Головна » Факультети » Міжнародного туризму та економіки

Кафедра іноземних мов професійного спілкування

Емблема кафедри «Іноземні мови професійного спілкування» ЗНТУ

Кафедра «Іноземні мови професійного спілкування» (ІМПС)

Рік початку діяльності: 2008

Керівництво:

Завідувач кафедри: к.е.н, доцент Брутман Анна Богданівна

Контактні дані:

адреса кафедри: вул. Жуковського 64, м. Запоріжжя, Україна, 69063
аудиторія (кабінет): 398-Б
тел.: +380(61)7698566
e-mail: kafedra_imps@zntu.edu.ua

У 119 день народження нашого університету, Запорізька обласна державна адміністрація оголосила подяку доценту кафедри ІМПС Полєжаєву Юрію Григоровичу.

Радіємо за нашого колегу! Пишаємося! Бажаємо нових можливостей для подальших звершень у сфері освіти!

Про трансформацію освіти, сучасні тренди в інформаційно-комунікативних технологіях, дигіталізоване навчання і вивчення іноземних мов, поєднання формального та неформального вивчення та багато інших цікавостей дізнались учасники конгресу "Наука і навчання в епоху цифрових технологій", що відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України, Гете-Інституту та Міністерства закордонних справ Німеччини. Раді бути присутніми на заході, взяти участь у воркшопах та поширювати набуті знання на практиці.

Тож, тримайтеся, любі студенти! Викладачі майбутнього вже поспішають до вас!

#kafedraimps #nuzp #goetheinstitutukraine #digitalkongress