31 жовтня 2017 року у Центрі молоді міста Запоріжжя відбулась зустріч студентів зі всієї Запорізької області з губернатором Брилем Костянтином Івановичем. Метою зібрання було активне обговорення основних проблем та рішень, майбутніх реформ та вдосконалень на 2018 рік, а також проста та відкрита бесіда на будь-які хвилюючі теми. Костянтин Іванович із великим бажанням відповідав на основні запитання наших студентів. Питання що лунали від студентів були досить актуальні, проте нічого незвичайного ми не почули. Найбільше здивувала мала кількість питань, що стосувались студентських проблем! Студенти Запоріжжя спитали Костянтина Івановича про: реформи та проблематику міського транспорту, причини проблем будівництва штучних споруд у м.Запоріжжя, будівництво автомобільних доріг у Запорізький області, а також про реформу освіти і можливі «недомовки» та непорозуміння у статтях і звичайно питання щодо стипендій для студентів бюджетників.

Загалом, відбулась тепла та приємна бесіда, де губернатор відповідав, навіть, на каверзні запитання впевнено та з посмішкою на обличчі. І побажав студентам: «Вчиться заради знань, бо кожен із вас – це майбутнє нашої держави».

Носач Данило,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ