25-27 квітня 2017 р. на базі кафедри електропостачання промислових підприємств Запорізького національного технічного університету буде проводитися Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Електротехнічні системи електроспоживання».

Пропонуємо ознайомитися зі списком літератури для підготовки до олімпіади.

ЛІТЕРАТУРА

1. Переходные процессы в системах электроснабжения / В.Н. Винославский, Г.Г. Пивняк, Л.И. Несен и др.; под ред. В.Н. Винославского. - К.: Вища шк. 1989р.

2. Федоров А.А., Каменева В.В. Основы электроснабжения промышленных предприятий. - М.: Энергоатомиздат,1984 — 416с.

3. Электрические системы. Математические задачи электроэнергетики: Учебник для студентов вузов / Под.ред В.А. Веникова - 2е изд.,перераб. и доп. - М.: Высш.школа, 1981. - 288с., ил. -

4. Идельчик В.И. Электрические системы и сети. - М.: Энергоатомиздат, 1989. - 529с.

5. Андреев В.А. Релейная защита и автоматика в системах электроснабжения. - М.: Высшая школа, 2007. - 640с.