Ви є тут

Головна

 Відбувся захист КДМР - 2022!!!

Demo

Атестація здобувачів вищої освіти другого (магістерського) рівня за ОП «Міжнародний бізнес», спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини» галузі знань 29 «Міжнародні відносини» відбувалася у формі кваліфікаційної дипломної магістерської роботи з публічним захистом (демонстрацією), що відповідає стандартам вищої освіти.

КДМР виконані на актуальні теми, містять елементи наукової новизни, практичні рекомендації та узагальнюючі висновки. Тексти кваліфікаційних робіт свідчать про здатність до абстрактного, креативного, критичного мислення здобувачів вищої освіти, а також до аналізу й синтезу на основі логічних аргументів та перевірених фактів, що свідчить про належний рівень підготовки фахівців кафедрою «Міжнародні економічні відносини». Всі роботи перевірені на плагіат Unicheck та Strike Plagiarism та відповідають визначеному нормативу НУ «Запорізька політехніка» унікальності текстів. Всі роботи загружено в систему MOODLE.

Захист відбувся в системі ZOOM – 13 студентів + 2 студента офлайн. Під час захисту студенти демонстрували високий рівень компетентностей у галузі міжнародного бізнесу та міжнародних економічних відносин, уміння застосовувати теоретичні знання на практиці. Переважна більшість здобувачів вищої освіти під час підготовки магістерських робіт використовувала сучасні інформаційні технології, а на захисті усі студенти використовували презентаційний матеріал. Рецензії на дипломні роботи надані провідними фахівцями-практиками та вченими. Рекомендації до аспірантури отримали 3 (три) студента.

 

 Стажування Єлизавети Коваленко!!!

Demo

Зараз, одна з найкращих студентів спеціальності 292 міжнародних економічних відносин, Коваленко Єлизавета проходить стажування в організаційному підрозділі Strategy & China Development Association, який займається стратегічним плануванням, інноваційними розробками, налагоджує комунікацію зі своїми найсерйознішими партнерами, що займають левову частку їх зовнішньоекономічної діяльності, а саме – КНР. У своїй сфері роботи вона відповідає за управління стратегічними проектами в мережі розвитку для проектування системної інженерії рівня 0, дослідження кон’юнктури світового ринку легкових автомобілів (як на ДВЗ, так і електрокарів), а також за оформлення документів для прийняття рішень.

Необхідна професійна база, отримана під час вивчення таких освітніх компонент як «Міжнародний бізнес», «Міжнародна торгівля» та «Глобальний маркетинг», володіння іноземними мовами, а також можливість виконання індивідуальних завдань та проектів, що повністю відповідали її інтересам та захопленням, таких як аналіз кон'юнктури світового ринку електромобілів (освітня компонента «Кон’юнктура світових товарних ринків»), розробка маркетингового плану для всесвітньовідомої компанії Tesla (освітня компонента «Глобальний маркетинг»), створення інвестиційного паспорта Китайської Народної Республіки (освітня компонента «Кон’юнктура світових товарних ринків») – стали свого роду бустером, що «змушував включати» критичне мислення, розкрив Єлизавету як особистість, виявивши її сильні сторони та можливості, які в результаті привели її на стажування в один з найбільших автомобільних концернів світу.

 

 Підбиваємо підсумки вступної кампанії 2022 року!!!

Demo

Вступна кампанія в цьому році була дуже складною у зв’язку з повномасштабним російським  вторгненням, воєнним станом, окупацією 73% Запорізької області, обстрілами, повітряними тривогами і взагалі загрозами для життя. Ця ситуація вплинула на деякі фактори і умови вступу, мала свої особливості, винятки і терміни. Але навіть у цих складних умовах доводилось проводити набір абітурієнтів на навчання в Запорізькій політехніці, а саме на кафедрі міжнародних економічних відносин,  адже саме зараз ми повинні дбати про майбутнє нашої освіти і нашої країни. В цьому році окрім спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» (ОПП «Міжнародний бізнес») кафедра спромоглась відкрити нову спеціальність 051 «Економіка» (ОПП «Міжнародна економіка та економічна безпека»).

За підсумками набору студентів у цьому році ми маємо такі результати:

Бакалаврів зі спеціальності 051 «Економіка» (ОПП «Міжнародна економіка та економічна безпека») - 4, з них 2 - бюджет, зі спеціальності  292 «Міжнародні економічні відносини» (ОПП «Міжнародний бізнес») - 18, з них 8 - бюджет;

Магістрів  зі спеціальності  292 «Міжнародні економічні відносини» - 16, з них 4 - бюджет.

 

 Щиро вітаємо Єлизавету Коваленко!!!

Demo

Вітаємо  Єлизавету Коваленко,  яка  здобула перемогу у конкурсі «Студент року – 2022» у номінації «Студент – вчений року», що проходив 17 листопада 2022 р. у Національному університеті «Запорізька політехніка».  Це є результатом постійної наполегливої праці, починаючи з першого курсу. Вона активно брала участь в міжнародних конференціях та підготувала  6 тез на актуальні теми, 2 з яких англійською мовою. Також посіла перше місце на І (вузівському) етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (секція «Управління та адміністрування, міжнародні економічні відносини») із науковою роботою за темою «Розвиток молодіжного підприємництва: досвід країн ЄС» (2021/2022 н.р.). Досвід публічних виступів допоміг їй здобути перемогу у II турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, що проходив у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка у 2019 р..

 

 Шановні колеги!!!

Demo

Сьогодні наш університет відзначає річницю!
Запорізька політехніка - це енергійний, відкритий, прогресивний колектив викладачів та студентів. Ми дивимось у майбутнє.
Бажаємо кожному не зупинятися на досягнутому і продовжити нашу спільну працю заради майбутнього.
Вітаємо всіх зі святом, з річницею нашої альма-матер!

 

 

 Шановні Освітяни!!!

Demo

Щиро вітаємо із нашим професійним святом!
Бажаємо вам невичерпної енергії, нехай наша праця й надалі допомагає молоді відкривати скарбницю знань, мудрості, науки, набувати професійних компетентностей!
Від щирого серця бажаємо здоров’я, творчого натхнення, мудрості, терпіння і впевненості у завтрашньому дні!
Усе буде УКРАЇНА і ми скоро усі, завдячуючи ЗСУ, повернемося в аудиторії до улюбленої праці!
 

 

Щиро вітаємо Прушківську Емілію Василівну з отриманням Подяки!!!

Demo

Колектив кафедри щиро вітає завідувачку кафедри «Міжнародні економічні відносини» Емілію Прушківську  з отриманням Подяки від Міністерства освіти і науки України!
Подяка за ініціативу та наполегливість, високий професіоналізм, сумлінне виконання службових обов’язків та вагомий особистий внесок у розвиток сфери освіти і науки України.
Бажаємо й надалі очільнику кафедри професійного розвитку, натхнення та творчих здобутків, нових проєктів,  успіхів в подальшій роботі та відбудові Запорізького краю й України!

 

 

 Дорогі ПЕРШОКУРСНИКИ - 2022!!!

Demo

Вітаємо вас у великій родині кафедри «Міжнародних економічних відносин» Національного університету «Запорізька політехніка»!
Ви починаєте навчання у нелегкий час для нашої країни та для вас особисто, але ПЕРЕМОГА України над агресором буде обов’язково!
Для вас настає новий життєвий етап, який спрямований на отримання спеціальності та набуття певних компетентностей в галузі міжнародних відносин та економіки. Цей період життя має бути наповнений цікавими зустрічами та новими знайомствами, науковими відкриттями та досягненнями. Воєнний стан вносить свої корективи в повсякденне життя та навчання, але колектив кафедри впевнений, що перший рік в університеті стане відправною точкою до підкорення нових вершин! Незалежно від будь-яких викликів, бажаємо вам невичерпної енергії та творчих здобутків, щоб кожен зміг реалізувати свій потенціал в нашому навчальному закладі та доклав зусиль у відбудові України!

 

 

 Увага! ОПП "Міжнародна економіка та економічна безпека" - затверджена!!!

Demo

На засіданні вченої ради НУ "Запорізька політехніка" 27 травня 2022р. було затверджено ОПП «Міжнародна економіка та економічна безпека» першого та другого рівня вищої освіти за спеціальністю 051 "Економіка", галузі знань 05 "Соціальні та поведінкові науки".  
Дякуємо колегам та стейкхолдерам за плідну та результативну роботу! Працюємо далі задля ПЕРЕМОГИ та розбудови УКРАЇНИ!
 
 
 
 

 Шановні викладачі, аспіранти, студенти, стейкхолдери та співробітники НУ "ЗП"!!!

Demo

У форматі онлайн 20.04.21р. відбулося розширене засідання кафедри Міжнародні економічні відносини. Разом із деканом факультету, викладачами забезпечуючих кафедр, роботодавцями, студентами обговорювалася освітньо-професійна програма «Міжнародний бізнес» за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини» освітнього рівня бакалавр та магістр.
Було сфокусовано увагу на особливостях програми в умовах геополітичних змін та ролі України в сучасних реаліях. Внесено зміни до освітніх компонент, які актуалізують освітню програму, а також підкреслено важливість розширення викладання дисциплін англійською мовою.
Для усіх бажаючих долучитися до вдосконалення ОП «Міжнародний бізнес», пропонуємо документ у PDF-форматі, який розміщений нижче, а пропозиції та зауваження надсилати на електронну адресу кафедри: kafedra_mev@zntu.edu.ua.

 

 Колектив кафедри МЕВ щиро вітає усіх зі світлим святом Воскресіння Христового!!!

Demo

Цьогоріч Великдень ми зустрічаємо під час неймовірних випробувань жорстокою війною, яку вероломно почала проти нашої держави країна-агресор. Тож нехай у ці дні Господь оберігає і захищає нашу рідну Україну, наші рідні міста, життя кожного українця.
Хай Боже благословення завжди буде з нами, українцями, нехай Господь дарує нам свою безмежну любов, надію й незламну віру в перемогу!
Дорогі друзі, ці Великодні дні нагадують нам про вічні істини та християнські цінності. Тож нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі відкритими для добра.
Бажаємо перемоги та мирного неба над Україною! Здоров’я, миру, злагоди, спокою та благополуччя кожній родині! І нехай всіляка біда обходить нас стороною!
Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

 

 ДО ОБГОВОРЕННЯ!!!

Demo

ОП «МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА ТА ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА», освітній рівень бакалавр та магістр.
Реалії економічного буття потребують підготовки фахівців з економіки, які володіють сучасним економічним мисленням, теоретичними знаннями і практичними навичками, здатних виявляти проблеми функціонування міжнародної економічної системи в цілому та приймати обґрунтовані управлінські рішення щодо конкретних суб’єктів міжнародних економічних відносин в контексті національної економічної безпеки.
25 березня 2022 року на засіданні кафедри науково-педагогічні працівники обговорили запровадження нової освітньої програми «Міжнародна економіка та економічна безпека» за спеціальністю 051 «Економіка» для першого (бакалаврського)  та другого (магістерського) рівнів вищої освіти.
Члени кафедри прийняли за основу навчальний план ОПП «Міжнародна економіка та економічна безпека».  
Затвердили гарантом освітньої програми для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти доцента кафедри МЕВ, кандидата економічних наук Козицьку Галину Валентинівну. 
Затвердили гарантом освітньої програми для другого (магістерського) рівня вищої освіти професора кафедри МЕВ, доктора економічних наук Антонюк Катерину Іванівну.
Для  обговорення ОПП «Міжнародна економіка та економічна безпека» розміщено в PDF-файлах нижче.
Пропозиції та зауваження надсилати на електронну адресу кафедри МЕВ: kafedra_mev@zntu.edu.ua.
УВАГА! ОНОВЛЕНА ТА ВДОСКОНАЛЕНА версія ОПП "Міжнародна економіка та економічна безпека" з врахуванням усіх зауважень та пропозицій розташована за наступними посиланнями:

 

 УВАГА!!!

Demo

У зв’язку з військовим вторгненням РФ на територію суверенної України та запровадженням з 05:30 24 лютого 2022 року воєнного стану, навчання в НУ «Запорізька політехніка» переводиться в режим on-line.
Просимо всіх слідкувати за наказами та розпорядженнями адміністрації вузу. Студентам налагодити та тримати комунікативний зв'язок із старостами, кураторами, деканатом.
Також наголошуємо на проханні МОНУ: бути уважними та критичними до інформаційних повідомлень у Telegram-каналах, електронній пошті та популярних месенджерах. Слідкуйте за інформацією на офіційних ресурсах державних органів влади України та не ігноруйте рекомендації.
Гуртуємося, працюємо, ПЕРЕМАГАЄМО!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

 

 Розпочинаємо другий семестр 2021-2022 навчального року!!!

Demo

26 січня розпочалися заняття другого весняного семестру навчального року 2021-2022. Студенти з радістю сприйняли звістку, що заняття проводяться в режимі of-line, оскільки даний формат наповнює студентське життя цікавими зустрічами, спілкуванням з друзями, незабутніми враженнями. Ті, хто з поважних причин не зміг завітати до аудиторій, можуть приєднатися до освітнього процесу на платформах Zoom, Skype, Google Meet.
Розклад занять та консультацій викладачів у другому семестрі можна узнати у розділі сайту - "Розклад занять, консультацій та іспитів кафедри міжнародних економічних відносин", який розташований нижче.
Успіхів нам та активної плідної співпраці!

 

 З Новим роком та Різдвом Христовим 2022!!!

Demo

З найтеплішими почуттями вітаємо вас із наступаючим 2022 роком та Різдвом Христовим!
Новорічні свята улюблені всіма! Вони дарують нові надії, приносять приємні враження, зближують людей, роблять їх добрішими і чуйнішими. У кожного з нас із цими святами пов'язані світлі спогади дитинства, надії на добрі зміни. Рік, що минає, був насичений важливими подіями і непростими випробуваннями, особливо для першокурсників. Найактуальніші питання нам ще належить вирішити.
Всі ми хочемо бачити наш університет конкурентоспроможним, успішним, динамічно розвинутим. Наше спільне завдання наступного року – гідно здійснити низку внутрішніх реформ.
І ми це зробимо!

 

 Завершився успішний захист дипломних магістерських робіт на кафедрі МЕВ!!!

Demo

Відбувся захист кваліфікаційних дипломних магістерських робіт за спеціальністю 292 «Міжнародні економічні відносини» освітньої програми «Міжнародний бізнес». 
Магістерська робота – це підсумок теоретичної та практичної підготовки здобувачів освіти з елементами дослідництва та інновацій. Слід зазначити, що всі представлені до захисту роботи були виконані на високому професійному рівні, мають практичну значущість та спрямовані на розв’язання актуальних проблем сучасних міжнародних економічних відносин, зокрема за напрямами:
 • модифікація міжнародного бізнесу під впливом глобальних проблем та діджиталізації бізнес-процесів;
 • розвиток європейського підприємництва в контексті синергії цифрової, циркулярної та соціальної економіки;
 • вплив глобалізації на ринки соціального підприємництва  та медичних послуг;
 • зовнішньо-економічна діяльність підприємств;
 • маркетингова діяльність суб’єктів міжнародного бізнесу;
 • вирішення проблем молодіжної зайнятості в країнах ЄС  тощо. 
Усі магістерські роботи пройшли перевірку на плагіат, мають високий ступінь оригінальності та  отримали позитивні рецензії фахівців-практиків.
Під час захисту кваліфікаційних дипломних магістерських робіт здобувачі презентували результати власних досліджень за обраними темами, застосовуючи сучасні наукові підходи, що дало можливість встановити теоретичний та практичний рівень володіння матеріалом. На особливу увагу заслуговують доповіді Щербанюк Анни, Некрасова Юрія, Дворника Максима, Родрігеса Альфреда,  Бондарєва Андрія, Мешавех Леіса.
Кафедра міжнародних економічних відносин вітає наших випускників зі здобуттям кваліфікації магістра, зичить успішного професійного визнання, кар'єрного зростання та втілення у життя найамбітніших планів!

 

 Стартував захист дипломних магістерських робіт!!!

Demo

12 грудня 2021 р. стартував захист дипломних магістерських робіт на кафедрі «Міжнародні економічні відносини». Перший цикл проєктів, представлених на захист, був присвячений актуальним питанням модифікації міжнародного бізнесу, у тому числі у формі експортно-імпортної діяльності, під впливом глобальних проблем, функціонуванню ринку медичних послуг в глобальному середовищі, проблемам розвитку соціального підприємництва, врахуванню соціокультурних чинників при розробленні стратегій міжнародних компаній.
Вітаємо магістрантів з одержаними результатами та бажаємо подальших успіхів та здобутків на професійному шляху та в особистому житті! 
Окрема подяка голові ДАК Куцу Андрію В'ячеславовичу, віце-президенту ЗТПП, випускнику нашої кафедри за присутність, влучні питання та інтерес до представлених робіт.

 

 Запорізький міжнародний екологічний форум "ЕкоФорум - 2021"!!!

Demo

Минулого тижня викладачі та студенти кафедри "Міжнародні економічні відносини" НУ"ЗП" відвідали V Запорізький міжнародний екологічний форум «ЕкоФорум 2021», який проходив 14-16 жовтня у виставковому комплексі «Козак-палац». Щиро радіємо допитливості, екологічній свідомості, критичному мисленню здобувачів вищої освіти за нашою спеціальністю!
Впевнені, що поєднання навчання, наукового пошуку та знання практичних аспектів функціоннування бізнесу в умовах глобальних викликів сприятиме формуванню фахових компетентностей та успішній професійній реалізації в майбутньому!

 

 Шановні колеги! 12-13 жовтня відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція!!!

Demo

Роки йдуть, тренди змінюють, а традиції ЖИВУТЬ!
12 -13 жовтня відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, глобальний вимір» в межах проекту Economic Fundamentals Initiative та БО БФ Центр вільної економіки імені Кахі Бендукідзе «Економіка здорового глузду».
Тематика наукової конференції є для наукової спільноти нагодою осмислити та проаналізувати набутий досвід і з урахуванням сучасних реалій та суперечностей розвитку, науково обґрунтувати перспективи інклюзивного розвитку національної економіки та інноваційних процесів на національному, регіональному та глобальному рівні, зробити внесок у справу збагачення концептуального потенціалу економічної науки.
Конференція проходила у формі онлайн, офлайн та заочній. Зареєстровано 170 учасників. В роботі прийняли участь вчені із багатьох вишів України, а також зарубіжні вчені із Болгарії, США, Чехії, Словакії, Польщі, Таджикистану та інших країн. 
З привітальним словом учасників конференції від адмістрації Національного університету “Запорізька політехніка» виступили проректори Валерій Наумик та Віктор Грешта.
Дякуємо активним учасникам та організаторам конференції за змістовні доповіді, цікаві дискусії, оригінальні рекомендації щодо рішення конференції, дизайн та аромат нашої «Хризантемної конференції» - це символічна назва конфереції.
Зокрема, Андрію Куцу, Катерині Антонюк, Юрію Пилипенко, Дмитру Антонюку, Петру Гудзю, Галині Козицькій, Олені Губарь,Тетяні Пуліній, Олені Лищенко, Світлані Шаровій, Аллі Панковій, Наталії Венгерській, Юлії Набатовій, Олексію Кириченко, Олені Чумак, Вікторії Бабенко, Анні Переверзєвій, Олені Ніколенко, кафедрі міжнародних економічних відносин НУ "Запорізька політехніка", а також усім тим, хто завжди поруч та діє задля розвитку національної науки й освіти!

 

 Шановні ПЕРШОКУРСНИКИ - 2021!!!

Demo

Щиро вітаємо вас зі вступом на спеціальність 292 Міжнародні економічні відносини ОП "Міжнародний бізнес"!
Відсьогодні ви – повноправні члени великої спільноти студентів НУ «Запорізька політехніка»! На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому.
Хотілося б, щоб ви вийшли зі стін кафедри не лише конкурентоспроможними фахівцями, а й успішними людьми, патріотами своєї Держави!
Працюйте наполегливо, адже попереду екзамени і заліки, які поставить вам життя, тож ваші зусилля обов’язково принесуть користь і країні, і вашій родині.
Не витрачайте марно дорогоцінний час, друзі! Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості та яскравих вражень, що будуть супроводжувати вас все життя. Сподіваємось, в університеті ви знайдете справжніх друзів і однодумців.
Щасливих вам студентських років!

 

 Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники НУ "ЗП"!!! Акредитацію пройдено!!!

Demo

Натхненно та приємно розпочали навчальний 2021-2022 рік викладачі та студенти кафедри Міжнародних економічних відносин НУ «Запорізька політехніка»!
Усіх вітаємо та успіхів бажаємо!
Сил та наснаги додає Сертифікат про акредитацію освітньої програми, який ми отримали від Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти! Це визнання нашої ФАХОВОСТІ!
Щира вдячність зовнішнім стейкхолдерам - Дмитру Антонюку, Катерині Бандуровській, Олегу Шпиковському, Сергію Погребному, Юрію Пилипенко; внутрішнім стейкхолдерам - Віктору Грешті, Миколі Дєдкову, Сергію Яримбашу, Володимиру Бахрушину - за співпрацю та конструктивну роботу під час акредитації ОП «Міжнародний бізнес».
Велика вдячність випускникам кафедри МЕВ - Олексію Кириченко, Андрію Куцу, Ірині Лазневої - гаранту ОП "Міжнародний бізнес", Ірині Максименко, Дмитру Плинокосу, Олені Набокової, Кашубі Юлії, Вільнянській Юлії, Коломоєць Катерині, Михайлу Дерев’ягіну, Варнавському Олександру - за позитивні відгуки та рекомендації!
За професіоналізм, тактовність, конструктивізм щира вдячність експертам - Олені Сталинській, Ганні Гориній. Отриманий досвід в процесі роботи акредитаційної комісії сприятиме покращенню освітнього процесу, наукової діяльності, інтернаціоналізації освіти.
Подяка всім викладачам кафедри МЕВ та забезпечуючих кафедр за високий професіоналізм, компетентності, любов до справи! Ми з Вами робимо важливий внесок у розбудову української державності - сприяємо покращенню якості вищої освіти, становленню інтелектуальної й культурної нації!

 

 Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники НУ "ЗП"! На кафедрі «Міжнародні економічні відносини» відбувся захист дипломних магістерських робіт!

Demo

З 17 по 19 грудня 2020 року на кафедрі «Міжнародні економічні відносини» відбувся захист дипломних магістерських робіт зі спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини», за освітньою програмою «Міжнародний бізнес».

Колектив кафедри щиро вітає випускників освітньої програми «Міжнародний бізнес» з успішним захистом та здобуттям освітнього ступеня «Магістр». Дякуємо Вам, що ви були у нас, такі креативні, енергійні, творчі, що надихали нас до праці. Бажаємо Вам реалізуватись як особистості, зростати професійно, а також натхнення, наполегливості, невичерпної енергії, життєвої мудрості та успішного працевлаштування за фахом!

 

«Студентоцентроване навчання як сучасна парадигма вищої освіти»...

Demo

У жовтні 2020 року відбувся круглий стіл на тему «Студентоцентроване навчання як сучасна парадигма вищої освіти» в якому взяли участь студенти та викладачі кафедри «Міжнародні економічні відносини». Після обміну думками та побажаннями були визначені напрями удосконалення освітньо-професійної програми; очікуванні компетентності; пріоритетні технології та інновації, що використовуватимуться в навчальному процесі.

 

 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники НУ "ЗП"!

КАФЕДРУ МЕВ ВІТАЮТЬ ВИПУСКНИКИ!!!

Demo

Славетні наші випускники, які співпрацювали з кафедрою МЕВ протягом 2017-2018 та 2018-2019 навчальних років!

Кириченко О.О. -  випускник кафедри 1999 р., який працює науковим співробітником та докторантом в Інституті економіки Чеської Академії  Наук в м. Прага, викладав у нашому вузі курс лекцій.

В осінньому семестрі 2017-2018 н.р., за підтримки гранта на викладання Програми і підготовки викладачів Центру Економічних досліджень і післядипломної освіти, був проведений курс лекцій  з дисциплін: «Практичний аналіз даних» та «Прикладний економетричний аналіз».

В весняному  семестрі 2018-2019 н.р., з 04.03.2019 р. по 10.04.2019 р., був прочитан курс лекцій для студентів та усіх бажаючих з «Практичного аналізу даних» та «Прикладного економетричного аналізу» за  волонтерською програмою Карлового університету та Центру Економічних досліджень і післядипломної освіти Чеської Академії Наук, Інституту економіки.

 

Demo

Успіх будь-якого емпіричного дослідження суттєво залежить від наявності відповідних даних. Саме це і визначає мету навчальної дисципліни “Практичний аналіз даних”.

Дисципліна розроблена для ознайомлення студентів з природою, джерелами та обмеженнями економічних даних, а також з основними інструментами та методами, які використовуються для аналізу та підготовки даних, для подальшого емпіричного аналізу. Таким чином, ця дисципліна закладає засади для вивчення наступної  дисципліни в запропонованій послідовності.

 

Demo

Навчальна дисципліна “Прикладний економетричний аналіз” починається там, де завершується курс “Практичний аналіз даних”. Тепер, коли студенти навчилися  трансформувати вхідні необроблені дані у такі, на основі яких можна проводити емпіричні дослідження, наступним етапом буде кількісна оцінка відповідних параметрів моделі, перевірка статистичних гіпотез та інтерпретація отриманих результатів, тобто повномасштабний економетричний аналіз. Таким чином, метою другої навчальної дисципліни є забезпечення учнів необхідними знаннями та напрацювання відповідних практичних навичок.

Підібраний теоретичний матеріал дозволив викладачу застосувати цікаві прийоми розповіді, характеристики, пояснення, коментування та зберегти стійку увагу слухачів протягом всіх занять. Кириченко О.О. вміло поєднав елементи бесіди з мультимедійною презентацією, що дало можливість глибоко розкрити тему лекцій. Окрім того, він постійно залучав студентів до прийняття активної участі у заняттях, акцентуючи увагу на використанні сучасних інформаційних систем і технологій відповідно до їх майбутньої професії.

Заняття були проведені на високому навчально-методичному рівні й одержали схвальні відгуки, зокрема відзначено професіоналізм та вміння зосередити увагу слухачів на головних положеннях матеріалу лекцій, створити творчу та робочу атмосферу.

 

 

 Міжнародна мобільність!

Demo

Завдяки знанням та компетентностям, які отримали під час навчання за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини", після здобуття ступеня бакалавра та магістра, наші випускники  продовжують навчання у навчальних закладах світу.  Адже це надає можливість:

 • долучитися  до останніх досягнень в різних галузях та рухатися далі, шляхом саморозвитку;
 • отримати практичний досвід застосування своїх знань на міжнародному ринку праці та навчитися нового у інших;
 • подорожувати та знайомитися з іншими країнами, їх культурою та інституціями, розуміння ментальності;
 • розширення власних горизонтів;
 • нові знайомства, стосунки, ділові та особисті контакти;
 • переоцінка та зміна якості власного життя.

Demo

Король Катерина, Попова Владислава, Півень Антон, Цимбал Юлія, Кунцевич Юлія, Гладій Андрій, Васецький Олександр, Сулім Олена, Артем Артамонов, Туліна Світлана, Міхеєва Анна, які продовжили навчання у провідних закладах США, Канади, Ісландії, Польщі, Чехії, Бельгії.

Пишаємося нашими випускниками, які прагнуть власного розвитку та не зупиняються на досягнутому!

 

 

До уваги викладачів, аспірантів, студентів та співробітників НУ "ЗП"!

КАФЕДРІ МЕВ - 25 РОКІВ!!!

Demo

14 вересня 2020 року відбулося святкування Дня народження кафедри міжнародних економічних відносин. Історія кафедри міжнародних економічних відносин бере свій початок з 1995 р., коли із складу кафедри менеджменту факультету економіки і управління відокремилася кафедра МЕВ. Метою кафедри була підготовка фахівців високої кваліфікації, які могли б здійснювати управління та керівництво зовнішньоекономічною діяльністю підприємств, установ й організацій різних форм власності для національного та регіонального рівня, зокрема й для Запорізького регіону.

 

Demo

Це єдина кафедра в регіоні, яка здійснює фахову підготовку економістів - міжнародників у галузі 29 міжнародні відносини. Наша кафедра підготувала понад 2,5 тис. фахівців, які працюють в межах регіону, національної економіки та багатьох країнах світу (Америка, Канада, Австралія, Китай, Чехія, Польща, Німеччина, та інші). Випускники кафедри працюють в міжнародних компаніях та організаціях, банках, страхових та інвестиційних компаніях, на підприємствах усіх галузей економіки, які здійснюють зовнішньоекономічну діяльність. Фахову підготовку забезпечують викладачі високої компетентності. Здобувачі вищої освіти вивчають дві іноземні мови.

 

Demo

На святкування 25-річчя кафедри були запрошені - в.о. ректора Бєліков С.Б., проректори НУ «Запорізька політехніка», представники Запорізької обласної державної адміністрації, зокрема начальник Управління зовнішніх зносин та ЗЕД - Бойко Артур Юрійович, представники Запорізької торгово-промислової палати: віце-президент Антонюк Дмитро Анатолійович та віце-президент й випускник кафедри МЕВ Куц Андрій В’ячеславович. Роботодавці: АО «Мотор Січ», ПАТ «Запоріжсталь», ПрАТ «Дніпроспецсталь», АТ «Альфа-Банк», Компанія «Klion Group», та ін.

 

Demo

Випускники кафедри минулих літ: Куценко Владислав - апарат Верховної Ради України, Павелко Віталій, Плинокос Дмитро, Онуфрієнко Наталія, Дерев’ягін Михайло, Варнавський Олександр, Паливода Ольга, та ін. Випускники кафедри працюють та реалізують себе на високих керівних посадах, зокрема на державній службі, у бізнесі, потужних підприємствах, консалтингових та інвестиційних компаніях, банках, міжнародних представництвах, торгово-промисловій палаті, системі вищої освіти тощо.

 

 

Demo

Місія кафедри міжнародних економічних відносин - підготовка здобувачів освіти не заради марнославства (знання заради знань), а заради практичного застосування. Фахівці МЕВ можуть просувати готовий український продукт на закордонні ринки і тим самим збільшувати доходи фірм, національного бюджету та мають особисті високі доходи! Багаті ЛЮДИ, Багата Країна!

 

Кафедра МЕВ вітає першокурсників та магістрів!!!

Demo

Новий навчальний рік – особлива подія в житті кожного, чия доля пов’язана з освітньою діяльністю. Це завжди початок чогось нового, захопливого й натхненного; це крок до здійснення великої мрії – опанування професії чи самовдосконалення в процесі навчання, занять науковою діяльністю чи викладанням.

Вітаємо першокурсників та магістрів Національного університету «Запорізька політехніка» з початком нового навчального року! Бажаємо міцного здоров’я, витримки, натхнення, видатних академічних та життєвих звершень!

Нехай 2020-2021 навчальний рік буде щедрим на вагомі відкриття в галузі освіти й науки, нехай навчальний процес подарує кожному нові можливості та чудові знайомства!

 

Шановні викладачі та студенти кафедри МЕВ!!!

Demo

УВАГА! 24.06.2020р. в 10-00 а.277а (на 12-00 заплановано засідання кафедри) відбудеться попередній захист КДМР студентів груп ГФ-219м та ГФз-219м! Для попереднього захисту необхідно:

 • Попередньо узгоджена тема магістерської роботи;
 • Мета, об’єкт, предмет дослідження, наукова гіпотеза;
 • План наукового дослідження;
 • Матеріали по першому розділу магістерської роботи;
 • Список літератури (попередній).

З повагою, кафедра МЕВ!

 

Увага! Шляхом анкетування здобувачі вищої освіти висловили свою думку та пропозиції стосовно змісту ОП та процедур забезпечення її якості!!!

Demo

Студенти освітньої програми «Міжнародний бізнес», які взяли участь в опитуванні (проводилось 22.04.2020 р.), в цілому позитивно оцінили зміст освітньо-професійної програми, а саме:

 • 98% респондентів вважають, що переважна більшість дисциплін, які зазначені в ОПП, є необхідними для професійної діяльності; відповідають їх очікуванням й утворюють базис для успішної роботи за фахом в подальшому;
 • 97% опитуваних вважають структуру викладання дисциплін логічною і послідовно впорядкованою;
 • на 100% привабливим для студентів є можливість вільного вибору дисциплін.

Найбільш цікавими для студентів освітньої програми «Міжнародний бізнес» виявилися дисципліни: «Сучасні інформаційні системи і технології», «Міжнародна економіка», «Міжнародні економічні відносини», «Міжнародний бізнес», «Інноваційні моделі та форми міжнародного бізнесу», «Міжнародна інвестиційна діяльність», «Основи дипломатії». На думку 95% респондентів обсяг практичної підготовки, закладений в ОПП спеціальності є достатнім, оскільки значна частка студентів має можливість додатково отримати досвід практичної діяльності у вільний від навчання час. В процесі опитування, було також виявлено, що 17% студентів вважають за доцільне доповнити ОПП «Міжнародний бізнес»,  зокрема такими дисциплінами, як: «Міжнародний офшорний бізнес», «Експортоорієнтована діяльність фірм», «Інтерактивний бізнес».

 

Увага! Відбулася зустріч викладачів кафедри МЕВ зі стейкхолдерами!!!

Demo

УВАГА! Відбулася зустріч викладачів кафедри «Міжнародні економічні відносини» зі стейкхолдерами – представниками ПАТ «Мотор Січ», Запорізької торгово-промислової палати, ПАТ «Запоріжсталь». Головним месседжем зустрічі стало питання подолання розриву між теорією і практикою, освітою й виробництвом, підготовка кадрів із урахуванням вимог роботодавців. Після обміну думками були прийняті рішення:

 • модернізувати освітні програми та адаптувати навчальний матеріал, враховуючи запити ринку праці;
 • підвищувати якість підготовки фахівців;
 • залучати роботодавців до навчального процесу;
 • підвищувати конкурентоздатність майбутніх фахівців.

 

Увага! Відбулося зібрання зацікавлених осіб щодо удосконалення ОП "Міжнародний бізнес"!!!

Demo

Підготовка висококваліфікованих фахівців в галузі міжнародного бізнесу – завдання відповідальне й кропітке. Глобальні виклики та національні кризові явища спіткають до постійного вдосконалення та пошуку збалансованого вирішення проблем. Проводячи обговорення освітньо-професійної програми «Міжнародний бізнес», першого (бакалаврського) рівня та другого (магістерського) рівня вищої освіти, кафедра МЕВ веде постійний діалог зі стейкхолдерами – працедавцями, випускниками, усіма тими, чий інтерес до спільної справи спрямований на формування фахівця, який відповідає сучасному ринку праці. 26.02.2020 р. відбулося розширене засідання кафедри, на якому виступив декан ГФ, доц. Дєдков М.В. У своєму виступі декан наголосив на необхідності посилення теоретичних знань, які пов’язані з процесом глобалізації та відкритості національної економіки.  Відповідно до цього сформувати компетентності, які можна буде згодом реалізувати на практиці з урахуванням сучасних тенденцій. Віце-президент Запорізької ТПП, Антонюк Д.А. наголосив на важливості забезпечення відповідності програмних результатів навчання запитам роботодавців та підготовки фахівців з міжнародного бізнесу конкурентоспроможними на ринку праці. Представники студентської спільноти також приймали активну участь та вносили суттєві пропозиції, які були взяті до уваги розробниками ОПП «Міжнародний бізнес». Активну позицію зайняла і представниця студентського самоврядування Колядюк Юлія, яка внесла пропозицію, щодо проведення анкетування студентів стосовно змісту ОП «Міжнародний бізнес» та забезпечення її якості. Пропозиція була підтримана членами кафедри. Прагнення до оновлення та до діалогу – один із основних лозунгів кафедри МЕВ!

З повагою, група забезпечення ОП "Міжнародний бізнес".

 

Увага викладачам, студентам та співробітникам кафедри МЕВ!!!

Demo

З 16.12.19 по 19.12.19 відбудеться захист кваліфікаційних дипломних магістерських робіт кафедри "Міжнародних економічних відносин"! Від щирого серця бажаємо студентам показати глибокі знання, повністю розкрити теми своїх магістерських робіт та отримати високу оцінку власних старань у навчанні!

Також до 119-ї річниці нашого навчального закладу співробітники кафедри отримали Почесні грамоти за сумлінне та творче виконання завдань, які ставить перед ними кафедра! Бажаємо всьому колективу кафедри творчих успіхів, впевненності у своїх силах, нових перемог та досягнень у науково-педагогічній діяльності!

 

До уваги викладачів, аспірантів, студентів та співробітників кафедри МЕВ! Найбільш значні та вагомі події з життя кафедри за жовтень місяць у новинах та фотографіях!!!

Demo

Дуже насиченим був місяць жовтень для кафедри МЕВ. Окрім навчального процесу він був урізноманітненим на великі та маленькі події. Було проведено посвяту у першокурсники у форматі "Дозвольте відрекомендуватися", де були підготовлені візитівки кожним курсом, а також проводились різні розважальні ігри. Все пройшло в теплій атмосфері за чаєм, кавою і солодощами.

 

Demo

Наступним важливим кроком був захист переддипломної практики (стажування). Під час проходження практики студенти магістратури проводили наукові дослідження з обраної тематики, результати яких були представлені на всеукраїнських і міжнародних конференціях та знайшли відображення в наукових публікаціях у фахових виданнях України. Крім того під керівництвом викладачів кафедри, студентами були підготовлені інтерактивні презентації та проведені лекційні заняття з використанням мультимедійного обладнання та залученням різних методик подання лекційного матеріалу.

 

Demo

Найбільш цікавим заходом з ініціативи кафедри було проведення ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір». В перший день роботи відбулась панельна дискусія, на якій з’ясовували тренди економічного зростання й глобальні трансформації, моделі інклюзивного розвитку, чинники розвитку національної економіки в умовах нестабільності, окреслювали роль Людини в сучасному суспільстві та її «включеність» у соціально-економічні процеси. Другий день – проводився в межах IV In Co Forum з ініціативи Запорізької облдержадміністрації та Запорізької торгово-промислової палати. Результати роботи конференції будуть впроваджені в освітній процес при підготовці фахівців та у науково-методичну роботу викладачів ЕГІ.

 

Demo

Викладачі кафедри МЕВ Прушківська Е.В., Ситников М.М., Черномаз К.Г. та студенти групи ГФ-217 взяли участь у бізнес-тренінгу «Експортні операції: з чого потрібно починати», який відбувся 30 жовтня у Запорізькій торгово-промисловій палаті. Цей захід є частиною проєкту «Бізнес-акселератор, сфокусований на експортоорієнтованих МСП» в рамках Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Запорізькій області на 2019 – 2020 роки. Також у тренінгу взяли участь понад 50 представників компаній регіону, що тільки починають або планують у майбутньому експортну діяльність.

Приймаючи участь у всіх цих заходах, науково-педагогічні працівники та співробітники кафедри разом із студентами спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» формують професійні компетентності як в теоретичному так і практичному контексті.

 

Шановні викладачі, аспіранти, студенти та співробітники ЗНТУ!!!

Demo

Увага! З 04.03.2019 р. по 10.04.2019 р. на кафедрі "Міжнародні економічні відносини" за волонтерською програмою Карлового університету, Центру економічних досліджень і післядипломної освіти Чеської Академії наук Інституту економіки, буде працювати докторант та молодший науковий співробітник Кириченко Олексій Олександрович.

За цей проміжок часу буде прочитаний курс лекцій з "Практичного аналізу даних" та "Прикладного економетричного аналізу". Інформація та розклад занять знаходяться на кафедрі МЕВ (аудиторія 277а).

Від щирого серця, колектив кафедри МЕВ запрошує усіх бажаючих прослухати ці курси та поповнити власний багаж знань!

 

Увага! Відбувся захист кваліфікаційних дипломних магістерських робіт!!!

Demo

Колектив кафедри "Міжнародних економічних відносин" вітає усіх студентів та викладачів з успішним захистом кваліфікаційних дипломних магістерських робіт. Всі студенти показали якісні знання, отриманий за період навчання теоретичний та практичний досвід, нестримне бажання й надалі розвиватися у вибраному напрямку. Усього захистився 31 студент.

Кожному з них, ми бажаємо подальших успіхів у повсякденному житті, на роботі, ніколи не забувати дружний колектив кафедри МЕВ та ті зусилля, які були вкладені викладачами в кожну людину, яка отримала бажаний диплом!!! Щастя Вам!!!

 

Шановні колеги, викладачі та співробітники кафедри МЕВ. Акредитацію - пройдено!!!

Demo

Завершила роботу експертна комісія Міністерства освіти і науки України щодо проведення первинної акредитаційної експертизи. Рішенням акредитаційної комісії від 27 грудня 2018 року (протокол №133), кафедра МЕВ пройшла первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми "Міжнародний бізнес" зі спеціальності 292 "Міжнародні економічні відносини" за другим (магістерським) рівнем вищої освіти у Запорізькому національному технічному університеті.

Колектив кафедри "Міжнародних економічних відносин" від щирого серця вітає усіх співробітників та студентів з проходженням дуже важливого етапу розвитку та становлення кафедри, бажає творчих успіхів та натхнення у навчанні та роботі! Працюйте з нами - ми завжди на висоті!!!

 

Увага! Обговорення ОПП із стейкхолдерами!!!

Demo

10 жовтня 2018 року відбулося розширене засідання кафедри МЕВ  з приводу обговорення ОПП «Міжнародний бізнес» бакалаврського та магістерського рівнів вищої освіти 292 «Міжнародні економічні відносини». Мета зібрання - удосконалення освітніх програм відповідно до сучасних вимог ринку праці. Запрошені: випускники кафедри «Міжнародні економічні відносини», студенти спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» освітній рівень «бакалавр» і «магістр», стейкхолдери. Змістовним був виступ директора обласного центру зайнятості Дудник І.О., яка зазначила, що сьогодні роботодавці прагнуть отримати фахівців у галузі міжнародних економічних відносин зі знанням іноземних мов та умінням працювати в умовах сучасних викликів, які пов’язані із невизначеністю та турбулентністю економіки, вмінням працювати в команді та бути мобільними. На засіданні обговорювалися також питання щодо змістовної частини ОП «Міжнародний бізнес», освітніх компонент, компетентностей. Представники бізнесу наголошували на важливості проходження практики студентами, що дозволить ознайомитися із реальними процесами експортно-імпортних операцій та інноваційною діяльністю фірм.

 

Увага - конференція!!!

Demo

4-5 жовтня 2018 року на базі Економіко-гуманітарного інституту відбудеться Міжнародна науково-практична конференція "Генерування інновацій інклюзивного розвитку: національний, регіональний, міжнародний вимір".

Початок роботи - 4 жовтня о 09:00 годині, аудиторія 253.

Програма конференції та більш детальна інформація розміщена у файлі - Програма конференції ЗНТУ 04.10.18!

З повагою, оргкомітет!

 

Увага усім викладачам, аспірантам та студентам!!!

Demo

27 квітня 2018 року кафедра міжнародних економічних відносин приймала активну участь у Всеукраїнській Інтернет-конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Соціально-економічні, освітні та фахові проблеми молоді в умовах євроінтеграційних процесів».

Понад 200 учасників з різних ВНЗ України прийняли участь у конференції, серед яких: Запорізький національний університет, Луцький національний технічний університет, Хмельницький національний університет, Львівський національний університет імені Івана Франка, Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Київський національний торговельно-економічний університет. У межах роботи конференції працювало шість секцій. Кафедра МЕВ координувала роботу секції «Сучасні тенденції розвитку бізнесу: національний і глобальний аспект» в якій прийняли участь 45 учасників.

Дякуємо усім учасникам за активну участь в роботі конференції, нові ідеї та креативні думки. Бажаємо успіхів у навчанні, нових наукових здобутків та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Програма конференції та більш детальні матеріали розміщені у файлі - Програма конференції ЗНТУ 27.04.18!

 

Шановні колеги!!!

DemoЗапрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської Інтернет-конференції здобувачів освіти і молодих учених:

"СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНІ, ОСВІТНІ ТА ФАХОВІ ПРОБЛЕМИ МОЛОДІ В УМОВАХ ЄВРОІНТЕГРАЦІЙНИХ ПРОЦЕСІВ",

яка відбудеться 27 квітня 2018 року на базі Економіко-гуманітарного інституту Запорізького національного технічного університету.

До участі у конференції запрошуються: молоді вчені, аспіранти, студенти і магістранти!!!

Більш детальну інформацію містить файл - Запрошення на конференцію!

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!!!

Demo

Колектив кафедри "Міжнародних економічних відносин" від щирого серця вітає усіх співробітників та студентів з Новим роком та Різдвом Христовим!

Бажаємо усім в цьому році здобути неймовірний успіх та щастя. Бажаємо усім вічної любові та доброї вдачі. Бажаємо усім яскравих емоцій та досягнення завітної мрії,  чудових друзів та люблячих близьких, а також бравого настрою та міцного здоров’я!

Веселих новорічних свят! З Новим роком Вас!!!

 

Всеукраїнська студентська олімпіада!!!

Demo

28.11.17 відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади за спеціальністю "Міжнародні економічні відносини"! На заході були присутні студенти 3 та 4 курсів. Всього в конкурсі брали участь 32 кращих студента.

Від щирого серця вітаємо переможців та бажаємо успіхів у подальших змаганнях!

 

Увага студентам та викладачам кафедри МЕВ!!!

Demo

29.09.17 відбудеться захід "Познайомимось?". Запрошуються усі викладачі та студенти кафедри МЕВ!

Форма одягу - спортивна.

Зустрічаємось біля входу у головний корпус о 12:00! Здолаємо усі перешкоди та труднощі - разом!!!

 

12 вересня - день заснування кафедри МЕВ!!!

Demo

Щиро вітаємо науково-педагогічний колектив, студентів та випускників кафедри Міжнародних економічних відносин із 22 річницею заснування!

Творчих успіхів, енергії та впевненності у своїх силах, нових досягнень та перемог в науково-педагогічній діяльності!

 

Шановні студенти кафедри МЕВ!!!

Demo

Вітаємо Вас із Днем знань та новим навчальним роком! Бажаємо Вам нових звершень та знань, захоплюючих наукових подорожей та цікавого студентського життя!

Від щирого серця вітаємо першокурсників із вступом в Запорізький національний технічний університет на кафедру міжнародних економічних відносин! Нехай цей день відкриє Вам велику та світлу дорогу становлення Вас як справжніх фахівців своєї майбутньої справи, дарує Вам натхнення у навчанні та назавжди поселить в Вас віру у вірності вибраного професійного шляху!

У свою чергу колектив кафедри обіцяє бути з вами кожну хвилину вашого шляху до знань, всіляко допомагати Вам долати всі перешкоди та труднощі, втілювати в Вас все найсучасніше та прогресивне що є у Світі та в Україні!!

Вітаємо від щирого серця, колектив кафедри МЕВ!

 

Увага студентам бакалаврату усіх спеціальностей!!!

Demo

З 19.06.17 розпочинається прийом документів на вступ до магістратури кафедри міжнародних економічних відносин! За додатковою інформацією звертатись до приймальної комісії ЗНТУ та на кафедру МЕВ. Будемо дуже раді бачити Вас разом з нами та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!!! З повагою, колектив кафедри міжнародних економічних відносин.

 

Увага студентам 4 та 5 курсів!!!

Demo

27.04.17 відбудеться ярмарок вакансій. Запрошуються студенти 4 та 5 курсів. Час роботи з 10.00 до 16.00 години. Збір студентів біля Їдальні ЗНТУ (колишнє кафе"Еллада")!

 

Вітаємо з перемогою!!!

Demo

03.04.17. Колектив кафедри міжнародних економічних відносин вітає доцента кафедри Мелещенко Анатолія Івановича з перемогою у змаганнях з шахів на спартакіаді ЗНТУ серед викладачів та співробітників! Бажаємо не втрачати форми та оптимізму, досягати всіх цілей і просто бути щасливою людиною!

 

 

До уваги студентів! Графік попередніх захистів дипломних робіт рівня "спеціаліст" денної та заочної форм навчання

Перший попередній захист: 21.03.17 - 22.03.17. Вимоги: звіт з переддипломної практики, розширений план дипломної роботи, готовий перший розділ, другий та третій розділ - напрацювання.

Другий попередній захист: 20.04.17 - 21.04.17. Вимоги: 90% готової дипломної роботи.

Нормоконтроль: 24.04.17 - 04.05.17.