Ви є тут

Головна

відділ наукової роботи студентів

Просимо взяти до уваги, що згідно Наказу ректора від 27.11.2020 р. № 356 «Про проведення вузівського туру конкурсу на кращу студентську наукову роботу 2020/2021 н.р.» та плану заходів з проведення вузівського туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, конкурсні комісії з 04 січня 2021 року розпочнуть роботу з рецензування представлених робіт.

Відповідно до Наказу НУ «Запорізька політехніка» від 27 листопада 2020 року № 356 розпочато щорічний вузівський тур конкурсу студентських наукових робіт, який є I етапом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей.

Бердянський державний педагогічний університет спільно з вишами Малайзії, Мексики і Чехії 23 грудня 2020 року проводить конференцію за основними напрямками:

  1. Технічні науки;
  2. Сучасні інформаційні технології;
  3. Фізико-математичні науки;
  4. Державне управління та економіка;
  5. Історичні та юридичні науки;
  6. Педагогіка і психологія;
  7. Основи здоров'я. Фізична культура та спорт;
  8. Філологія і журналістика.

Форма участі — заочна (дистанційна).

З 9 по 12 листопада 2020 р. в нашому університеті в онлайн-форматі у режимі відеоконференції із використанням платформи Google meet відбулася ХVІ Міжвишівська наукова конференція за міжнародною участю до Дня української писемності та мови і 120-річчя НУ «Запорізька політехніка», у якій узяли участь студенти та професорсько-викладацький (старші викладачі, доценти, професори, завідувачі різних кафедр) склад восьми українських університетів (НУ "Запорізька політехніка", Запорізького національного університету, Національної академії внутрішніх справ (м. Київ), Академії адвокатури України (м. Київ), Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара (м. Дніпро), Луганського державного університету внутрішніх справ (м. Сєвєродонецьк), Запорізького державного медичного університету, Класичного приватного університету), представники запорізьких мас-медіа, різних наукових установ, випускники ГФ та ФЕУ у різні роки та за різними спеціальностями.

За підтримки Міністерства освіти і науки на базі Одеської національної академії харчових технологій буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science 2021».

З метою пошуку та підтримки талановитої молоді, залучення її до вивчення, дослідження історії Голокосту, Благодійна організація «Благодійний фонд «Меморіал Голокосту «Бабин Яр» за сприяння Міністерства освіти і науки України, Київської міської державної адміністрації проводить третій Всеукраїнський конкурс наукових, науково-дослідних проєктів студентів, аспірантів «Зберігаючи пам'ять про Голокост».

Міністерство освіти і науки України та Компанія Google Україна запрошують усіх зацікавлених осіб до участі у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Цифрові інструменти Google для науковців», який відбудеться 19 листопада 2020 року, початок — 14:00.

Протягом заходу учасники матимуть змогу вдосконалити свої цифрові навички та ознайомитися з інструментами, які будуть корисними для наукових досліджень та публікацій, зокрема Google Академія, Google Public Data та Google Cloud Platform.

Детальна програма доступна за посиланням https://cutt.ly/agMq8jM

Для участі в онлайн-семінарі потрібно заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://is.gd/dBfNwu не пізніше 18 листопада 2020 року.

Посилання на онлайн-трансляцію буде надіслано зареєстрованим учасникам заходу електронною поштою.

 

Серед студентів в номінації «Економічні науки» –

Дацько Наталія Миколаївна, студентка гр. БАД-417

(науковий керівник – Ткаченко Алла Михайлівна, д-р екон. наук, проф., зав. каф. підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, Левченко Наталія Михайлівна, д-р наук з держ. управління, проф., проф. каф. підприємництва, торгівлі та біржової діяльності)

Серед молодих науковців в номінації «Економічні науки» —

Безхлібна Анастасія Павлівна, доц. каф. туристичного, готельного та ресторанного бізнесу, канд. екон. наук

(науковий керівник — Зайцева Валентина Миколаївна, канд. пед. наук, проф., зав. каф. туристичного, готельного та ресторанного бізнесу, директор інституту Управління та права)

Зичимо нових успіхів і досягнень у науковій роботі!

Відділ наукової роботи студентів

До уваги завідувачів кафедр і відповідальних за НДРС!

З метою своєчасної підготовки звіту з науково-дослідної роботи студентів за 2020 рік відповідальним за НДРС на кафедрі надати звіт про науково-дослідну роботу студентів до 14 грудня 2020 року за формами, наведеними у додатках (див. прикріплені файли).

Звіт подається до відділу наукової роботи студентів у паперовому та електронному вигляді (ауд. 41 адм. корпусу, e-mail: dep_ndrs@zntu.edu.ua, тел. 4-93).

Додаток 1 (DOC, 80 KБ)

Додаток 2 (DOC, 36 KБ)

Сторінки