Шановне панство!

Доводимо до вашого відома, що на сайті НУ "Запорізька політехніка" оприлюднені відомості про обговорення проектів освітньо-професійних програм "Управління персоналом та економіка праці", щодо підготовки фахівців з вищою освітою за спеціальністю 051 "Економіка" галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки" першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.

Запрошуємо усіх стейкхолдерів (студентів, викладачів, адміністрацію НУ "Запорізька політехніка", роботодавців тощо) до обговорення вказаного проекту. Анкети можна знайти за посиланням.

Зауваження та пропозиції просимо надсилати відповідальним особам:

Освітньо-професійні програми "Управління персоналом та економіка праці" першого (бакалаврського) рівня вищої освіти - доценту кафедри Карпенко Наталії Миколаївні на e-mail:  natalyakarpenko@i.ua

Освітньо-професійні програми "Управління персоналом та економіка праці" другого (магістерського) рівня вищої освіти – професору кафедри Гудзь Марині Вікторівні на e-mail: gydzmarina@yahoo.com