Ви є тут

Головна

Науково доведено, що командні ігри допомагають людям довіряти один одному, знаходити порозуміння і налагоджувати спілкування з оточуючими.

Саме для налагодження стосунків між студентами у спорткомплексі Запорізького національного технічного університету, за підтримки профкому студентів, аспірантів та докторантів ЗНТУ відбувся турнір студмістечка з волейболу. Цей локальний чемпіонат проходив 4-5 грудня і спеціально для цього заходу всі зайняття у великому залі були відмінені.

Гра видалася запальною і цікавою. Було незвично, що в цій важкій грі брали участь не тільки хлопці, а й тендітні дівчата нашої «Машинки». Їх зібралось чимало і вони показали достойну гру, але все ж так хлопців було більше і їх «дуелі з сіткою і м'ячем» мали більш напружений і динамічний характер.

Хоч турнір в перший день йшов майже чотири години, але вірні фанати не покидали свої команди і від їх підтримки підіймався гучний ґвалт,який було чути аж на вулиці.

В кінці кінців в таких іграх є і переможці і ті, хто програв. В цей раз перше місце здобула команда другого гуртожитку, друге місце зайняла ще одна команда другого гуртожитку, третє місце завоювали хлопці з третього гуртожитку і останнє зайняла команда четвертого гуртожитку.

Хочеться висловити подяку адміністрації нашої «Машинки» за те, що вони допомагають нам не тільки здобувати знання, але й піклуються про наше здоров'я. Саме такі заходи зближають всіх для підтримки «своїх». Будемо сподіватись, що подібні турніри будуть проходити все частіше, щоб наш університет був на першому місці не тільки в наукових роботах, а ще й в спорті.

Євген Іванченко,
Прес-служба профкому студентів ЗНТУ