Європейський університетський інститут у Флоренції (ЄУІ) оголошує конкурс на навчання в докторантурі ЄУІ (PhD програма).

Крайній термін подачі документів на конкурс: 31 січня 2016 року.

Випускники університетів зможуть продовжити своє навчання за докторськими програмами ЄУІ (www.eui.eu/PhD) в області політичних і соціальних наук, права, економіки, історії та цивілізації. На період навчання в ЄУІ (4 роки) переможцям конкурсу буде виплачуватися стипендія.

Умови участі в конкурсі: У конкурсі можуть брати участь кандидати, які мають вищу професійну освіту (диплом спеціаліста або магістра) та добре володіють англійською мовою. Знання англійської мови підтверджується сертифікатом IELTS, TOEFL або Кембридж. Учасникам конкурсу необхідно заповнити електронну заявку, розміщену на сайті ЄУІ, а також подати резюме, план дослідження, копію диплома про вищу професійну освіту з додатками та рекомендаційні листи відповідно до вимог обраного факультету.

З детальною інформацією про докторантуру ЄУІ, умови вступу та навчання можна ознайомитися на офіційному сайті інституту: www.eui.eu

Відділ міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами