Ви є тут

Головна

Відділ міжнародних зв'язків і роботи з іноземними студентами

Для якісної підготовки студентів з нової мультидисциплінарної магістерської програми “Телемедичні та біомедичні системи”, що впроваджується в НУ «Запорізька політехніка» за підтримки проекту Erasmus + «Інноваційна мультидисциплінарна навчальна програма для підготовки бакалаврів та магістрів зі штучних імплантатів для біоінженерії» 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP [BIOART] (http://zntu.edu.ua/?q=node/6985), викладачі НУ «Запорізька політехніка» з 2 по 6 вересня 2019 р. взяли участь у заході “Тиждень підвищення кваліфікації», який відбувся в Католицькому університеті Льовена (Бельгія).

Стипендіальна програма стажування для України, започаткована у 2015 році, пропонує українським студентам, магістрам, аспірантам та випускникам університетів пройти стажування у провідних німецьких компаніях протягом 3-5 місяців. Стажування розпочнеться 1 лютого 2017 року.

Програма фінансується Німецьким міністерством економічного співробітництва та розвитку (BMZ) і компаніями, в яких стажуватимуться українські учасники.

Програма розрахована на студентів останніх років бакалаврату, студентів магістратури, аспірантів та випускників, що закінчили університет не раніше літа 2015 р..

Європейський університетський інститут у Флоренції (ЄУІ) оголошує конкурс на навчання в докторантурі ЄУІ (PhD програма).

Крайній термін подачі документів на конкурс: 31 січня 2016 року.

Випускники університетів зможуть продовжити своє навчання за докторськими програмами ЄУІ (www.eui.eu/PhD) в області політичних і соціальних наук, права, економіки, історії та цивілізації. На період навчання в ЄУІ (4 роки) переможцям конкурсу буде виплачуватися стипендія.

20 листопада відбулася зустріч студентів та викладачів ЗНТУ з Генеральним секретарем Мережі університетів Чорноморського регіону (BSUN) Еденом Мамутом.

Еден Мамут є також професором з інженерної термодинаміки, управління тепловою енергією та оновлюваних джерел енергії Університету «Ovidius» (м. Констанца, Румунія); Директором Інституту нанотехнологій та альтернативних джерел енергії; професором PhD програм з альтернативних та оновлюваних джерел енергії Університету Бухарест. Головними дослідницькими галузями гостя є: мультимасштабне моделювання термо-рідини; аналіз та оптимізація складних енергетичних систем; оновлювані джерела енергії; стійкі транспортні системи та ін.. Він є автором 95 статей, 12 книг та декількох зареєстрованих в Німеччині патентів.

12-14 жовтня 2015 р. у м. Київ відбулися друга робоча та четверта координаційна зустрічі команд, що виконують міжнародний проект CERES («Сenters of Excellence for young RESearchers», «Центри передового досвіду для молодих вчених», реєстр. номер 544137-TEMPUS-1-2013-1-SK-TEMPUS-JPHES) програми «Tempus» Європейської Комісії.

Нараду відкрили із привітальними словами до учасників проекту ректор Національного транспортного університету М. Дмитриченко та координатор проекту, проректор Жилінського університету з інформаційних систем (м. Жиліна, Словаччина) проф., доктор філософії К. Матіашко. У нараді брали участь представники Білорусі, Німеччини, Словаччини та України.

15 жовтня 2015 року згідно з планом проекту DESIRE «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» відбулася урочиста Церемонія відкриття лабораторії з вбудованих систем та віртуального інжинірингу. З привітаннями до учасників події звернулися ректор ЗНТУ проф. С. Бєліков, координатор проекту Дірк Ван Мероде, проректор з наукової діяльності Ю. Внуков, проректор з науково-педагогічної роботи та питань перспектив розвитку університету Д. Піза та інші.

Створена лабораторія оснащена сучасним обладнанням для навчання вбудованим системам – сервер лабораторії, комп'ютери, різноманітні програмно-апаратні платформи (Arduino, Altera Cyclone, Raspberry Pi), платформи для навчання робототехніці Formula Flowcode Buggy, 3D-принтер Leapfrog Creatr HS, 3D-сканер Gotcha, керовані віддалено експерименти GOLDI.

15-16 жовтня 2015 року в ЗНТУ відповідно до плану виконання проекту Темпус 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR DesIRE «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних віртуальних підходів для інтеграції науки, освіти та промисловості в Україні, Грузії, Вірменії» будуть проведені майстер-класи з вбудованих систем та віртуального інжинірингу.

Майстер-класи проведуть викладачі університету KU Leuven Пітер Аррас та університетського коледжу Томаса Мора (Бельгія) Дірк Ван Мероде.

Під час проведення майстер класів відбудеться навчання співробітників університету основам роботи з системою дистанційного навчання Moodle.

Мета майстер-класів – показати готовність до пілотного навчання в галузі вбудованих систем та поділитися досвідом впровадження результатів проекту.

У майстер-класах візьмуть участь також викладачі Київського університету ім. Б. Грінченка та Донбаської державної машинобудівної академії.

Програма майстер-класів в ЗНТУ (docx, 672 КБ)

ZNTU Master Classes Program (docx, 104 КБ)

Представники Запорізького національного технічного університету взяли участь у міжнародній науковій конференції з інформаційних та цифрових технологій «Information and Digital Technologies – 2015» (IDT-2015), яка відбулася 7-9 липня 2015 р. у Жилінському університеті (м. Жиліна, Словацька Республіка).

Тематика конференції була присвячена розробленню нових методів та засобів інформаційних технологій та їх застосування до розв'язання практичних завдань в різних галузях науки, техніки та медицини.

26 червня 2015 року в ЗНТУ відбулася урочиста церемонія вручення Сертифікатів за результатами пілотного навчання представників промислових підприємств та компаній Запоріжжя за програмою міжнародного освітнього проекту TEMPUS ICo-op «Промислове співробітництво та креативна інженерна освіта на основі віддаленого інженерного та віртуального інструментарію».

Наприкінці червня 2015 року в рамках проекту TEMPUS 544091-TEMPUS-1-2013-1-BE-TEMPUS-JPCR [DESIRE] «Розробка курсів з вбудованих систем з використанням інноваційних підходів для інтеграції освіти, науки та виробництва в Україні, Грузії, Вірменії» відбувся візит делегації ЗНТУ на чолі з ректором професором Бєліковим Сергієм Борисовичем до партнерських вищих навчальних закладів: Католицького Університету Льовен та Університетського коледжу Томас Мор Мехелен-Антверпен Кампус де Найер (Бельгія).

Основною метою візиту ректора було обговорення здобутків спільних міжнародних освітніх проектів TEMPUS, результатів міжнародної співпраці та перспектив подальшої участі ЗНТУ в європейських освітніх та наукових проектах HORISONT 2020, ERASMUS+ та ін..

Сторінки