27-28 березня відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України, який цього року проходив у Криворізькому національному університеті. Від Запорізького національного технічного університету в змаганнях взяли участь переможці І туру олімпіади – студенти груп ГФ-213 Коновальчук Антон, РТ-513 Авременко Сергій та Т-314 Марченко Ольга під керівництвом асистента каф. українознавства Чумаченко Ольги Анатоліївни. Усього у вирішальному етапі брали участь 108 студентів – представників провідних ВНЗ м. Києва, Харкова, Дніпропетровська, Кривого Рогу, Ніжина, Чернігова, Чернівців, Тернополя, Миколаєва, Херсону, Хмельницька, Одеси, Луганська, Донецька, Глухова, Сум, Умані та Львову. Студенти змагалися за звання найкращих знавців історії рідної держави у двох секціях – майбутніх істориків та фахівців інших спеціальностей – неісторичних.

За підсумками олімпіади, трійку переможців очолили наші студенти:

• І місце – Коновальчук Антон (82 бали зі 100 можливих);
  • ІІ місце – Авраменко Сергій (74 бали).

Гідно виступила і Марченко Ольга, посівши 15 місце.

Бажаємо нашим знавцям історії України успіхів у навчанні, наукових дослідженнях та у майбутньому!