25 липня на базі військової кафедри Запорізького національного технічного університету відбулося урочисте прийняття військової присяги студентами нашої улюбленої «Машинки». Не зважаючи на дуже спекотну погоду, у військовій частині зібралися не тільки курсанти, але їх рідні, друзі та всі ті, хто бажав привітати і підтримати наших молодих військових.

Не оминули своєю увагою цей урочистий захід ректор нашого університету Сергій Борисович Бєліков і голова профкому студентів, аспірантів і докторантів Андрій Володимирович Іванченко. Вони привітали молодих людей, сказавши їм багато приємних і теплих слів, і побажали всім великих гараздів. Крім того, Андрій Володимирович відзначив за якісну організацію підготовки та проведення навчального збору, високі показники у військовій підготовці, зразкову військову дисципліну, вміле керування підпорядкованим особовим складом підрозділу кращих випускників та викладачів кафедри військової підготовки почесними грамотами профкому студентів та цінними подарунками.

Після прийняття присяги, наші курсанти влаштували урочистий марш, де продемонстрували дисциплінованість та красу військової виправки. Це справило на всіх присутніх велике враження, адже люди у військовій формі завжди сприймалися з особливою пошаною. Та ще більше вразило те, що на рівні з цими мужніми, сильними хлопцями йшли тендітні, красиві дівчата. Це ще раз підтвердило, що краса – велика сила.

Після вражаючого маршу молодими людьми були продемонстровані всі ті навички та вміння, які вони здобули за два роки навчання на військовій кафедрі. Під час показових виступів курсанти продемонстрували вміле володіння гвинтівкою із штик-ножем, спритне збирання та розбирання різних видів вогнепальної зброї, налаштування центру зв'язку в умовах проведення бою. Також усі присутні змогли побачити різноманітну військову техніку. Завершив свято показовий виступ загону швидкого реагування «Щит» Це, як завжди, було приголомшливо та полоскотало нерви всім присутнім.

Дивлячись на цих молодих людей, розумієш, що вони стали дійсно гідними захисниками своєї Вітчизни. Хочеться побажати їм, щоб свої отриманні навички вони застосовували лише в мирній країні, де немає місця горю та війні.

Наталія Баранник
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ