Шановне панство!

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ "Запорізька політехніка" оприлюднені відомості про обговорення проектів освітньо-професійних програм "Митна справа", щодо підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю 051 "Економіка" галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ "Запорізька політехніка", роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту. Анкети можна знайти за  посиланням.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати відповідальним особам:

Освітньо-професійні програми "Митна справа" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти - доценту кафедри Лісніченко Маргариті Олександрівні на e-mail: kovalenkomargo@gmail.com

Освітньо-професійні програми "Митна справа" другого (магістерського) рівня вищої освіти – професору кафедри Карпенку Андрію Володимировичу на e-mail: andreykarpenko@ukr.net