9 грудня 2015 року ЗНТУ відвідав аташе Франції з питань університетського та наукового співробітництва Жіль Маметц та представниця CampusFranceУкраїна Ольга Дорош. Шановні гості розповіли викладачам та студентам про систему освіти та науки у Франції, а також про освітні програми французького уряду, до участі в яких запрошуються українські студенти, аспіранти та молоді інженери. Можливо отримати наступні стипендії уряду Франції:

1) Для навчання:

• у магістратурі (рівень М 2) за будь-якою дисципліною, тривалість 9 місяців (615 євро/місяць);
  • в аспірантурі зі спільним французько-українським науковим керівництвом для роботи над дисертацією (три наукових стажування по 4 місяці впродовж 3 років, 767 євро/місяць);
  • стипендії для навчання за магістерською програмою COPERNIC для молодих економістів та інженерів (12 місяців, 767 євро/місяць).

2) Для стажування:

• стажування для молодих науковців віком до 40 років на 1-2 місяці з будь-якої дисципліни (1060 євро);
  • стажування для аспірантів для роботи над дисертацією (до 6 місяців, 767 євро);

На сайті CampusFrance (http://www.campusfrance.org) функціонує зручна пошукова система стипендійних програм. Багаторівнева система пошуку (за типом програми, рівнем навчання, дисципліною, країною проживання) дозволить студентам ідентифікувати поміж програм ті, які відповідають необхідним критеріям та обрати відповідний навчальний заклад Франції.

Детальну інформацію про процедури пошуку програм та підготовки документів, а також контактну інформацію можна знайти в презентації (pdf, 740 КБ).

Відділ міжнародних зв'язків та роботи з іноземними студентами