Ви є тут

Головна

кафедра менеджменту

30.11-01.12 у Козак палаці відбувся Start-up fest.

Цей захід – це креативний майданчик для формування сучасної системи підтримки та стимулювання бізнесу.

Метою заходу є популяризація підприємництва та стартап руху м. Запоріжжя шляхом створення презентаційно-освітнього майданчика з сучасними технічними розробками та інструментами для їх просування.

В рамках заходу відбувся Кубку міста на кращий стартап. Власні ідеї запропонували і учасники Бізнес-інкубатора ЗНТУ, урочисто відкритого 11 жовтня 2018 року.

Упродовж 11-13 жовтня 2017 р. проф. Ґудзь П.В. приймав участь у роботі «ІI міжнародного форуму з питань кооперації територіальних громад і бізнесу» (м. Запоріжжя).

Організаторами виступили Запорізька обласна державна адміністрація, Запорізька обласна рада, Агенція регіонального розвитку в Запорізькій області, Запорізька торгово-промислова палата та Запорізький центр розвитку місцевого самоврядування.

Форум проводився з метою промоції Запорізької області як регіонального центру зростання економіки; презентації інвестиційних проектів області; посилення спроможності об'єднаних територіальних громад шляхом імплементації міжнародного досвіду, залучення інвестицій та розвитку кооперації між представниками об'єднаних територіальних громад (ОТГ) України і компаніями – вітчизняними та іноземними постачальниками товарів та послуг та сприяння налагодженню коопераційних зв'язків бізнесу з іноземними партнерами та новоствореними громадами.

11 і 12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся «InCoForum-2016»: Перший міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Integration & Cooperation Forum 2016».

Магістри кафедри менеджменту М. Келлер, Ю. Загіченко під керівництвом проф., д.е.н. П.В. Гудзя взяли участь в роботі форуму.

Метою заходу було представлення ключових змін в питаннях інвестування, зовнішньої торгівлі і кооперації з регіонами України після вступу в силу Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

Студенти групи ФЕУ-521м разом з професором Гудзем П.В. відвідали запорізький аеропорт. Екскурсія пройшла в рамках предмета «Майстерня ефективного управління».

Магістри отримали багато корисної інформації про роботу аеропорту та побачили весь процес управління великим підприємством зсередини. Ознайомилися з планами розвитку підприємства. Як зазначають керівники підприємства, що при хорошому фінансуванні аеропорт буде розвиватися. Наприклад, в найближчі роки планується будівництво нового терміналу та реконструкція старого. Аеропорт привертає увагу приватних інвесторів, що дуже важливо для всього міста в цілому.

19 квітня 2016 року на кафедрі менеджменту ЗНТУ були підведені підсумки конкурсу «Інновація року 2016».

Участь в ньому брали п'ять команд, в кожній з яких були студенти 1, 2, 3, 4 і 5 курсів. Старанна робота над проектами офіційно стартувала 25 грудня 2015 року. В результаті, кожна команда презентувала свій інноваційний проект і була гідно оцінена вельмишановний членами журі.

Згідно зі схемою виставлення балів, журі оцінювали бізнес-план, рекламний плакат, усну презентацію, відповіді на питання і наочність (слайди / відео / макет та ін.).

Переможцем в цій «гонці інновацій» стала команда №3 «Гагарін», з чим ми всі щиро їх і вітаємо!

Всі учасники конкурсу отримали багато нових знань і навичок, а також безцінний практичний досвід роботи в команді!

4 листопада 2015 року кафедра менеджменту вперше відсвяткувала своє професійне свято – День Менеджера.

Менеджер – висококваліфікований спеціаліст з організації управління і одна з найбільш популярних професій на сьогоднішній день. Це професіонал найвищої кваліфікації в сфері управління економікою, що відмінно розбирається в правових і господарських справах, здатний знаходити стратегічно точні управлінські рішення в найскладніших обставинах. Але головне – менеджер повинен уміти так керувати людьми, щоб вони захотіли і змогли повністю розкрити свій можливий потенціал.