профспілка студентів аспірантів та докторантів

Якщо ви:

- зараховані на 1 курс бакалаврату або магістратури на денну форму навчання за державним замовленням

- є діючими студентами бакалаврату або магістратури денної форми навчання за державним замовленням, не маєте академічних заборгованостей, але в цьому семестрі не отримуєте академічну стипендію

Ми чекаємо на вас в ауд.405 (четвертий поверх головного корпусу НУ «Запорізька політехніка» - комісія соціального захисту профкому студентів)!

Сьогодні у Запоріжжі свою роботу відкрив Запорізький Промисловий Форум – 2020. Це один з наймасштабніших виставкових форумів промисловців в Україні. Особливість цьогорічного форуму – об'єднання бізнесу, профільних асоціацій, влади та науковців.

НУ «Запорізька політехніка» – осередок технічної освіти у місті Запоріжжя, тож став надійною підтримкою для організаторів Запорізького Промислового Форум.

28 липня відбувся перший заїзд у аквапарк «Острів скарбів» від студентської профспілки. Ми надзвичайно довго планували цю поїздку – домовлялися з керівництвом аквапарку, шукали транспорт, збирали людей, і коли нарешті все було готово – погода вирішила внести свої корективи. Та коли чогось хочеться по-справжньому сильно, то і перешкоди зникають. Тож, 28 липня, не дивлячись на те, що напередодні була жахлива погода, ми ризикнули, і поїхали на відпочинок. Як результат – сонечко нам посміхнулося, і хмари над Кирилівкою розтанули.

«Запоріжжя – це Україна»

Встановлено новий рекорд – вперше в Запоріжжі 200 людей одночасно запалили 200 димових шашок жовтого та блакитного кольору , відтворюючи прапор України.

Чому це так важливо? Запоріжжя – частина України, яка точно вартує уваги. Це козацький край на березі Дніпра, що з покон віків славився своєю патріотичністю.

Speed Dating, або як ми кажемо – швидкі знайомства це можливість для пошуку однодумців. Ніколи не знаєш, кого ти зустрінеш у цей вечір, але зрозуміло одне – хоч одна нова симпатія точно з’явиться. Це надзвичайно цікаво, іноді знайомитися з людьми – дійсно складно, адже не зрозуміло де, як і коли це буде доречним.

Саме тому факультет Міжнародного туризму та економіки, під протекторатом Профкому студентів НУ «Запорізька політехніка» створили для студентів таку можливість.

12 лютого о 18:00 у кафе Free Time запанувала затишна романтична атмосфера, вісім пар одночасно почали своє знайомство.

Ось і відлунали фанфари фінального концерту Фестивалів мистецтв. Сезон закрито, переможців визначено. Урочиста атмосфера, яскраві прожектори і кращі з кращих на сцені актового залу НУ «Запорізька політехніка».

17 травня всі присутні у залі змогли насолодитися творчістю найуспішніших артистів, танцюристів і співаків року – і все це, наші студенти, гордість Запорізької політехніки.

Продовжено ІІ конкурс програми Scholarship в Україні, де надавались 3 гранти, кожний розміром 12 700 грн.

Scholarship – це матеріальна виплата, яку може отримати будь-який студент за підсумками конкурсу, якщо він вирізняється особливими академічними успіхами. Практика Scholarship використовується по всьому світу, а в якості організаторів виступають або університети, або комерційні компанії, які зацікавлені у заохоченні талановитої молоді. Дуже широке поширення такі програми отримали в Європі і Америці, а ось в нашій країні поки що ці гранти тільки набирають популярність.

Загалом, конкурс завершено, та на одну з тем так і не надійшло робіт. Тому грантонадавач вирішив продовжити конкурс зі своєї теми, тож якщо ти не встиг минулого разу – це гарний шанс саме для тебе!

Сторінки