Ви є тут

Головна

3 жовтня у Дніпрі відбулось «Найкраще гумористичне шоу міста» під назвою «КаВуН 2017». КаВуН – це відкритий міжвузівський чемпіонат з гумору. І на цей раз збірна команда КВН нашого ВУЗу також прийняла участь у цій гумористичній події.

Вже не перший раз наша збірна їде до Дніпра. У квітні цього року там проходив фестиваль «КаВуНу», де «Запорізький вектор – Машинка – ЗНТУ» дуже впевнено виступили і пройшли в сезон з другого місця.

Після затяжних канікул та спекотного, але такого бажаного літа, майже через півроку після фестивалю, настав наступний етап чемпіонату – 1/8 фіналу, про події якого і піде мова далі.

«Восьмуха» (саме так кажуть КВНівці), складалась аж з трьох ігрових днів. Усі вони проходили в актовій залі Придніпровської академії будівництва та архітектури, за що організатори конкурсу неодноразово виражали подяку адміністрації академії. «Машинківці» виступали в перший ігровий день у котрому грала ще одна команда земляків із Запоріжжя «Для тебя», котрі, на жаль, залишили «КаВуН» на етапі 1/8.

В перший ігровий день грало аж 8 команд, тому програма конкурсу не була занадто насиченою. Традиційний для КВН конкурс «Візитка» та фото-розминка з журі. До речі, серед поважного журі, в якості запрошеної зірки, неочікувано для «наших» можна було помітити нашого земляка – зірку «Ліги сміху» та телесеріалу «Пацики» Віталія Гончаренко. Не дивлячись на свою симпатію до команди Машинки, яку він виразив відкрито під час звернення до глядачів у кінці гри, Віталій не дозволяв своїм емоціям вплинути на прийняття рішень, та оцінював усі команді виключно по їх гумору та таланту.

Що ж до самої гри, вона була динамічна та не дозволяла глядачеві засумувати. А коли на сцені з’явилися наші рідні «машинківці», залу нічого не лишалось, крім як триматися за животи, котрі боліли від сміху, бо зіграли наші товариші більш ніж достойно, показавши високий рівень підготовки та відрепетованості, чим і вразили Дніпровських редакторів ліги.

Окрему подяку хочеться виразити нашій неперевершеній групі підтримки, котра хоч і налічувала близько 15 осіб, не давала ні на секунду глядачеві забути, хто виступає на сцені. Бо крики «МАШИНКА! МАШИНКА!» лунали з першої появи наших товаришів на сцені до фінальної завіси.

Владислав Безсмертний,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ