12 листопада 2013 р. у Центрі студентського самоврядування у гуртожитку №4 відбулися вибори голови студради гуртожитку №4 ЗНТУ.

Заяви у письмовому вигляді на посаду нового голови подало п'ять кандидатів: Кошелюк Руслан Олегович (Е-410), Міщенко Володимир Володимирович (Е-311), Лакота Дмитро Станіславович (ФЕУ-612), Ішутинов Євген Олександрович (ІФ-312), Іваницький Назарій Степанович (Е-212).

Були присутні такі поважні люди, які увійшли до складу президії конференції: Іванченко Андрій Володимирович – голова профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ, Кеда Вадим Сергійович – заступник директора студмістечка ЗНТУ, Ігнашов Валерій Валерійович – завідуючий гуртожитку №4, Антонов Микола Леонідович – заступник декана електротехнічного факультету, Дєєв Сергій Георгійович – відповідальний за роботу в гуртожитку від електротехнічного деканату. До складу лічильної комісії було обрано: Покотило Яна Василівна – голова лічильної комісії, Цесько Артем Ігорович – секретар лічильної комісії, а також секретарем конференції була обрана Вишницька Ольга Леонідівна.

Попередній улюблений голова студради гуртожитку №4 Іван Дашко прокоментував свій звіт за виконану роботу протягом трьох років так: «В ноябре 2010 года меня приняли на пост председателя студсовета. Совместно с моими заместителями Аносовым Александром, Кошелюком Русланом и заведующим общежития мы обновили состав студсовета, график дежурств на вахте, на блоке. В 2010, 2012 годах провели конкурс на лучшую комнату, в 2012 – лучшего старосты блока. Весной 2011 года был проведен субботник, который проходил не только на территории общежития №4, но и на территории парковой зоны возле 4-го учебного корпуса ЗНТУ. Наибольшим достижением стали наши вечеринки. С каждым годом их организация и уровень становились все лучше и лучше. Если первая вечеринка проводилась с одной колонкой, звукачом из ЦКДС-а, выключенным светом и скромным бюджетом, то на сегодняшний день мы имеем двух ди-джеев, светомузыку и хорошую аудиоаппаратуру. Также мы провели футбольные турниры «Осенний кубок студгородка» 2012 и 2013 годов с участием студентов и второго общежития ЗНТУ.

Это, конечно, не самый высокий уровень, которого можно было бы достичь, но в некоторых аспектах мы были лучше, чем другие общежития».

Всі члени президії похвалили роботу Івана Дашка. Андрій Володимирович Іванченко висловив йому подяку та нагородив пам'ятним годинником від профкому студентів ЗНТУ.

На виборах були присутні старости всіх блоків, які в свою чергу входять до складу студради гуртожитку та були обрані делегатами звітно-виборчої конференції з правом голосу. На спеціальних бюлетенях вони проголосували за того, кого хотіли б бачити головою студради гуртожитку. Кожен кандидат виступив перед делегатами з передвиборчою промовою щодо найближчих планів роботи студради та напрямків розвитку гуртожитку. Бюлетені були зібрані лічильною комісією в опечатану урну для підрахування кількості голосів за того чи іншого кандидата. За результатами голосування Кошелюк Р.О. та Міщенко В.В. набрали однакову кількість голосів. Внаслідок цього було проведено повторне, але вже відкрите голосування, після якого стало відомо ім'я новообраного голови студради гуртожитку №4 ЗНТУ. Ним став Міщенко Володимир, який виступив перед конференцією з промовою вже як голова студради гуртожитку: «Я очень рад и благодарен всем тем, кто за меня проголосовал. Я уверен, что не подведу вас, и буду делать все возможное, что от меня зависит, и вместе с вами мы обязательно поднимем наше общежитие на новый уровень».

Іван Дашко привітав новообраного голову студради та висловив свої побажання Володимиру: «В первую очередь, нельзя терять то, что уже наработано за предыдущие годы и поддерживать уровень, но и в тоже время развиваться дальше. Всегда есть куда расти. Успехов и удачи. Демокартия победила!».

Студентська рада гуртожитку №4 висловлює подяку делегатам конференції за виконану роботу та обґрунтований вибір.

Юлія Цвітанська
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ