Ви є тут

Головна

ЗНТУ

В здравпункті університету (навчальний корпус № 4, кабінет 194) з 3-го по 8-е червня 2021 р. буде проводитись вакцинація (щеплення) від коронавірусної хвороби COVID-19.

Співробітникам, які виявили бажання вакцинуватися необхідно прибути до здравпункту з паспортом.

Початок вакцинації о 9 год. 30 хв. (чт.,пт, понад.,вівт.)

Вакцина: pfizer

Для науковців і співробітників ЗНТУ з'явилася нова можливість організовувати відеоконференції за допомогою сервісу відеоконференцій WEB class асоціації УРАН. Сервіс побудований на основі програмного забезпечення BigBlueButton, що широко використовується в першу чергу для організації процесу дистанційної освіти.

Для користування сервісом необхідно створити обліковий запис на сайті https://webclass.uran.ua/, використовуючи для реєстрації свою офіційну поштову скриньку у домені zntu.edu.ua

Нагадуємо, що для створення такої скриньки слід звернутися до спеціалістів Центру інновацій та інформаційно-технічного забезпечення навчального процесу (ауд. 148, головний корпус).

Центр інновацій та інформаційно-технічного забезпечення навчального процесу

Проект «Авіатор 2020» проводиться Фондом Бориса Колеснікова для студентів денної форми навчання технічних і авіаційних спеціальностей та молодих фахівців до 25 років.

Всім бажаючим необхідно зареєструватися в проекті на сайті Фонду до 8 грудня включно: http://kolesnikovfund.org/ru/aviator-2019

Конкурсантів очікують чотири відбіркових етапи: рішення задач з точних наук (грудень 2019); перевірка знань з технічної англійської (лютий 2020); рішення бізнес-кейсів (березень 2020); презентація власної розробки або проекту (квітень 2020).

Переможці конкурсу у липні 2020 року відвідають Міжнародний авіасалон FARNBOROUGH 2020 у Лондоні.

Бажаємо успіхів!

27 червня у Національному університеті «Запорізька політехніка» відбулися урочистості з нагоди нагородження переможців щорічного конкурсу на іменні премії Autodesk. Цього року церемонія нагородження проходила у дещо незвичному форматі, а саме форматі онлайн конференції, що стало можливим завдяки технічної підтримки спеціалістами центру «CIDECS» (керівник Павленко Д.В.) та ЦІІТЗНП університету (керівник Савчук А.Є.).

В церемонії нагородження прийняв участь директор з продажу у Європі компанії Autodesk Адам Барицький (Adam Barycki), який у своїй промові привітав переможців конкурсу та розповів про подальшу співпрацю університетів України з Autodesk.

Також з вітальним словом виступив ректор НУ «Запорізька політехніка» Сергій Бєліков, директор Центру САПР (Авторизований дилер Autodesk в Україні) Олег Борисенко та провідний фахівець Головного центру «ЗНТУ-Autodesk» Павло Глушко.

Щиро вітаємо Сергія Борисовича Бєлікова з ювілеєм!

26 червня наш дорогий і всіма шанований ректор Сергій Борисович Бєліков святкує свій День народження!

За понад шістдесят років особистісного зростання Сергій Борисович зібрав багатий запас досвіду та здійснив безліч речей, корисних для суспільства, не тільки у сфері науки, а й у питаннях виховання молодого покоління. Хочеться простежити весь шлях нашого ректора та відзначити його особливі кроки, неодмінно висвітлюючи заслуги перед рідним краєм.

Запрошуємо до навчання у Запорізькому національному технічному університеті (ВНЗ IV рівня акредитації) в 2019-2020 навчальному році за спеціальностями: «соціальна робота», «cоціальне забезпечення» та «соціологія»!

Буклет кафедри соціальної роботи ЗНТУ (DOC, 1,4 MБ)

Документи необхідні для вступу:

- заява про вступ до університету;

- документ державного зразка про повну загальну, середню освіту (документ про здобутий освітньо-кваліфікаційний рівень) в оригіналі або його копію, завірену в ЗНТУ чи нотаріально (окремо додаються дві незавірені копії);

- 6 кольорових фотокарток розміром 3х4 см;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру;

- паспорт (окремо додаються дві незавірені ксерокопії паспорта), військовий квиток (посвідчення про приписку до призивної дільниці), документи, що дають право на пільги;

- сертифікати УЦОЯО з оцінками з предметів, необхідних для вступу на обраний напрям підготовки (оригінал або його завірену копію):

Добігає кінця термін реалізації міжнародного освітнього проекту ALIOT «Інтернет речей: нова навчальна програма для потреб промисловості та суспільства» (15 жовтня 2016-14 жовтня 2019).

В рамках виконання проекту викладачами кафедри програмних засобів розроблено декілька нових навчальних дисциплін для аспірантів, а також представників промислових підприємств та компаній регіону:

- Застосування IoT технологій в інжинірингу (проф. С.О. Субботін, доц. А.О. Олійник);

- Інженерія програмно-апаратної платформи для системи Розумний будинок (доц. А.В. Пархоменко);

- Моделювання IoT та IoE систем (проф. Г.В. Табунщик).

В Національному Університеті «Запорізька політехніка» з 2019 відкривається нова мультидисциплінарна спеціальність «Телемедичні та біомедичні системи» за підтримки міжнародного проекту Erasmus + KA2 «Innovative Multidisciplinary Curriculum in Artificial Implants for Bio-Engineering BSc/MSc Degrees» (BIOART, реєстр. номер 586114-EPP-1-2017-1-ES-EPPKA2-CBHE-JP).

Підготовка викладачів виконується в Європейських університетах – Мадридському політехнічному університеті, Краківському технічному університеті, Дунайському університеті Кремс (Австрія) та Католицькому Університеті Льовена.

З 2 по 8 червня викладачі університету д.т.н., проф., завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп'ютерної графіки В.А. Шаломєєв та к.т.н. та доцент, професор кафедри програмних засобів Г.В. Табунщик разом з викладачами партнерських університетів України та Ізраїлю пройшли стажування в Дунайському університеті Кремс (Австрія).

Шановні КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас взяти участь у XІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції «Південь України в умовах глобальних соціокультурних трансформацій: питання культурної, етнорелігійної, етнічної та національно-громадянської ідентичності», яка відбудеться 3-4 жовтня 2019 р. в Національному університеті «Запорізька політехніка».

Робота секцій планується за такими напрямами:

  1. Громадянське суспільство в етнополітичних процесах в Україні.
  2. Етнічна структура населення регіону: історія і культура.
  3. Правові аспекти державної етнополітики: еволюція та сучасність.
  4. Інтелект та духовність: національний вимір.
  5. Етнонаціональний аспект державної мовної й освітньої політики.

Круглий стіл «Врахування етнокультурних особливостей Півдня України при розробленні та проведенні державної етнополітики».

Перше інформаційне повідомлення (DOC, 56 KБ)

The First Information Letter (DOC, 132 KБ)

Заявка учасника (DOC, 36 KБ)

Сторінки