Наука для молоді — 2024 - анонс

Детальніше

4 червня 2024 р. о 11.30 год. розпочнеться засідання вченої ради університету у дистанційному форматі із застосуванням платформи ZOOM.

Члени вченої ради беруть участь у засіданні в ZOOM та мають іменувати себе у такому форматі: «Ім'я та прізвище» і обов'язково користуватися вебкамерою з відеопід'єднанням під час засідання для забезпечення ідентифікації члена вченої ради.

Посилання для під'єднання до відеоконференції членам вченої ради університету буде надіслано ученим секретарем університету на офіційні електронні пошти членів вченої ради. Реєстрація починається з моменту отримання посилання на електронну пошту і проводиться не пізніше ніж за 60 хвилин до початку засідання вченої ради.

Учений секретар Віктор КУЗЬМІН
kuzmin2v@gmail.com, 0957084657

VII Міжнародний квест-марафон «Чи знаємо ми Тараса Шевченка?», розпочавшись ще 9 березня 2024 р. під патронатом Інституту літератури імені Т.Г. Шевченка НАНУ, Фонду Т. Шевченка і Міністерства освіти і науки України, присвячений 210-річчю від дня народження геніального Кобзаря.

21 травня в стінах НУ «Запорізька політехніка» пройшло урочисте нагородження лавреатів Міської програми підтримки обдарованої молоді м. Запоріжжя.

21 травня ректор НУ «Запорізька політехніка» Віктор Грешта підписав меморандум про співпрацю із засновником громадської організації «Прогресильні» Богданом Ференсом у межах проєкту «Острівці Прогресильності».

17 травня традиційно до Дня науки в Україні відбувся VIII науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки — 2024 в умовах війни».

Щорічно у третій четвер травня, починаючи з 2006, відзначаємо Всесвітній день вишиванки.

У Запорізькій політехніці 16 травня на базі гуманітарного факультету організовано і проведено міжфакультетський круглий стіл «А українська вишиванка — диво, у ній народу код, його душі».

Керівник Noosphere Engineering School, PhD в галузі IT, фахівець з питань технологічних розривів та інфляції знань, кандидат технічних наук Сергій Веретюк виступить з темою «Можливості для реалізації інженерних наукових проєктів у процесах інтеграції до європейського освітнього простору».

Ігор Шевченко, заступник начальника відділу аналізу інноваційної та патентної інформації, виступить з доповіддю «Європейська мережа підтримки інновацій та вчених, програми інноваційних екосистем та J-1 soft landing програми».

Тему «Інноваційна діяльність науковця: можливості та виклики» висвітлить керівниця навчально-інноваційної лабораторії НТЦ Київського академічного університету, кандидатка економічних наук Наталія Гаращенко.

А також на учасників чекають інсайти з підтримки діяльності молодих вчених від проректора з розвитку та ділового співробітництва Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща), начальника відділу інформаційного забезпечення та матеріально-технічного забезпечення Zbigniew Pastuszak.

За підсумками форуму учасники зможуть отримати сертифікати для перезарахування результатів навчання, здобутих у межах неформальної освіти.

Реєстрація за посиланням: https://forms.gle/uyJnoS8sg3goAwWX8

Захід організовується Науковим товариством студентів, аспірантів, докторантів, молодих учених і спеціалістів НУ «Запорізька політехніка» у партнерстві з Радою молодих вчених при Міністерстві освіти і науки України.

Станьте частиною наукового руху майбутнього!

18 травня в Київському будинку вчених Національної академії наук України відбулася урочиста церемонія нагородження Всеукраїнського конкурсу «Молодий вчений року», який щороку до Дня науки проводить Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України. Метою конкурсу є визнання та підтримка значних досягнень молодих учених у різних галузях та сферах практичної діяльності, популяризація науки серед широкого загалу та підвищення інтересу до наукових досліджень.

Упродовж травня учні 6-7 класів відвідували цикл офлайн-занять гуртка «Карусель напрямів» Дитячо-юнацького наукового університету НУ «Запорізька політехніка».

Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, голова Офісу підтримки вченого, докторка юридичних наук, професорка, професорка кафедри криміналістики Національного університету «Одеська юридична академія» Олеся Ващук розкриє тему «Портфоліо молодого вченого: навички та компетентності».

Запрошуємо школярів 4-9 класів та їхніх батьків на фестиваль «Мрії здійснюються у Запорізькій політехніці» — освітньо-розважальний захід Дитячо-юнацького наукового університету «Запорізька політехніка», присвячений Дню захисту дітей!

Наш фестиваль — це святкова атмосфера та надзвичайні враження для усієї родини!

Національний університет «Запорізька політехніка» запрошує всіх охочих взяти участь у форумі «Дні освітнього лідерства», який відбудеться у змішаному форматі на базі НУ «Запорізька політехніка» 6-7 червня 2024 р.

Тема форуму — «Майбутнє української освіти: лідерство, яке змінює»

Разом пишемо історію Запорізької політехніки!

Ми запрошуємо студентів та випускників нашого університету, а також студентів коледжів взяти участь у конкурсі на найкращий логотип до 125-річчя Національного університету «Запорізька політехніка».

Впевнений, що саме ти зможеш створити те, що відобразить перемоги та досягнення Запорізької політехніки протягом 125 років?

Тоді залишай заявку на участь, заповнивши форму: https://forms.gle/zxxCf4QBPUAUmaJfA

Усі вимоги до створення лого можна знайти за посиланням (PDF, 268 KБ)

Конкурсні роботи приймаються в електронному вигляді на пошту dept.image@gmail.com у форматі jpg або png. Назва файлу має містити Прізвище автора конкурсної роботи.

Переможців очікують круті призи!

Реєстрація учасників НМТ відбувається дистанційно за допомогою спеціального сервісу на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Отримати допомогу з реєстрації ви можете в консультаційному центрі приймальної комісії НУ «Запорізька політехніка» за адресою:

м. Запоріжжя, вул. Жуковського, 60, 7 навчальний корпус, 2 поверх, ауд. 2.8.

Більше інформації за телефонами:

098 523 6789
099 523 6789
(061) 769 82 26

12 січня 2023 року Верховна Рада України ухвалила у першому читанні законопроєкт №7039 «Про освіту дорослих». Остаточне ухвалення законопроєкту дозволить українцям, які потребують перекваліфікації, безперервно навчатися «протягом усього життя».

Модель, коли людина здобуває компетентності в молодості в закладах освіти і працює, як правило, за одним фахом на одному підприємстві все життя, застаріла і неактуальна. Закон дозволяє керівникам підприємств визнавати результати неформального навчання.

Навчальний центр «Освіта для бізнесу та кар'єри» пропонує проведення корпоративного навчання для працівників будь-якого віку за акредитованими програмами НУ «Запорізька політехніка». Ми пропонуємо: кращих викладачів, підбір оптимальної тривалості навчання, гнучкий графік проведення занять та програми навчання, підібрані під індивідуальні потреби замовника.

Контактна особа від університету: директорка навчального центру «Освіта для бізнесу та кар'єри» Анастасія Зеркаль.

тел.: 0665152427

e-mail: z.a.v@i.ua

Сторінки