Наближення новорічних свят та Різдва для багатьох з нас, є доброю нагодою для вручення подарунків та спілкування у сімейному колі. А як бути тим, хто не має такої можливості. Як почуваються ті, хто занадто малий аби мати власну сім’ю, а батьки їх покинули та не приділяють жодної уваги?

За ініціативи зав. кафедри маркетингу Лифар В.В. керівництво Запорізького обласного благодійного фонду «Посмішка дитини» та студенти-маркетологи 1-5 курсів ЗНТУ, провели зустріч, метою якої було ознайомлення студентів з діяльністю фонду та залучення студентів до благодійної і волонтерської діяльності фонду.

Зустріч пройшла в атмосфері діалогу. Зацікавлені студенти отримали змістовні відповіді на питання. З позиції власного досвіду доповідач – куратор проекту Веселкова Вікторія Валеріївна акцентувала увагу слухачів на специфіці роботи з дітьми. Вона познайомила студентів з поточними досягненнями, із заходами, що планується провести протягом грудня: відвідування інтернатів та дитячих будинків, допомога у написанні дітьми листів-побажань Діду Морозу, їх зберігання та реалізація найзаповітніших дитячих мрій.

З огляду на те, скільки студентів відгукнулось на заклик Фонду «Посмішка дитини» можна вважати, що основну мету зустрічі досягнуто – запалене у молодих серцях бажання допомагати тим, хто цієї допомоги потребує. Сучасна молодь чудово розуміє сучасні економічні негаразди, проте не хоче залишатися осторонь проблем сирітства. Майже 30 студентів різних курсів виявили бажання допомагати у добрій справі, поступаючись вільним часом, приймаючи участь у зустрічах з дітьми, віддаючи книги, іграшки, речі.

Сподіваємося, що ця зустріч переросте у плідне партнерство та зробить життя дітей-сиріт трохи яскравішим.