Ви є тут

Головна

Згідно Наказу МОН №1820 від 23.12.2013 р. «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2013/2014 навчального року» ЗНТУ визначено базовим ВНЗ щодо проведення Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Організація і регулювання дорожнього руху», яка відбулася 15-18 квітня 2014 року.

Підготовка до проведення олімпіади кафедрою «Транспортні технології», лабораторією доаспірантської підготовки та роботи з обдарованою молоддю, типографією та іншими підрозділами університету розпочалася ще у січні 2014 року з розроблення концепції проведення олімпіади, підготовки та обговорення теоретичних і практичних завдань, вибору місця проведення практичного туру олімпіади, а також розроблення дизайну програми, дипломів переможців, бейджів учасників та членів журі олімпіади. Попередньо були надіслані листи-запрошення до участі в олімпіаді у всі ВНЗ України, які готують спеціалістів цього профілю.

Урочисте відкриття Всеукраїнської олімпіади відбулося 16 квітня в ауд. 253 головного корпусу ЗНТУ. Гостей університету, організаторів та студентів-учасників олімпіади привітали проректор з наукової роботи, проф. Внуков Ю.М. і завідувач кафедри «Транспортні технології», проф. Бабушкін Г.Ф. та побажали успіхів при вирішенні завдань олімпіади, а також, щоб перемогу здобули найсильніші!

В олімпіаді взяли участь команди з шести ВНЗ України: Національного університету «Львівська політехніка», Автомобільно-дорожнього інституту ДВНЗ «Донецький національний технічний університет», Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Харківського національного автомобільно-дорожнього університету, Національного транспортного університету (м. Київ) та Запорізького національного технічного університету.

Олімпіада проходила у два тури: І тур (теоретичний) – розв'язання конкурсних задач, тестування (16 квітня); ІІ тур (практичний) – виїзд на перехрестя м.Запоріжжя, розробка схеми організації дорожнього руху (17 квітня).

18 квітня відбулося урочисте закриття олімпіади, нагородження переможців, призерів та найкращих у номінаціях. За підсумками роботи членів журі олімпіади призові місця розподілилися таким чином:

 • І місце – Грицунь Олег Михайлович, студент Національного університету «Львівська політехніка»;
 • ІІ місце – Сотін Сергій Валерійович, студент Запорізького національного технічного університету;
 • ІІІ місце – Шаріна Марія Вадимівна, студентка Національного транспортного університету.

 

Крім дипломів переможців студенти-учасники олімпіади отримали грамоти по номінаціях:

 • за високий рівень знань з дисципліни «Організація дорожнього руху» – Подоляк Лілія Олегівна, студентка Національного транспортного університету;
 • за високий рівень знань з дисципліни «Правила дорожнього руху» – Неонета Марія Валеріївна, студентка Харківського національного автомобільно-дорожнього університету;
 • за високий рівень знань з дисципліни «Технічні засоби організації дорожнього руху» – Євчук Мирослав Юрійович, студент Національного університету «Львівська політехніка»;
 • за високий рівень знань з дисципліни «Дорожні умови і безпека руху» – Петрашенко Олексій Павлович, студент Національного транспортного університету;
 • за найкращий розв'язок задач з дисципліни «Організація дорожнього руху» – Шаріна Марія Вадимівна, студентка Національного транспортного університету;
 • за найкращий розв'язок задач з дисципліни «Дорожні умови і безпека руху» – Сотін Сергій Валерійович, студент Запорізького національного технічного університету;
 • за найкращий розв'язок задач з дисципліни «Технічні засоби організації дорожнього руху» – Грицунь Олег Михайлович, студент Національного університету «Львівська політехніка»;
 • за оригінальність розв'язку задач – Бокач Валентин Миколайович, студент Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

 

У командному заліку:

 • І місце – команда Національного транспортного університету;
 • ІІ місце – команда Національного університету «Львівська політехніка»;
 • ІІІ місце – команда Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

 

У рамках заходу учасники олімпіади, гості нашого міста мали змогу відвідати з екскурсією ЗАТ «ЗАЗ» (15 квітня), музей техніки Богуслаєва (17 квітня), а також насолодитися екскурсією історичними та заповітними місцями Запоріжжя (18 квітня).

Отже, олімпіада сприяла не тільки подальшому творчому та професійному зростанню її учасників, а й стала часом ознайомлення зі славетним Запорізьким національним технічним університетом, містом Запоріжжя, історією нашого козацького краю та його традиціями.

Серед найбільш активних організаторів, працівників кафедри «Транспортні технології», які доклали неабияких зусиль для успішного проведення олімпіади на високому рівні, варто виділити і висловити подяку доцентам Кузькіну О.Ф. і Турпаку С.М., старшим викладачам Райді І.М., Трушевському В.Е., Тарасенку О.В. і Грицаю С.В., завідувачам лабораторіями Михайленко Н.А. і Калкасову С.І.

Щиро вітаємо всіх учасників Всеукраїнської студентської олімпіади «Організація і регулювання дорожнього руху» з перемогами і бажаємо подальших успіхів, творчого натхнення та нових досягнень!

Лабораторія доаспірантської підготовки
та роботи з обдарованою молоддю