками металургійних підприємств», 2010; Рожков Вадим Олександрович «Формування системи управління конкурентоспроможністю металургійних підприємств в ринкових умовах», 2010; Резніков Олег Леонідович «Формування економічної безпеки промислового підприємства», 2011; Топалов Сергій Анатолійович «Формування соціально-економічної сфери підприємств машинобудування», 2013; Казачков Ігор Олегович «Вплив стратегічного управління на основі результати діяльності металургійного підприємства», 2013; Задніпряна Тетяна Сергіївна «Формування інноваційних підходів до управління металургійним підприємством», 2013; Авдєй Олена Костянтинівна «Формування грошових ресурсів підприємств машинобудування та вплив на них курсової політики», 2013; Богаченко Олена Петрівна «Оцінювання ефективності використання систем менеджменту якості на промислових підприємствах"; Гончарук Петро Адольфович тема «Забезпечення конкурентних переваг металургійного підприємства", 2015; Бакута Алла Валеріївна тема «Управління складською діяльністю з використання інструментів логістики на підприємствах машинобудування», 2015; Лелі Юлія Георгіївна тема «Інноваційні підходи до управління персоналом підприємства в сучасних умовах», 2016; Силенко Сергій Анатолійович тема «Антикризове управління промисловим підприємством в умовах невизначеності та ризику», 2018; Силенко Ольга Михайлівна тема «Організаційно-економічне забезпечення інноваційного розвитку металургійних підприємств», 2020; Тютченко Світлана Миколаївна «Забезпечення економічної безпеки підприємств в умовах трансформаційних змін в економіці», 2020; Колесник Е.О. «Управління конкурентоспроможністю металургійних підприємств в умовах ESG-інтеграції», 2021; Коваленко М.О. «Державне регулювання розвитку неформальної освіти в Україні», 2017.
26.11.2022
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності впродовж 2020-22 рр. організувала та провела науково-практичної конференції:
-Міжнародну науково-практичну конференцію "Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності" (Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: Матеріали Міжнародної науково-практичної конференції 14-15 травня 2020 р. / За заг. редакцією проф. Ткаченко А. М., 2020. – 408 с. http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/7667);
- ІІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності" (Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції, Запоріжжя, 13-14 травня 2021 року / Редкол.: А. М. Ткаченко (відпов. ред.). – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2021. – 391 с. http://eir.zntu.edu.ua/handle/123456789/7666);
- ІІІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності" (Стратегічні пріоритети розвитку підприємництва, торгівлі та біржової діяльності: матеріали ІІ Міжнародної науково-практичної конференції, Запоріжжя, 11-12 травня 2022 року / Редкол.: А. М. Ткаченко (відпов. ред.). – Запоріжжя: НУ «Запорізька політехніка», 2022. – 410 с. https://zp.edu.ua/sites/default/files/konf/conference_2022.pdf);
Студенти кафедри долучились до міжнародного проєкту DILLUGIS
За сприяння ректора університету проф. Віктора Грешти в Національному університеті «Запорізька Політехніка» спільно з Східно-Баварським університетом Амберг-Вайдена (Німеччина) був започаткований міжнародний проєкт DILLUGIS (Digital Labs & Lectures for Ukrainian, German & International Students). Проєкт реалізується за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD в рамках ініціативи «Україна цифрова: Забезпечення академічного успіху під час кризи». Цей проєкт дав змогу студентам і викладачам з України, особливо НУ «Запорізька політехніка», а також зацікавленим іноземним студентам брати участь у цифровій освіті Східно-Баварського університету Амберг-Вайдена. Студенти кафедри підприємництва торгівлі та біржової діяльності (освітня програма «Управління проєктами») долучилися до цієї міжнародної програми та пройшли обрані курси. Програма давала змогу відвідувати протягом семестру онлайн курси за вибраними модулями. Високий рівень викладання, підвищення освітнього рівня, покращення володіння англійською мовою та використання новітніх цифрових інструментів та технологій все це було забезпечено під час проходження курсів. За результатами курсу студенти захистили фінальний проєкт та були високо оцінені викладачами з Німеччини. Ініціатор програми віце-президент Запорізької торгово-промислової палати, проф. НУ «Запорізька Політехніка» Антонюк Дмитро проводив постійний супровід навчання, моніторинг успішності та забезпечив всю необхідну допомогу для студентів університету. Наразі програма продовжується, та на наступний весняний семестр триває набір студентів та викладачів, які бажають підвищити свої знання та компетенції.
Об'єктно-орієнтоване кодування
Технологія IoT
Управління проектами та Agile методи
Датчики для розумних систем
Інноваційна модель бізнесу
Основи ділового адміністрування
Цифровий маркетинг і електронна комерція
Економіка країн Східної Європи: як створити стартап
Англійська для академічних цілей
В разі зацікавленості звертайтеся до міжнародного відділу НУ «Запорізька Політехніка» .
Шановні колеги!
Кафедра підприємництва, торгівлі та біржової діяльності запрошує Вас взяти участь у роботі V Міжнародної науково-практичної конференції «СТРАТЕГІЧНІ ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ПІДПРИЄМНИЦТВА, ТОРГІВЛІ ТА БІРЖОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ» Національного університету «Запорізька політехніка». Конференція відбудеться 16-17 травня 2024 року у м. Запоріжжя, Україна.
До участі у конференції запрошуються наукові співробітники, викладачі навчальних закладів, докторанти, аспіранти, здобувачі вищої освіти, роботодавці та представники органів місцевого самоврядування.
https://zp.edu.ua/conference-2024-1-2
22.02.2024