Ви є тут

Головна

лабораторія доаспірантської підготовки та роботи з обдарованою молоддю

Команда студентів ZNTU_SetUp у складі:

Безсонова Андрія Георгійовича, студ.гр. КНТ-421м

Косаренко Вікторії Геннадіївни, студ.гр. КНТ-111

Задорожнього Євгена Віталійовича, студ.гр. КНТ-121м

виступила відмінно, посівши I абсолютне місце в підсумковій таблиці півфіналу світу студентської олімпіади з програмування ACM по Південно-Східній Європі та вперше отримала право представляти Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) у фіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ, який відбудеться у Таїланді в травні 2016 року.

Відповідно до Наказу ЗНТУ № 429 від 06.10.2015 року розпочато щорічний вузівський тур конкурсу студентських наукових робіт, який є I етапом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.

Відповідальний за НДРС на кафедрі подає всі роботи до відділу наукової роботи студентів (адмін. корпус, каб. 41, тел. 4-93) до 30 жовтня 2015 року!

Директорам інститутів, завідувачам кафедр представити від кожної кафедри не менше 3-х робіт. Звернути увагу на відповідність якості представлених робіт щодо елементів новизни, оригінальності та перспектив впровадження.

Вимоги до оформлення наукових робіт дивіться нижче в прикріплених файлах:

Наказ №429 від 06.10.2015 (pdf, 6.3 МБ)

Додаток 1 (вимоги до оформлення) (doc, 36 КБ)

Додаток 2 (відомості про автора) (doc, 36 КБ)

Додаток 3 (витяг з протоколу) (doc, 28 КБ)

Додаток 4 (анотація) (doc, 28 КБ)

Додаток 5 (зразок анотації) (doc, 32 КБ)

17 вересня 2015 року у Дніпропетровському державному аграрно-економічному університеті відбулась науково-практична конференція «20 років аграрній реформі в Україні: досягнення і проблеми» за участі Президента України (1994-2005 рр.) Л.Д.КУЧМИ.

За підсумками конкурсу студентка ЗНТУ Чемерис Тетяна Костянтинівна (гр. ФЕУ-112) стала переможницею й відзначена дипломом Третьої премії фонду Леоніда Кучми «Україна». Вона продемонструвала добрі знання доцільності і результатів аграрної реформи, а також нинішнього стану вітчизняної аграрної сфери.

Команди студентів ZNTU_SetUp та ZNTU_Kappatalize виступили відмінно, посівши I та III місце відповідно в підсумковій таблиці регіонального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM та отримали право представляти Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) у півфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ.

11-13 вересня 2015 року у Запорізькому національному університеті відбувся II етап (регіональний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM. II етап олімпіади одночасно є 1/4 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM. Спонсорами олімпіади виступили наступні IT-компанії: Looksery, Livestream та DataX.

З 29 червня по 4 липня 2015 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» (НТУУ «КПІ») була проведена Десята ювілейна міжнародна відкрита студентська Олімпіада з програмування ім. С.О. Лебедєва та В.М. Глушкова «KPI-OPEN 2015».

За підсумками змагань команда ZNTU_SetUp показала відмінний результат, посівши III призове місце в підсумковій таблиці, а команда ZNTU_Kappatalize отримала величезний досвід та вагомі практичні навички участі у Олімпіаді, що дозволить їм у майбутньому гідно представляти Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ).

25 травня 2015 року в м. Київ відбувся фінал конкурсу від МТС «Професіонали майбутнього». У результаті команда студенток кафедри радіотехніки та телекомунікацій (гр. РТТ-911):

  • Звонарьова Маргарита Андріївна
  • Ісаєва Ірина Сергіївна
  • Кравченко Анастасія Андріївна
  • Місецька Ганна Іванівна
  • Сидоренко Владіслава Олександрівна
    (наукові керівники – Костенко Валер'ян Остапович, доцент каф. РТТ, Мороз Гаррі Володимирович, асистент каф. РТТ)

виступила відмінно, посівши призове II місце і отримали в подарунок планшети. Присутність команди на Олімпіаді стала можливою завдяки підтримці ректорату та профкому студентів ЗНТУ, а також компанії «МТС Україна».

Науково-дослідна та інноваційна робота студентів є важливим напрямом підготовки майбутніх вчених і фахівців високої кваліфікації та нерозривною складовою єдиного процесу: навчально-виховного і науково-інноваційного.

Активно й плідно працювали кафедри, лабораторія доаспірантської підготовки та роботи з обдарованою молоддю у напрямку залучення студентів до наукової роботи.

Згідно Наказу МОНУ №1506 від 23.12.2014 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2014/2015 навчального року» ЗНТУ визначено базовим ВНЗ щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху», яка відбулася 21-24 квітня 2015 року.

25 квітня 2015 року у Запорізькому національному університеті відбувся I етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM (обласний). I етап олімпіади одночасно є 1/8 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM.

Спонсорами олімпіади виступили наступні IT-компанії: IBM, DataX, Group BWT. Загалом в обласному етапі студентської олімпіади з програмування прийняли участь 34 команди з 7 ВНЗ Запорізької області.

Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) на олімпіаді представляли 14 команд з 5 кафедр. Відмітимо, що це рекордна кількість команд від ЗНТУ за весь час існування олімпіади.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2014/2015 навчальному році» (№1506 від 23.12.2014 р.) і наказом ректора ЗНТУ (№37 від 30.01.2015 р.) в ЗНТУ на всіх загальноінженерних, гуманітарних та випускаючих кафедрах з 16 по 27 лютого проводиться І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисциплін та спеціальностей.

Згідно наказу №37 від 30.01.2015 р. до 27 лютого 2015 року завідувачам кафедр необхідно подати до лабораторії доаспірантської підготовки та роботи з обдарованою молоддю (адм. корпус, каб. 41) списки переможців І етапу олімпіади (Додаток 1 наказу №37 від 30.01.2015 р.) та анкети учасників ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади.

Перелік олімпіад, які оголошені наказом МОН України, знаходиться у Додатку 2 наказу №37 від 30.01.2015 р.

Бланк анкети та додатки до наказу знаходяться у файлах для завантаження.

Сторінки