17 грудня 2013 року в приміщенні гуртожитку №2 відбулися вибори на пост старости гуртожитку №2 Запорізького національного технічного університету.

До складу президії конференції увійшли: Кеда Вадим Сергійович – заступник директора студмістечка ЗНТУ, Юрасов Андрій Юрійович – директор центру студентського самоврядування гуртожитку №2, Матковський Олексій Анатолійович – завідувач гуртожитку №2.

Вибори почалися із слів Гаррі Мороза – діючого голови студради цього гуртожитку: «Я был главой студенческого совета общежития №2 на протяжении двух лет и мне удалось выполнить больше половины из запланированого. За последнее время мы провели турниры по гиревому спорту, множество субботников, соревнований, 50-летие общежития. Планировал многое, но не успел воплотить всё в реальность. Хотелось бы создать герб нашего общежития, решить вопрос о сотрудничестве со спортивной кафедрой, отремонтировать помещение, где можно было бы проводить мероприятия. Сегодня мы будем выбирать нового старосту, и я надеюсь, что он продолжит реализовывать задуманное и запланированное».

На посаду нового голови було висунуто два кандидати: Капустян Дмитро Михайлович (РТ-811) та Палєнков Олексій Петрович (М-612).

Кандидати оприлюднили своє бачення плану роботи студради та напрямки розвитку гуртожитку. Першим виступив Капустян Дмитро: «Я буду стараться поддерживать прежние традиции общежития, проводить соревнования по теннису, гирям; хочу заняться проведеним тренингов разнообразной тематики, которые будут интересны всем». Далі виступив Олексій Палєнков: «Я постараюсь продолжить работу прошлого старосты, хочу улучшить территорию возле общежития, проводить праздничные мероприятия, заменить трубы на кухне».

Кеда Вадим задав питання кандидатам з приводу того, чи готові вони морально стати на цей пост, на що кожен відповів: «Конечно, ведь за свою работу мы будем нести ответственность».

Сердюк Артур – кандидат на заступника старости також вніс своє слово до вищесказаного: «Я занимаю должность командира взвода на военной кафедре; если я стану замом, то буду во всём поддерживать старосту, помогать в вопросах мероприятий, буду также помогать жителям общежития в решении проблем».

На виборах були присутні старости всіх блоків гуртожитку, які були обрані делегатами звітно-виборчої конференції з правом голосу.

Перед початком голосування, Вадим Кеда, дав, скажімо, напутні слова для виборів, представникам студради: «Я бы хотел сказать, что именно вы – решающая сила, и именно вы своим решением повлияете на дальнейшую работу старосты. Его нужно поддерживать, регулярно проводить собрания. Поддержка превыше всего. Желаю осознать ответственность, которая на него ляжет. И если вы хотите, чтоб вам жилось хорошо, сделайте правильный выбор».

Голосування було відкритим. За підрахунком голосів, одноголосно, всі п'ятнадцять делегатів проголосували за Дмитра Капустяна. А також його заступником було обрано Сердюка Артура.

Всі залишилися задоволеними, привітали новообраного голову студентської ради та висловили свої побажання.

Студентська рада гуртожитку №2 висловлює подяку делегатам конференції.

Юлія Цвітанська
Прес-служба студентського самоврядування ЗНТУ