Ви є тут

Головна
Презентація бізнес-інкубатора «Happy Farm»

10 квітня у ЗНТУ за участі Центру сприяння працевлаштуванню випускників та студентів ЗНТУ відбулася презентація нового сенсаційного проекту. До нас завітали представники бізнес-інкубатора «Happy Farm» з метою знайти кмітливих студентів IT-напрямків, кращі з яких зможуть стати резидентами організації вже у травні 2013 року.

Бізнес-інкубатор «Happy Farm» розташований у самому серці Європи – місті Києві, заснований у 2011 році і займається успішною «розкруткою» свіжих, перспективних наукових ідей. Організація співпрацює з найуспішнішими світовими IT-компаніями.

У цьому сезоні «Happy Farm» оголошує про старт першого міжнародного конкурсу для школярів і студентів IT-напрямків під назвою «Happy Wake-up», який допоможе кращим учасникам створити бізнес-проект та долучити до нього інвестиції. Це так званий конкурс стартапів-резидентів повного циклу. Тобто організатори відбирають кращих з кращих, формують їх у групи та допомагають розпочати свою справу з нуля до того самого щасливого моменту, коли бізнес набере обертів.

«Happy Farm» відкриває нові класи для студентів та IT-спеціалістів. Тут учасники матимуть змогу спільно зі своїми західноєвропейськими та американськими колегами працювати над бізнес-проектами. Їм неодмінно будуть допомагати досвідчені спеціалісти, які навчатимуть та консультуватимуть з усіх необхідних питань. За індивідуальною програмою кожен член стартапу зможе оволодіти англійською мовою та основами планування та ведення бізнесу.

На даний момент створені та успішно розвиваються такі стартапи, як «Advice Wallet», «BeOnDesk», «Your Size», «Svit style», «uGift», «UMIX.tv».

Всеукраїнський промотур «Happy Farm» розпочався уже 8 квітня. У рамках туру відбудуться презентації нових можливостей бізнес-інкубатора. Заходи пройдуть у 15 містах України: Києві, Львові, Тернополі, Харкові, Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі, Житомирі, Хмельницькому, Кам'янець-Подільському, Вінниці, Полтаві, Миколаєві, Івано-Франківську. Заявку на участь можна оформити на офіціальному сайті: happyfarm.com.ua до 10 червня.

Тож, якщо ви відчуваєте в собі неабиякий потенціал, не змарнуйте свій шанс! Поспішайте взяти участь в конкурсі стартапів, і нехай вам щастить!

Прес-служба ЗНТУ,
Вичужаніна Сніжана, РТ-912