Ви є тут

Головна

Творити добро, безумовно, одна з найкращих стратегій для підтримки людських відносин у суспільстві та для здорової життєдіяльності людства в цілому. Мабуть, кожен здатен на щоденні маленькі добрі справи, список яких нам відомий з дитинства, але на велике добро здатні лише особливі. Вони називаються героями, їхні імена закарбує історія.

4 жовтня в актовій залі Запорізького національного технічного університету відбулося урочисте нагородження Олександрівською премією. Ця премія була заснована меценатом Олександром Богуслаєвим для відзначення запоріжців, які проявили найгуманніші сторони людської душі. Символом премії став орел, прототип якого був знайдений у скіфському похованні в районі Вознесенки. По завершенні свята маленьку копію цього орла отримав кожен номінант-переможець.

За підтримки студентського самоврядування ЗНТУ, громадські організації «Фонд добрых дел» та «Запорожский вектор» провели святковий концерт, в ході якого були визначені переможці у семи номінаціях: «Друга мама», «Посол доброї волі», «Добра справа», «Здорово допомагати», «Спасибі на доброму слові», «Лікар від Бога» та «Особливий подвиг». Заслужених запоріжців нагороджували особисто заступник міського голови Юрій Каптюх, проректор ЗНТУ Володимир Прушківський, голова Жовтневої районної адміністрації Олександр Манохін та інші поважні гості. Для присутніх виступали танцювальні колективи, вокалісти та команда КВК «Запорізький вектор – Машинка-ЗНТУ».

Не кожному в житті судилося стати героєм, але ніхто достовірно не знає ім'я того, хто здатний на подвиг. Тому припустимо вважати, що шанс потрапити в історію за шляхетність є у будь-кого. Щодня ми робимо маленькі добрі справи, і хто знає, можливо, вже завтра вони виростуть у велике Добро.

Сніжана Вичужаніна
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ