Звітно-виборча конференція студентів – дуже важливе організаційне питання, яке 23 квітня було обговорене й у Запорізькому гуманітарному коледжі Запорізького національного технічного університету. Там обрали нового голову профбюро студентів.

Найважливішими людьми заходу стали кандидати на посаду та почесні гості: Приходько Євгенія Теодорівна, директор ЗГК ЗНТУ, Дубина Вадим Миколайович, заступник голови профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ, Клімова Ірина Геннадіївна, заступник директора з навчальної роботи ЗГК ЗНТУ.

Восканян Женя Андраніківна, голова профбюро студентів ЗГК ЗНТУ, протягом кількох років займала цю посаду. Завдяки Жені, в ЗГК було організовано успішну громадську діяльність серед студентів; а також багато спільних оздоровчих поїздок на море, подорожей по Україні та Європі; багато хто з студентів оздоровився у санаторії-профілакторії; також було проведено багато концертів та благодійних заходів.

Женя Восканян присвятила своїй роботі багато сил, терпіння, нервів, безсонних ночей, її завжди підтримував і допомагав дружній колектив профкому студентів ЗНТУ, її колег.

Сподіватимемося, що новообрана голова профбюро студентів ЗГК ЗНТУ Пільгуєва Олександра Романівна буде дотримуватися того ж рівня, якого досягла Женя та прагнутиме досягати нових висот.

Від себе хочу побажати Олександрі знайти себе на новій посаді, проявити у роботі творчість і уяву, швидко заробити авторитет серед інших та тримати Запорізький гуманітарний коледж на високому рівні серед інших!

Діана Желєзнякова
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ