Ви є тут

Головна

кафедра маркетингу

В цьому році кафедра маркетингу започаткувала нову традицію – святкування професійного свята День маркетолога і логіста (у зв'язку з відкриттям нової спеціальності «Організація торгівлі і комерційна логістика») кожну першу середу жовтня.

У 2016 році кафедра маркетингу починає набір за новою спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» освітньою програмою «Організація торгівлі та комерційна логістика». Дана спеціальність є однією із найзатребуваніших на ринку праці не тільки в Україні, а й за кордоном.

Наближення новорічних свят та Різдва для багатьох з нас, є доброю нагодою для вручення подарунків та спілкування у сімейному колі. А як бути тим, хто не має такої можливості. Як почуваються ті, хто занадто малий аби мати власну сім’ю, а батьки їх покинули та не приділяють жодної уваги?

За ініціативи зав. кафедри маркетингу Лифар В.В. керівництво Запорізького обласного благодійного фонду «Посмішка дитини» та студенти-маркетологи 1-5 курсів ЗНТУ, провели зустріч, метою якої було ознайомлення студентів з діяльністю фонду та залучення студентів до благодійної і волонтерської діяльності фонду.

Шановні маркетологи – викладачі, студенти та випускники кафедри маркетингу! Вітаємо Вас з професійним святом!

Від щирого серця бажаємо колективу кафедри, студентам та випускникам, здоров'я, щастя, невичерпних сил, безмежного натхнення та креативу, професійної реалізації та постійного зростання добробуту, а також великого успіху, який буде супроводжувати вас у всіх ваших справах!

15 вересня 2015 р. кафедра маркетингу відсвяткувала своє професійне свято – День Маркетолога. Вже стало доброю традицією відмічати його у дружньому колі викладачів та студентів.

15 квітня 2014 р. кафедра «Маркетинг» організувала та провела щорічну науково-практичну конференцію «Тиждень науки – 2014». Для кафедри це традиційне підведення підсумків наукової діяльності викладачів та студентів.

У вступній промові керівник кафедри «Маркетинг» професор, д.е.н. Лифар В.В. відмітила, що «наукова діяльність є невід'ємною частиною навчального процесу і сприяє підвищенню якості підготовки студентів».

З метою соціального партнерства з суб'єктами ринку праці 11 листопада 2013 року було організовано зустріч студентів кафедри маркетингу з представником приватного бізнесу – старшим лідером бізнес групи «Mary Kay» Цепаєвою Дариною.

У ході зустрічі Дарина поділилась досвідом роботи, розповіла про перспективи і проблеми мережевого маркетингу. Також було обговорено перспективи самостійного працевлаштування студентів у вільний від навчання час.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ПРОРИВ РОКУ — ПЕРЕМОГА МАРКЕТОЛОГІВ ЗНТУ В РЕАЛІТІ ШОУ «БИТВА УНІВЕРІВ»

24.12.2012 р. на території гіпермаркету «Епіцентр» м.Запоріжжя стартував цілком новий студентський проект реаліті шоу «Битва університетів» за підтримки Департаменту освіти та науки молоді та спорту міської ради, який має зруйнувати всі стереотипи та показати, що випускнику ВНЗу – це справжнє джерело ідей. Беручи участь в проекті, студенти Запорізького Національного Технічного Університету кафедри маркетингу довели це на практиці.