Вітаємо з ювілеєм професора Бахрушина В.Є.

Шановний Володимиру Євгеновичу! Прийміть щирі вітання й найкращі побажання з нагоди Вашого ювілею! Нехай кожен день додає Вам життєвих сил, оптимізму та наснаги для реалізації найсміливіших планів і задумів. Земних Вам щедрот та прихильності долі, розуміння і підтримки з боку рідних, друзів та колег!

Семінар "Комбінаторні конфігурації та їхні застосування"

На базі кафедри системного аналізу та обчислювальної математики НУ "Запорізька політехніка" та Льотної академії Національного авіаційного університету  відбувся ХХІІ Міжнародний науково-практичний семінар "Комбінаторні конфігурації та їхні застосування". В роботі семінару взяли участь науковці провідних вишів України та інших держав. Мета проведення семінару — обговорення актуальних проблем та підвищення інтересу учасників до активної наукової діяльності у досліджуваній галузі, а також сприяння формуванню наукових зв'язків між навчальними закладами та науковими установами. Відеозапис конференції можна переглянути тут>>>

Навчання під час карантину

З метою забезпечення виконання індивідуальних навчальних планів здобувачів освіти викладачі кафедри СА та ОМ забезпечують інформаційне наповнення дисциплін в «Системі дистанційного навчання НУ «Запорізька політехніка» (Moodle). Навчальні матеріали доступні за наступним посиланням:
Проведення дистанційних занять та консультацій відбувається з використанням мережевих технологій дистанційної освіти. Контактні дані викладачів наведені в файлі>>>>.  Також можна скористатись  Telegram-каналом кафедри системного аналізу та обчислювальної математики.

Кафедра САОМ у соцмережах

Вітаємо з 60-річчям!

29 лютого завідувачу кафедри системного аналізу та обчислювальної математики, доктору фізико-математичних наук, професору Корнічу Григорію Володимировичу виповнилось 60 років. Бажаємо нових наукових здобутків, творчої наснаги, талановитих учнів, міцного здоров’я! Хай щастить!

Громадська організація «Системні дослідження »

У жовтні 2019 р. за ініціативою кафедри створено громадську організацію «Системні дослідження», що здійснює свою діяльність без статусу юридичної особи з метою розповсюдження інформації про перспективи застосування системних досліджень, сприяння науковим та прикладним дослідженням у сфері системного аналізу, методів аналізу даних та прийняття рішень, цифрової трансформації суспільства, а також захисту законних соціальних, економічних та інших спільних інтересів своїх членів. (реєстр громадських об’єднань http://rgo.minjust.gov.ua/ за кодом 1504069).

До лав громадської організації входять всі викладачі та працівники кафедри, а також студенти і випускники кафедри. У листопаді 2019 р. до членів ГО «Системні дослідження» приєдналась кафедра системного аналізу і управління Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Нам 10 років!

Кафедра відзначила 10 річчя першого випуску. На зустріч приїхали випускники різних років та поділились своїми враженнями та спогадами, висловили свої побажання щодо змісту дисциплін, які викладаються на кафедрі. Наші випускники успішно працюють в провідних установах та фірмах як в Україні, так і в інших країнах світу. Відбулась також корисна зустріч випускників зі студентами, які зараз опановують професію системного аналітика.

До уваги абітурієнтів

Презентація спеціальності 124—«Системпий аналіз»

Поширюємо партнерство

Зусиллями кафедри системного аналізу та обчислювальної математики в лютому 2017 року було підписано договір про співпрацю між Українським відділенням компанії SAS (ООО «САС Инститьют Эл.Эл.Си.» http://www.sas.com ) та Запорізьким національним технічним університетом (ЗНТУ) за умови використання в навчальному процесі технології SAS on Demand. Це дозволило стати учасником глобальної Академічної програми компанії SAS, що розроблена для студентів, дослідників, викладачів та керівників вищих навчальних закладів (ВНЗ).

Програма з 1976 року працює в багатьох країнах світу. На меті – підтримка ВНЗ в справі вивчення новітніх інформаційних технологій в галузі аналізу даних. Опанування таким інструментарієм дозволить випускникам застосовувати сучасні методи аналізу в різноманітних галузях (математика, статистика, фінанси, економіка, менеджмент, інженерні дисципліни тощо) та вирішувати інноваційні завдання високої складності. Компанія пропонує ряд можливостей для нинішніх студентів: участь під час навчання в ряді практичних ІТ-проектів, набуття досвіду роботи в ІТ-командах в результаті проходження стажування і практик в ІТ-компаніях. Студенти, які приймають участь в програмі, мають можливість приєднатися до глобальної студентської мережі SAS, використовувати програмне забезпечення та бібліотеки даних SAS, отримують інструмент для проведення наукових досліджень. Компанія SAS заснована в 1976 році і нині є одним з світових лідерів на ринку програмного забезпечення, спеціалізується на розробці і продажу рішень та послуг в галузі бізнес-аналітики. В 2016 році входить до трійки лідерів рейтингу кращих роботодавців світу, який щорічно складає інститут Great Place to Work. В Україні компанія SAS почала роботу з 2007 року. Основними замовниками є великі банки, телекомунікаційні компанії і державні підприємства. Серед них – Райффайзен Банк Аваль, Приватбанк, Альфа-Банк, Укрсоцбанк, Idea Bank, МТС Україна, Метінвест Холдинг та інші.

Запрошуємо на навчання

Буклет для вступників на спеціальність "Системний аналіз"