Ви є тут

Головна

Курси дисциплін весняного семестру 2019-2020 навчального року викладаються дистанційно на платформі Googleclassroom

1 курс магістратури ФЕУ-419 М

 

Стратегічний маркетинг (проф. Лифар В.В.) код доступу до курсу fl3r3r3

Методологія прикладних досліджень в маркетингу (проф. Лифар В.В.) код доступу до курсу vzdvfhc

Рекламний менеджмент (доц. Соколова Ю.О.) код доступу до курсу qs76xse

Маркетинговий менеджмент (доц. Соколова Ю.О.) код доступу до курсу dbzkezb

Комерційна діяльність посередницьких підприємств (ст. викл. Онуфрієнко Н.Л.) код доступу до курсу fwqbce4

Екологічний маркетинг (ст. викл. Онуфрієнко Н.Л.) код доступу до курсу yrh3iui

 

4 курс ФЕУ-416

 

Поведінка споживачів (доц. Павлішина Н.М.) код доступу до курсу 4lbbswl

Маркетинг промислового підприємства (доц. Павлішина Н.М.) код доступу до курсу j7mjyou

Маркетинг у банку (ст. викл. Кочнова І.В.) код доступу до курсу ihsria4

Електронна комерція (ст. викл. Кочнова І.В.) код доступу до курсу k2q2o6k

 

4 курс ФЕУ-216

 

Поведінка споживачів (доц. Павлішина Н.М.) код доступу до курсу 4lbbswl

Інфраструктура логістичних процесів (доц. Павлішина Н.М.) код доступу до курсу zehvv6i

Світові ринки товарів і послуг (доц. Соколова Ю.О.) код доступу до курсу phivhty

 

3 курс ФЕУ-417

 

Маркетингові дослідження (доц. Павлішина Н.М.) код доступу до курсу pmnv2e4

Бренд-менеджмент (ст. викл. Кочнова І.В.) код доступу до курсу kayt67d

 

3 курс ФЕУ-217, 218 СП

 

Загально-економічна практика (ст. викл. Онуфрієнко Н.Л.) код доступу до курсу u4app7y

 

2 курс ФЕУ-418

 

Маркетинг (доц. Соколова Ю.О.) код доступу до курсу np45v5s

Статистика (ст. викл. Онуфрієнко Н.Л.) код доступу до курсу b5wbwc6

 

2 курс ФЕУ-218

 

Маркетинг (доц. Соколова Ю.О.) код доступу до курсу svzms2z

Статистика (ст. викл. Онуфрієнко Н.Л.) код доступу до курсу b5wbwc6

Економіка торгівлі(ст. викл. Онуфрієнко Н.Л.) код доступу до курсу g4t2yei

 

для інших спеціальностей

 

Маркетинг для БАД (ст. викл. Кочнова І.В.) код доступу до курсу cb2gzgz


18-19 грудня відбувся захист магістрів груп ФЕУ-418М, ФЕУз-418М, ФЕУ-218М, ФЕУз-218М. Випускники представили свої дипломні роботи на різні актуальні теми в яких продемонстрували знання та навички отримані під час навчання.

Детальніше >>


Випуск магістрів маркетологів та логістів 2019

18-19 грудня відбувся захист магістрів груп ФЕУ-418М, ФЕУз-418М, ФЕУ-218М, ФЕУз-218М. Випускники представили свої дипломні роботи на різні актуальні теми в яких продемонстрували знання та навички отримані під час навчання.

Детальніше >>


Акредитація освітньо-професійної програми Маркетинг зі спеціальності 075 Маркетинг

В період з 20 грудня 2018 року по 22 грудня 2018 року включно, на кафедрі маркетингу та логістики, у відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України № 3031-л від 13.12.2018 року, з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Маркетинг зі спеціальності 075 Маркетинг за другим (магістерським) рівнем вищої, працювала експертна комісія освіти у складі:

- Писаренко Володимира Вікторовича – завідувач кафедри маркетингу Полтавської державної аграрної академії, доктор економічних наук, професор, голова комісії;

- Ковальчук Світлани Володимирівни – завідувач кафедри маркетингу і торговельного підприємництва Хмельницького національного університету, доктор економічних наук, професор.

Детальніше >>


Результати творчого конкурсу "Студентська соціальна реклама - 2018"!

17 квітня 2018 р. в межах щорічної науково-практичної конференції викладачів, науковців, молодих учених, аспірантів та студентів «Тиждень науки-2018» відбувся фінал творчого конкурсу «Студентська соціальна фотореклама-2018», організованого кафедрою маркетингу та логістики.

За результатами експертного оцінювання до фіналу вийшли роботи:

Єгорової Олександри, ФЕУ-414, «Будь людиною!» Зелінська Богдана, ФЕУ-415, «Не дозволяй собі мовчати» Милосердової Анни, ФЕУ-414, «Ловись, пакетик, великий і маленький» Онищенко Єлізавети, ФЕУ-415, «Людині потрібна Людина» Портнової Дарини, ФЕУ-414, «Твій слід на Землі». У фіналі відбулася презентація робіт, обґрунтування актуальності обраних тем та необхідності їх соціального рекламування в нашому суспільстві. Переможцями стали: І місце - Зелінська Богдана, ІІ місце - Онищенко Єлізавета, ІІІ місце - Єгорова Олександра. Приз глядацьких симпатій одержали роботи Онищенко Єлізавети та Зелінської Богдани. Кафедра маркетингу та логістики вітає учасників та переможців! Бажаємо натхнення та нових творчих досягнень!

 Детальніше

 

ШАНОВНІ СТУДЕНТИ КАФЕДРИ МАРКЕТИНГУ ТА ЛОГІСТИКИ!

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У ТВОРЧОМУ КОНКУРСІ «СТУДЕНТСЬКА СОЦІАЛЬНА ФОТОРЕКЛАМА – 2018"

Участь у конкурсі – це унікальна можливість для молодих і талановитих студентів заявити про себе. Запрошуємо до участі у Конкурсі студентів 1-5 курсів кафедри «Маркетинг та логістика». Участь у Конкурсі є безкоштовною.

Детальна тематика конкурсних робіт, технічні вимоги, а також критерії оцінки можна дізнатися з Регламенту конкурсу у старост, кураторів, на кафедрі (ауд. 281) та сторінці кафедри у facebook: goo.gl/E5VGqm. Конкурсні роботи потрібно надати до 30 березня 2018 р. на кафедру маркетингу та логістики. Координатор Конкурсу – Антонюк Катерина Іванівна. Сьогодні у студентської молоді з'являється все більше можливостей для розкриття свого творчого потенціалу і розвитку необхідних навичок для самореалізації. Конкурс дає можливість кожному студенту продемонструвати свій талант в жанрі рекламного повідомлення, реалізувавши творчі здібності в області соціальної реклами.

 


11.10 2017 на кафедрі "Маркетинг і логістика" відбулося святкування "Дня маркетолога і логіста", який вже другий раз відзначається на початку жовтня.

 Детальніше

 

Міжнародна науково-практична конференція "Суспільство, релігія, культура, наука, техніка, освіта, економіка в умовах новітніх глобальних викликів для України та Польщі"

22.09 2017 кафедра "Маркетинг та логістика" провела секційне засідання у межах міжнародної науково-практичної конференції "Суспільство, релігія, культура, наука, техніка, освіта, економіка в умовах новітніх глобальних викликів для України та Польщі" за тематичними напрямами:  "Маркетинг і логістика: вирішення соціально-економічних проблем на регіональному і міжнародному рівнях" та "Публічне управління та менеджмент: сучасні тенденції розвитку теорії та практики в Україні і Польщі".

В роботі секції прийняли участь провідні викладачі факультету економіки та управління ЗНТУ, запрошені гості з українських та польскіх ВНЗ.

 Детальніше

 

 

Тиждень науки 2017 на кафедрі маркетингу та логістики

19.04.2017

Щорічна науково-практична конференція «Тиждень науки-2017» стала для кафедри «Маркетинг та логістика» традиційним підведенням підсумків наукової діяльності викладачів та студентів. Захід було організовано та проведено 19 квітня 2017 р.

 Детальніше

 

Щодо ліцензування спеціальності 075 «Маркетинг»

18.11.2016

Кафедра маркетингу та логістики подала в МОН України ліцензійну справу щодо провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки магістрів за спеціальністю 075 «Маркетинг».

Інформаційне забезпечення (pdf, 362.64 КБ)

Навчально-методичне забезпечення (pdf, 155.63 КБ)

 

Кафедра маркетингу відсвяткувала «День маркетолога і логіста»

07.10.2016

В цьому році кафедра маркетингу започаткувала нову традицію – святкування професійного свята День маркетолога і логіста (у зв’язку з відкриттям нової спеціальності «Організація торгівлі і комерційна логістика») кожну першу середу жовтня.

 Детальніше

 

НОВИЙ ФОРМАТ «ТИЖНЯ НАУКИ 2016»

19.04.2016

Цього року 19 квітня кафедра маркетингу вперше провела науково-практичну конференцію «Тиждень науки 2016» в новому форматі. Студенти і викладачі представили науку в ігровій формі, у вигляді конкурсних завдань, які оцінювало компетентне журі.

В якості членів журі були запрошені: зав.кафедрою маркетингу, професор, д.е.н. В.В. Лифарь, доц., к.е.н. О.А. Письменний, ветеран кафедри В.В. Слинько, студент-випускник 2013 року - Вадим Куліков, директор з SMM «RMO MEDIA GROUP».

 Детальніше

 

«Звіт про роботу секції 5 «Інформаційно-аналітичне забезпечення процесів управління маркетинговою і логістичною діяльністю»

06.04.2016

В роботі секції 5 прийняли участь викладачі та здобувачі вищої освіти за освітніми ступенями «бакалавр» та «магістр» кафедри маркетингу ЗНТУ.

Доповіді, що були зроблені на актуальні теми, стали предметом обговорення та наукової дискусії в секції №5. Під час роботи секції слухачі-студенти особливо зацікавилися доповідями Довбіщук О.В. та Сергеєва І.А. Доповідь доцента Письменного О.А. спричинила жваве обговорення серед викладачів, що приймали участь у роботі секції.

 Детальніше

Призове місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з маркетингу

21.05.2015

Вітаємо студентку кафедри маркетингу Довбіщук Ольгу (група ФЕУ-411), яка потрапила до 15 кращих учасників-бакалаврів ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів економічних вищих навчальних закладів України з науки «Маркетинг». Олімпіада, яка відбулася 13-15 квітня 2015 року у Київському Національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана.

 Детальніше