Ви є тут

Головна

Факультет економіки та управління

16 грудня 2019 року відбулися парламентські слухання на тему: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні», які провів Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

До участі в заході були запрошені народні депутати України, відповідальні працівники міністерств і відомств, представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємці, бізнесмени, експерти, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

З нагоди 25-ї річниці утворення факультету економіки та управління за ініціативи Ради ФЕУ планується друк ювілейного історико-публіцистичного збірника. Запрошуємо до участі в підготовці рукопису кафедри ФЕУ; кафедри, що входили до складу ФЕУ протягом терміну його існування; студентів, що навчаються на ФЕУ в теперішній час; випускників факультету.

За подробицями звертайтесь в деканат ФЕУ (ауд. 278).

Кінцевий термін надання матеріалів – 31 січня 2019 р.

Корольков Владислав Васильович
декан факультету економіки та управління

На жаль, в Україні є місцина, яка аж занадто наочно демонструє, що охорона праці – то не порожній звук. Це Чорнобильська АЕС. Радше, те, що від неї залишилося. Кількох хвилин небезпечного експерименту вистачило, аби відбулася навіть не аварія – катастрофа світового масштабу. Але її руйнівні наслідки виявилися не одразу, а поступово, як за сповільненої зйомки. В день, коли вибухнув четвертий реактор Чорнобильскої АЕС, і повітря заповнила радіація, час для мешканців міста енергетиків Припяті розколовся навпіл: на «ДО» і «ПІСЛЯ».

За доби «ДО» Припять можна вважати взірцем ідеального радянського міста. Тут було все – нічні клуби, басейни, кінотеатр і футбольний стадіон. Навіть один з чотирьох на весь Радянський Союз супермаркет. Місто мало надсучасний вигляд. А багато років потому, за доби «ПІСЛЯ», рослини ростуть в тріщинах вулиць, шосе, тротуарів. Будинки байдуже дивляться на порожні вулиці вікнами без скла. Не дивина зустріти дерева, що попроростали крізь другий поверх.

Завдяки завзятості робітників наукової бібліотеки ЗНТУ було організовано творчу зустріч із запорізькою письменницею, доцентом кафедри маркетингу та логістики Тіховською Тетяною Миколаївною. Її твори розходяться швидко, йдуть у міські та навіть військові бібліотеки, в приватні колекції іноземних поціновувачів історичних романів.

Творчу зустріч Тетяна Миколаївна приурочила до виходу нового роману «Чому дзвенять цикади». Виступ авторки був більш схожий на родинні оповіді, що на них збираються в теплі й затишку з ароматним чаєм. В той самий час, він підіймав проблеми, від яких мурашки спиною біжать.

Хоча авторка не вперше говорила перед великою аудиторією, без підтримки колег не відомо, чи відбувся б цей захід. А підтримка була чималенька!