Обери першим пріоритетом майбутнє

Національний університет «Запорізька політехніка»


Віковий досвід виховання професіоналів.

Чекаємо саме на тебе!

Детальніше

Новації

До уваги абітурієнтів!
Відкрито доступ до електронної черги до консультаційного центру приймальної комісії.

Детальніше

Першого червня було розпочато реалізацію масштабного двотижневого проєкту “Канікули із Запорізькою політехнікою”. В рамках цього проєкту провідні кафедри нашого університету запропонували та провели цикл занять для школярів міста Запоріжжя. Під час занять було представлено програми практик різного спрямування: електротехніка, журналістика, матеріалознавство, транспортні технології, міжнародні економічні відносини, програмні засоби, 3-D моделювання, керування дронами, креслення, керування роботами, 3-D друк, розумний будинок, мовна підготовка, інформатика, фізика.

У розділі сайту Наука → Наукові конференції → Інформація про конференції, семінари, які планується провести у 2021 році в НУ «Запорізька політехніка» розміщено збірки «Тиждень науки-2021»

Начальник ПІВ НДЧ
Н.І. Висоцька

До 11.06.2021 включно надіслати на електронну пошту до лабораторії ліцензування та акредитації (accreditation.nuzp@gmail.com) проєкти оновлених (нових) освітніх програм на 2021/2022 н.р. усіх рівнів навчання.

Викладачі та слухачі підготовчого відділення для іноземних громадян НУ «Запорізька політехніка» відвідали запорізький театр "СВІЯ" і переглянули інтерактивну моновиставу.

Під час вистави студенти змогли не тільки отримати задоволення від перегляду, але й покращити свої мовно-комунікативні навички під час інтерактивного спілкування з головним актором спектаклю.

Студенти з Марокко, Нігерії, Камеруну отримали позитивні емоції та враження від українського сучасного театру та позитивний досвід спілкування у неформальній обстановці з викладачами.

НУ «Запорізька Політехніка» продовжує співробітництво з провідними навчальними закладами Республіки Польща. Так наприкінці травня представники Гданського університету технологій - проф. док. хаб. Кристина Гомулка та декан факультету управління та економіки проф. Малгожата Гаврицька провели відкриту лекцію для викладачів та студентів нашого університету на тему міграції та розвитку ринку праці республіки Польща.

В здравпункті університету (навчальний корпус № 4, кабінет 194) з 3-го по 8-е червня 2021 р. буде проводитись вакцинація (щеплення) від коронавірусної хвороби COVID-19.

Співробітникам, які виявили бажання вакцинуватися необхідно прибути до здравпункту з паспортом.

Початок вакцинації о 9 год. 30 хв. (чт.,пт, понад.,вівт.)

Вакцина: pfizer

Вітаємо!
Головного тренера збірної команди України, Заслуженого тренера України,
завідуючу кафедрою ФКОНВС НУ «Запорізька політехніка»
Атаманюк Світлану Іванівну,
Майстрів спорту міжнародного класу
Суботіну Дар'ю, Черкез Катерину, Гуцалюк Дар'ю,
які у складі збірної команди України завоювали «срібло» Чемпіонату Світу (м. Баку, 27-29 травня) та вибороли ліцензії на Всесвітні Ігри!

Завершено другий етап виборів ректора. Я вдячний кожному працівнику і студенту за підтримку, яка надихає продовжити розпочатий шлях і, зрештою, досягти очікуваного результату. Вже вкотре ми перемагаємо більшістю голосів. І це доводить стійкість переконань колективу, що є оцінкою нашої багаторічної успішної співпраці із реалізації численних ініціатив та освітньо-наукових проєктів, спрямованих на підвищення потенціалу нашого університету.

Вже понад 120 років університет готує кращих інженерів та науковців, але сьогодні технічна освіта переживає складні часи і потребує нового подиху, нових підходів. Вона потребує не лише підтримки, а й керівника, який прагне вдосконалювати і розвивати інженерну освіту.

Концепція розвитку, яку ми вже розпочали і наразі продовжуємо реалізовувати, спрямована саме на збереження цілісності нашого університету, збереження кожної спеціальності, кожної кафедри, кожного факультету, бо тільки разом ми є Запорізькою політехнікою.

Сподіваюсь, всі, хто небайдужий до нашої Запорізької політехніки, використають час до нових виборів, щоб оцінити поточні напрацювання кожного з кандидатів та його команди, реальність пропозицій та їх реалізації. І тоді зробити зважений вибір та остаточно визначитися з тим, якого майбутнього ми прагнемо для нашої альма-матер.

Наразі завершився другий тур виборів ректора Національного університету «Запорізька політехніка». Хочу засвідчити свою повагу всій освітянській спільноті, студентам та співробітникам за витримку та небайдужість до нашого спільного майбутнього.

Плюралізм думок та позицій є свідченням вільного вибору та зрілої демократії. Кожен етап виборчого процесу – це безцінний досвід спілкування, переконання, дискутування, а постійне зростання вашої підтримки засвідчує правильність обраного курсу, запит на якісні зміни, яких потребує наш університет і загалом уся освітня галузь.

Результати виборів мотивують і мене особисто, і весь колектив нашого Університету до пошуку нових форматів спілкування, відкритого активного обговорення нагальних проблем, врахування потреб колективів усіх структурних підрозділів. Переконаний, що тайм-аут до наступних виборів має бути використаний не тільки для конструктивного діалогу на всіх рівнях, який допоможе скоригувати обрану стратегію, а й для початку її активної реалізації вже зараз! На цьому шляху, сподіваюсь на ефективну співпрацю з усіма кандидатами на посаду ректора Національного університету «Запорізька політехніка». Тільки разом ми зможемо збудувати майбутнє нашого Університету!!!

З повагою та вдячністю
Едуард Гугнін

Сторінки