1. До уваги вступників
  5. Положення про кафедру
  6. Викладачі та співробітники кафедри
  7. Розклад занять та консультацій
  8. Освітньо-професійна програма «Управління персоналом та економіка праці» спеціальності 051 Економіка
  9. Перелік освітніх компонентів ОП «Управління персоналом та економіка праці» (Робочі програми та силабуси)
  10. Освітньо-професійна програма «Митна справа» спеціальності 051 Економіка
  11. Перелік освітніх компонентів ОП «Митна справа» (Робочі програми та силабуси)
  12. Освітньо-професійна програма «Цифрова економіка та електронний бізнес» спеціальності 051 Економіка
  13. Перелік освітніх компонентів ОП «Цифрова економіка та електронний бізнес» (Робочі програми та силабуси)
  14. Освітньо-наукова програма «Економіка». Третій (освітньо-науковий) рівень
  15. Акредитація освітньо-професійної програми «Управління персоналом та економіка праці» за спеціальністю 051 «Економіка»
  16. Акредитація освітньо-професійної програми «Митна справа» за спеціальністю 051 «Економіка»
  17. Акредитація освітньо-професійної програми «Цифрова економіка та електронний бізнес» за спеціальністю 051 «Економіка»
  18. Анкетування
  19. Навчальна та науково-методична діяльність кафедри