У суботу, 24 листопада, у палаці спорту «Юність» пройшов фінал кубка України з аеробіки, де збірна Запорізької області посіла перше місце.

Це було справжнє спортивне свято, до якого долучилися й студенти ЗНТУ. Виступаючи із номерами у різних номінаціях, вони крок за кроком доводили всім, що спорт в університеті, та й місті в цілому живе і квітне.

Справжнім феєрверком став флеш-моб від студентів різних факультетів за спеціалізацією аеробіка з фізичної культури, у якому взяли участь понад 150 студентів. Своїм співом їх підтримали талановиті співаки Косович Анна і Герасимчук Михайло. Ще 48 студентів вийшли на сцену з неймовірним показовим виступом із фіт-болами і степ-платформами.

Синхронність і феєричність – ось які слова можна підібрати до цього виступу. Підготували спортсменів викладачі кафедри фізичної культуру, олімпійських й неолімпійських видів спорту ЗНТУ МСМК Катерина Шеховцова, МСМК Кубатко А. І., МС Світлана Кокарєва, завідуюча кафедрою Світлана Атаманюк. Ми вдячні їм за такі результати, і бажаємо їм наснаги й перемог у майбутньому.

І звичайно ж збірна ЗНТУ з фанк-аеробіки, яка в котрий раз посіла І місце. Справжні чемпіони – сильні, витривалі і прекрасні. За кожним їх рухом хотілось невідривно стежити, настільки захоплюючим був їх виступ.