Ви є тут

Головна

16 грудня 2019 року відбулися парламентські слухання на тему: «Побудова ефективної системи охорони інтелектуальної власності в Україні», які провів Комітет Верховної Ради України з питань економічного розвитку.

До участі в заході були запрошені народні депутати України, відповідальні працівники міністерств і відомств, представники місцевих органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємці, бізнесмени, експерти, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

В заході прийняли участь і науковці НУ «Запорізька політехніка». Від університету в парламентських слуханнях прийняв участь Декан Факультету економіки та управління к.е.н., доцент Корольков Владислав Васильович. Для підготовки проекту рекомендацій парламентських слухань від НУ «Запорізька політехніка» надані Інформаційно-аналітичні матеріали. Пропозиції щодо зменшення плати за реєстрацію об'єктів права інтелектуальної власності та захист об'єктів права інтелектуальної власності у вигляді конструкторської та технологіческої документації знайшли підтримку.

Основні питання були присвячені прийняттю Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності в Україні на період 2020–2025 роки; змінам в державному управлінні системи охорони прав інтелектуальної власності та утворенню Національного органу інтелектуальної власності; прискоренню оновлення законодавства України відповідно до положень Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, підвищенню рівня захисту прав інтелектуальної власності.

Детальніше можна ознайомитися:

– на сайті ВРУ: https://rada.gov.ua/news/Novyny/186120.html

– подивитися відеозапис: https://www.youtube.com/watch?v=2VeLogfAw7o

– ознайомитися зі стенограмою: http://static.rada.gov.ua/zakon/new/par_sl/sl161219.htm