У квітні 2015 року у м. Суми відбулись змагання з фізичного виховання для студентів вищих навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 31 ВНЗ і 72 студенти. Звісно, що і студенти з факультету управління фізичною культурою та спортом нашого університету побували у Сумах і розказали про свої враження та плани на майбутнє.

«Це прекрасний досвід спілкування і можливість спробувати свої сили. У нас була практика проведення десятихвилинної частини уроку з фізичного виховання. Звичайно, хочеться подякувати профкому студентів ЗНТУ за надану можливість відвідати такий захід і, врешті, спробувати свої сили», – поділився зі мною учасник змагань Дмитро.

«Враження хороші. Вперше були на такого рівня заході. Слід сказати, що це був 2 тур Всеукраїнської олімпіади з фізичного виховання і це для нас величезний досвід. Ми не тільки мали змогу спілкуватись зі своїми ровесниками, а ще й отримали велику кількість корисної інформації від наукових діячів в області фізвиховання. Цього разу ми не посіли призових місць, але це для нас мотивація, щоб наступного разу обов'язково повернутись із перемогою», – розказав студент ЗНТУ Владислав.

Зауважу, що участь у заході наших студентів відбулась завдяки профкому студентів ЗНТУ, що виділив кошти на фінансування проживання, харчування у Сумах та проїзд.

Бажаємо учасникам заходу наснаги у подальшому та перемог!

Ірина Сажинська
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ