За «Щитом», як за кам'яною стіною!

26 травня Історико-культурний комплекс «Запорозький Дуб» став місцем справжнісінького паломництва. До святого місця нашої землі стеклася вся козацька міць, сила і завзяття. Такими діями ознаменувалося урочисте відзначення 15-річчя Запорізької дитячо-юнацької спортивної школи «Спас». Слід зазначити, що це перша у світі державна школа зі слов'янського бойового мистецтва, а отже, на святі були присутні всі шляхетні вояки рідного краю.

Наш університет також може похвалитися неабиякою бойовою підготовкою, тому що у стінах «Машинки» на стражі порядку стоїть спеціальний підрозділ «Щит», організована делегація якого на чолі з Володимиром Пілішенко також прибула на захід. Наші студенти не тільки сумлінно слідкували за дисципліною глядачів, а і стали почесними учасниками святкового параду. Спочатку «щитовці» у колоні під великим знаменом покрасувалися перед глядачами, продемонструвавши чисельні медалі, що були по праву заслужені на чемпіонатах «Спас» з рукопашного бою Запорізької області та України. А потім приголомшили присутніх показовим виступом. Бійці підрозділу абсолютно чітко і технічно показали елементи рукопашного бою, прийоми з використанням ножів та вогнепальної зброї, складні трюки, серед яких численні кидки і навіть екстремальне розбиття дерев'яних та кам'яних конструкцій. Публіка залишилася у захваті, а організатори відмітили, що члени спецпідрозділу «Щит» – це безумовний приклад для наслідування: у їхніх діях видно майстерність і професіоналізм, а значить, молоді «спасівці» обов'язково повинні рівнятися на своїх старших товаришів. Крім того, лунала не однократна подяка нашому підрозділу за повний порядок на заході. Також, звісно, дякували нашому ректору Сергію Бєлікову, який сприяє діяльності підрозділу та підтримує його.

Ми щиро пишаємося нашим унікальним спецпідрозділом, адже вони допомагають відчути справжню безпеку, конфліктні ситуації у присутності шляхетних бійців стають просто неможливими. «Щит» гордо стоїть на захисті порядку, точно і віддано виконує свою роботу, а це значить, що у порушників немає жодних шансів, за що нашим захисникам низький уклін та безмежна подяка!

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ