Ви є тут

Головна

11 і 12 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» відбувся «InCoForum-2016»: Перший міжнародний форум інтеграції та кооперації «InCo Integration & Cooperation Forum 2016».

Магістри кафедри менеджменту М. Келлер, Ю. Загіченко під керівництвом проф., д.е.н. П.В. Гудзя взяли участь в роботі форуму.

Метою заходу було представлення ключових змін в питаннях інвестування, зовнішньої торгівлі і кооперації з регіонами України після вступу в силу Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

У тематичних секціях та засіданнях загалом взяли участь понад 1500 учасників, до Запоріжжя завітали більше 40 авторитетних експертів з України, Австрії, Білорусі, Німеччини, Казахстану, Канади, Китаю, Македонії, ОАЕ, Польщі, Чехії та багатьох інших країн.

В ході робочої поїздки в Запорізьку область Форум відвідав Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

Високий гість підкреслив особливе значення міжнародних конгрессних бізнес-заходів для розвитку економіки України та зазначив, що завдання влади полягає в тому, щоб створити сприятливі умови, надавати відповідний сервіс і знищити будь-які перешкоди при залученні інвесторів.

Магістри ЗНТУ відмічають, що форум працював у дуже конструктивному ключі. Є багато практичних порад, а за реакцією бізнесменів – вони налаштовані важко працювати, готові розглядати можливості виходу на різні ринки та дослухатися до порад експертів.