Ви є тут

Головна

9 листопада в аудиторії 320 для студентів Запорізького національного технічного університету за підтримки центру сприяння працевлаштування студентів та випускників ЗНТУ було проведено зустріч з представниками торгової мережі «VARUS».

Ця зустріч була проведена для пошуку нових працівників для такої, вже всім відомої мережі супермаркетів «VARUS». Такий ажіотаж пов'язаний з розширенням мережі і потребі у нових, молодих і креативних працівників.

Для студентів, в свою чергу, це чудовий спосіб знайти додатковий дохід. «VARUS» пропонує нашим студентам гнучкий графік, який допоможе їм спокійно відвідувати пари, а в вільний час працювати. Для роботи доступні такі вакансії: охоронець, касир, вантажник. Торгівельна мережа обіцяє гідний дохід і кар'єрне зростання для особливо активних працівників.

На зустрічі була дуже велика студентська аудиторія. Це не дивно , бо в такий важкий час, студенти не можуть прожити на стипендію і мають шукати додатковий дохід повсюди.

Після закінчення презентації велика кількість бажаючих обмінялися контактами з представниками торгової мережі і в майбутньому, напевне, будуть працювати і будуть будувати міцний фундамент для свого майбутнього.

Євген Іванченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ