Команди студентів ZNTU_SetUp та ZNTU_Kappatalize виступили відмінно, посівши I та III місце відповідно в підсумковій таблиці регіонального етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM та отримали право представляти Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) у півфіналі Міжнародної студентської олімпіади з програмування АСМ.

11-13 вересня 2015 року у Запорізькому національному університеті відбувся II етап (регіональний) Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування ACM. II етап олімпіади одночасно є 1/4 фіналу Міжнародної студентської олімпіади з програмування ACM. Спонсорами олімпіади виступили наступні IT-компанії: Looksery, Livestream та DataX.

До участі в регіональному етапі олімпіаді було запрошено 5 команд ЗНТУ, які пройшли відбір на обласному етапі:

ZNTU_SetUp: Задорожній Євген Віталійович, КНТ-121м, V курс, Безсонов Андрій Георгійович, КНТ-421м, V курс, Косаренко Вікторія Геннадіївна, КНТ-111, V курс;

ZNTU_ByteShift: Грішин Микита Вячеславович, Шатохін Данило Сергійович, КНТ-412, Блощинська Наталія Вікторівна, КНТ-422, IV курс;

ZNTU_Kappatalize: Твердохліб Євгеній Романович, КНТ-213, Міщенко Максим Євгенович, КНТ-413, III курс, Ковальчук Анжеліка Олегівна, КНТ-512, IV курс;

ZNTU_Pro100Team: Пуляєв Денис Вікторович, Падалкін Євгеній Дмитрович, Чудновець Андрій Миколайович, КНТ-413, III курс.

Тренер команд − старший викладач кафедри програмних засобів Миронова Наталя Олексіївна.

ZNTU_SEEK_AND_DESTROY: Сергєєв Олексій Дмитрович, Сірий Станіслав Віталійович, Тищенко Владислав Олегович, КНТ-612, IV курс.

Тренер команд − старший викладач кафедри комп'ютерних систем та мереж Польська Ольга Володимирівна

Загалом в регіональному етапі студентської олімпіади з програмування прийняли участь 42 команди та 157 учасників з 20 ВНЗ Одеси, Миколаєва, Херсона, Кіровограда, Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя.

Переможці регіонального етапу в абсолютному заліку:

• – перше місце посіла команда ZNTU_SetUp;
  • – друге місце вибороли ONU_Antananarivu (Одеський національний університет ім. Мечникова) та ONPU_Compote (Одеський національний політехнічний університет);
  • – на 3 місці – ONAFT_C++In14days (Одеська національна академія харчових технологій), ZNTU_Kappatalize (Запорізький національний технічний університет) та ONPU_LightScr1be (Одеський національний політехнічний університет).

Команди ZNTU_SetUp, ONU_Antananarivu, ONPU_Compote та ONAFT_C++In14days, ZNTU_Kappatalize, ONPU_LightScr1be, ONU_Cat_Power та ONPU_TASCHI, які посіли з 1 по 8 абсолютне місце, пройшли відбір до Південно-східного європейського півфіналу світу студентської олімпіади з програмування ACM-ICPC, який відбудеться в ВНТУ (м. Вінниця) в жовтні та проводиться одночасно із фіналом чемпіонату України з програмування ACM-ICPC у вищій лізі.

Путівки у фінальний, третій етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (друга ліга), який проходитиме у Харківському національному економічному університеті, отримали команди: NUS_Long (Національна академія кораблебудування ім. адм. Макарова), ZNTU_ByteShift (Запорізький національний технічний університет), ZSEA Luckyteam (Запорізька державна інженерна академія), ONU_Rabid_Pandas (Одеський національний університет ім. Мечникова), KSU_Coders (Херсонський державний університет), ONAFT_2 (Одеська національна академія харчових технологій), BSPU_Code_junkies (Бердянський державний педагогічний університет), OSEU_team2 (Одеський державний університет навколишнього середовища.

Детальніше з результатами учасників можна ознайомитися на сайті олімпіади.

З 28 липня по 06 серпня 2015 була проведена онлайн Літня школа з програмування, яка є заключним етапом у циклі підготовки українських студентів до півфіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ(перша ліга) і фіналу Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування серед команд другої ліги, які формують III етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

ЗНТУ на онлайн Літній школі представляли 2 команди: ZNTU_SetUp та ZNTU_Kappatalize. За результатами школи команди ZNTU_SetUp та ZNTU_Kappatalize виступили відмінно та посіли III місце відповідно у елітному та першому дивізіонах.

Ми щиро вітаємо учасників олімпіади, сподіваємося, що всі студенти в результаті отримали величезне задоволення і набули корисних навичок. Ми бажаємо всім в майбутньому успішно застосувати свої знання у житті!

Координатор команд ЗНТУ
Миронова Наталя Олексіївна