20 вересня 2017 року о 14:30 були проведені збори студентів – волонтерів ЗНТУ із керівником волонтерської групи «Angels» – Юрієм Вдовцовим. Нагадаємо, комісія соціального захисту профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ, на чолі с Тетяною Рашевською, активно співпрацюють із благодійними організаціями, серед яких і «Angels».

Починаючи свою доповідь, Юрій розповів короткі відомості із своєї біографії, а вже потім про свою сферу діяльності: благодійні проекти, постійні візити до дитячих будинків, організацію проведення фестивалів для дітей, які позбавлені батьківської любові та турботи, серед яких: «Гармонія сердець», «Брейн - Ринг» та ін.

Цей захід був дуже важливим, цікавим, для студентів-волонтерів, адже «Angels» – це нові знайомства, можливості, проекти.

Волонтерська група «Angels» – союз однодумців, для яких спільна мета – добрі справи та допомога дітям. Саме ти можеш стати частиною цієї благородної справи за умови, якщо:

– ти студент, випускник ВНЗу або просто віком від 18;

– щиро бажаєш допомагати дітям із дитячих будинків та інтернатів;

– тобі подобається організовувати масові заходи.

«Angels» чекає на тебе!

Валентина Мартиненко,