Профком студентів ЗНТУ радий познайомитися з першокурсниками. Наприкінці минулого тижня, 08 вересня, пройшли збори для студентів, які щойно стали мешканцями нашого студмістечка. Все – від правил проживання у гуртожитку до доступних секцій і гуртків – повідали «новачкам» голова профкому студентів ЗНТУ Андрій Володимирович Іванченко та його помічники.

Аудиторія 320 у такі дні щороку вщент заповнена зацікавленими студентами. Не стала виключенням і ця зустріч: адже кожен сумлінний першокурсник прагне краще орієнтуватися у новій обстановці та якнайшвидше включитися до успішного студентського життя. Перш за все «машинківець», який проживає у гуртожитку, має знати, що за порядком і дисципліною пильно стежить молодіжний спецпідрозділ «Щит». Начальник «Щита» Василь Федорович Дєвочкін детально розповів присутнім про діяльність його спецдружини, а також запросив усіх бажаючих приєднатися до їх шляхетної справи. Потім слово взяв заступник директора студентського містечка ЗНТУ Вадим Сергійович Кеда. Ним була озвучена найцікавіша інформація про проживання в гуртожитку, а також про те, як, запобігши усім непорозумінням, мешкати у злагоді з оточуючими. Розповів про норми проживання і завідуючий гуртожитком №2 ЗНТУ Дмитро Михайлович Капустян. Директори Центрів студентського самоврядування №3 і №4 Ігор Токмаков і Назарій Іваницький розказали студентам про способи проведення вільного часу із користю. Адже на базі наших ЦСС діють гуртки: від спортивних секцій до різноманітних танців, а також модельна студія, фітнес і так далі. Виступив і адміністратор Центру культури і дозвілля студентів ЗНТУ Юрій Мурашковський. Він оживив аудиторію жвавим інтерактивом, як би продемонструвавши, які таланти можна відкрити, позаймавшись у наших гуртках: студії розмовного жанру, акторської майстерності, КВН. Наш ЦКДС пропонує також розкрити вокальний талант у студії «Viva», спробувати на собі роль радіоведучого або ді-джея і багато іншого. Повболівати за наших гандболістів та баскетболістів запросив голова фан-клубу спортивних команд від профкому студентів ЗНТУ Сергій Крисанов, розповівши про можливість подорожувати містами України разом із командами абсолютно безкоштовно. Директор Центру сприяння працевлаштуванню студентів і випускників ЗНТУ Марина Зінченко розповіла про можливості зайнятості для нашої молоді.

В цілому, зустріч проходила у веселій та легкій формі. Кожне підняте питання можна безперечно назвати важливим та актуальним. Студенти мали змогу безпосередньо озвучити те, що їх хвилює, та одразу отримати відповіді.

Шановні першокурсники! Ми бажаємо вам успішного навчання, гарних сусідів, порозуміння з адміністрацією. Нехай ваші студентські роки будуть насиченими та запам'ятаються надовго!

Сніжана Вичужаніна,
Анастасія Скоркіна,