Ви є тут

Головна
Зустріч з роботодавцями

18.03.13 р. Центром сприяння працевлаштуванню студентів та випускників ЗНТУ була проведена презентація актуальних вакансій. В програмі заходу приймали участь «Запорізька Торгово-промислова палата», компанія «Рома ЛТД», представники туристично-оздоровчого комплексу «Пересип». Відповідно до цього на презентацію були запрошенні студенти наступних факультетів: факультет економіки та управління, гуманітарний факультет, електротехнічний факультет та факультет міжнародного туризму та управління тощо.

Учасники заходу були ознайомленні з діяльністю та міжнародними економічними зв'язками Запорізької Торгово-промислової палати, з новими галузями науки та виробництва, з можливістю отримання ступеня магістра за кордоном після закінчення ВНЗ в Україні.

Студентам також розповіли про можливість професійного зросту, здобуття додаткових знань в професійній сфері, для цього їх ознайомили з учбовим центром Торгово-промислової палати «Академія» та курсом «Школа продажу».

В програму заходу також було включено презентацію туристично-оздоровчого комплексу «Пересип», куди студентів було запрошено на роботу на літній період. В цілому захід пройшов успішно, загальна кількість студентів, які відвідали презентацію склала 83 учасника.

Наступного разу такий захід буде проведено для студентів факультетів інформатики та обчислювальної техніки, радіоелектроніки та телекомунікацій, економіки та управління та (понад 14 різних напрямків) 3 квітня 2013 року.

Записатись на наступну презентацію та дізнатись додаткову інформацію ви можете у соціальних мережах ( http://vk.com/club46817201 ), на інформаційних стендах або безпосередньо у спеціалістів центру: ауд. 329-а, головний корпус, 3 поверх.

Анастасія Катаєва
Центр сприяння працевлаштуванню