17 квітня 2014 року о 21:00 за підтримки профкому студентів ЗНТУ та адміністрації гуртожитку №4 ЗНТУ студентська рада в спортивній залі гуртожитку організувала вечірку, присвячену Дню космонавтики. Організатором проведення вечірки був Міщенко Володимир – староста гуртожитку.

Зал традиційно був прикрашений повітряними кульками, грала музика у супроводі незмінних ді-джеїв UKMA DJ's (Ayoub Fethallah) та Дмитра Лакоти. Як і всі попередні, ця вечірка теж включила в себе цікаві та забавні конкурси для жителів та гостей гуртожитку. Не обійшлось і без традиційної лотереї – цього разу бажаючі отримали гральні карти з номером, за яким, протягом усієї вечірки, можна було взяти участь та отримувати призи.

Вечірка почалася з запальних танців, які не залишили байдужими більшість із присутньої молоді. У перервах між дискотекою проводилися конкурси. Гарна весняна погода та добрий настрій створили чудову атмосферу в залі. За порядком та за мирним проведенням вечірки стежив СП «Щит».

Незмінними помічниками в організації та проведенні свята були Сокол Євгеній (прикрашення залу та проведення конкурсів) та Кошелюк Руслан (управління світломузикою).

Всім, хто хотів добре відпочити, дуже сподобалось. Жителі гуртожитку вже чекають нових запальних вечірок, і студрада із задоволення буде сприяти цьому, адже все, що робиться в гуртожитку, все робиться для його жителів.

Студрада гуртожитку №4 висловлює вдячність профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ за підтримку, адміністрації гуртожитку за надання приміщення та допомогу в організації свята.

Юлія Цвітанська
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ