Презентація кафедри «Прикладна математика»

Поздоровляємо переможців університетської Олімпіади з Математики 2023 року!

Місця розподілились наступнім чином:

місце – Яковлєв Едуард (КНТ-223)

місце – Марусін Денис (Е-213сп), Самарська Лариса (БАД-213)

місце – Шевченко Наталія (КНТ-223)

Дякуємо всіх за участь та бажаємо успіхів у навчанні та наукових проектах.

Згідно наказу N76 кафедра прикладної математики НУ "Запорізька політехніка" здійснює дистанційне навчання студентів для організації навчального процесу під час дії военного стану.

Перелік навчально-методичних посібників, конспектів лекцій, методичних вказівок до практичних, лабораторних, розрахунково-графічних та самостійних робіт наведений в описі навчальних дисциплін на сторінці кафедри. Навчально-методичне забезпечення є публічно доступним в електронній формі в репозитарії та електронній бібліотеці.

Всі навчально-методичні матеріали дисциплін поточного семестру знаходяться в системі дистанційного навчання Moodle НУ "Запорізька політехніка."

Зв'язок викладачів та студентів здійснюється за допомогою сучасних технологій та засобів дистанційного навчання: https://classroom.google.com , http://moodle.zntu.edu.ua/ , https://www.skype.com/uk/ та ін.

Контакти:

Прізвище, ім'я, по батькові e-mail
Анпілогов Дмитро Ігорович   d.i.anpilogov@gmail.com
Коротунова Олена Володимирівна   ovkorotunova@gmail.com
Левицька Тетяна Ігорівна   tigr_lev@ukr.net
Мастиновський Юрій Вікторович   ymastinovsky@gmail.com
Мізерна Олена Леонідівна   El_mi15@ukr.net
Нечипоренко Ніна Олександрівна   ninanechi@gmail.com
Пожуєва Ірина Сергіївна   pozhueva.ira@gmail.com
Пожуєв Андрій Володимирович   scorpio6828@gmail.com
Шишканова Ганна Анатоліївна   shganna@ukr.net
Щербина Оксана Анатоліївна   sapfirias14@gmail.com

Інформація для студентів

Анпілогов Дмитро Ігорович

Коротунова Олена Володимирівна

Шишканова Ганна Анатоліївна

25.04.2023

25 квітня 2023 р. відбулося дистанційне засідання секції «Прикладна математика» щорічної науково-практичної конференції «Тиждень науки-2022» НУ «Запорізька політехніка». Конференція вже давно стала традиційним підведенням підсумків наукової діяльності викладачів та студентів. Захід було організовано та проведено викладачами кафедри «Прикладна математика» с застосуванням мобільних та інтернет технологій.

Учасниками конференції стали викладачі кафедри та студенти 1-3 курсів економічних та технічних спеціальностей.

В процесі проведення секції було розглянуто 26 доповідей, 7 з яких було рекомендовано до друку у збірнику тез конференції.

Доповіді супроводжувались презентаціями, що зробило їх більш наглядними та викликало жваве обговорення з боку присутніх, як викладачів, так і студентів. Кількість учасників свідчить про зацікавленість науковою діяльністю з боку студентів.

Результати проведення конференції доступні за посиланням:

Кафедра «Прикладна математика» має намір продовжувати залучати до наукової діяльності своїх студентів з подальшим проведенням науково-практичної конференції «Тиждень науки» у майбутньому, використовуючи переваги сучасних інформаційних технологій та поєднавши їх з класичним проведенням конференцій в аудиторії.

11.05.2021

Кафедра прикладної математики поздоровляє Мізерну Олену Леонідівну з успішним захистом кандидатської дисертації !

Бажаємо натхнення і подальших успіхів!

25.05.2018

З 16 по 18 травня 2018 року на базі Сумського державного університету відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів технічних та економічних вищих навчальних закладів.

Цього року за звання "кращого математика" змагався 91 учасник із 32 навчальних закладів. Дипломи міністерства освіти та науки України отримали 10 студентів. Серед переможців Михайло Малюков – студент групи КНТ 416, який посів третє місце в категорії "Т" (технічні вузи).

Поздоровляємо Михайла та бажаємо подальших успіхів, натхнення та перемог!

Кафедра Прикладної математики відсвяткувала п'ятнадцятиріччя!