26 червня 2015 року в ЗНТУ відбулася урочиста церемонія вручення Сертифікатів за результатами пілотного навчання представників промислових підприємств та компаній Запоріжжя за програмою міжнародного освітнього проекту TEMPUS ICo-op «Промислове співробітництво та креативна інженерна освіта на основі віддаленого інженерного та віртуального інструментарію».

Зацікавленість до проекту виявили 55 бажаючих отримати нові знання і практичні навички та підвищити свій професійний рівень. Більшість з них – представники підприємств та компаній Запоріжжя: ПАТ «Мотор Січ», ПАТ «Укртелеком», ПАТ Запорiжтрансформатор, ПАТ «Запоріжкокс», ТОВ «"ЗВ" Гідроспецбуд», ПАТ «Дніпроспецсталь», ДП «Коніка Мінолта Україна», ПАТ «Запоріжсталь», ЧП «СНАУТ», ООО «Computools», Представництво «Livestream», bMuse group LLC‏, ПП FreshCode, ArtMax, ТОВ «ПрогСервіс», «Web design Sun» agency, ЕСКО «Екологічні системи», Запорізьке моторвагонне депо, ПАТ «ЗЕРЗ». Участь в навчанні прийняли також студенти і викладачі ЗНТУ, а також наші колеги з Запорізького металургійного коледжу.

На організаційних зборах, що відбулися 14 березня 2015 року учасники заповнили Анкети та обрали запропоновані до навчання нові курси, які було розроблено викладачами ЗНТУ в рамках проекту TEMPUS ICo-op за найсучаснішими європейськими методиками:

Навчання проводилося за змішаною формою – як в лабораторіях ЗНТУ, так і дистанційно – за допомогою системи Дистанційного навчання ЗНТУ, у якій були розгорнуті всі навчальні матеріали: робочі програми, електронні конспекти лекцій, методичні вказівки до лабораторних та практичних робіт, відео уроки, тести.

Багато слухачів обрали декілька курсів, запропонованих для навчання. За підсумками навчання 47 слухачів отримали два типи сертифікатів – Сертифікат учасника або Сертифікат з курсу (за високі досягнення в навчанні).

• HR-менеджмент на інноваційних підприємствах (11 чол.)
  • Системи керування електричними машинами та апаратами (21 чол.)
  • Якість інформаційних систем (21 чол.)
  • Технології та системи віртуальної та віддаленої інженерії (25 чол.)

Згідно з результатами опитування щодо задовільнення результатами навчання, як учасники, так і керівництво підприємств та компаній високо оцінили компетентність викладачів, рівень запропонованих навчально-методичних матеріалів, а також використовувані програмні та технічні ресурси.

На урочистій церемонії з підсумками навчання виступили помічник ректора з питань міжнародного співробітництва Олександр Андрієнко, а також розробники курсів: завідувач кафедри Управління персоналом і економіки праці Андрій Соколов, доцент кафедри Електричних та електронних апаратів Михайло Поляков, доценти кафедри Програмних засобів Галина Табунщик та Анжеліка Пархоменко.

Олександр Андрієнко вручив учасникам пілотного навчання Сертифікати та побажав успішного впровадження отриманих знань та досвіду на підприємствах та в компаніях Запоріжжя.

Інформація про робочі програми курсів доступна на сторінці Бізнес-школи ЗНТУ. Запрошуємо всіх бажаючих прийняти участь у другому турі навчання за програмою TEMPUS ICo-op.

Помічник ректора з питань міжнародного співробітництва О. Андрієнко